RPG Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dodajmo domišljiji sanje, razkošna krila in tvegajmo let :)
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Abella

Go down 
AvtorSporočilo
Abella
Čarovnica
Čarovnica
Abella


Female Prispevkov : 97
Starost : 29
Geslo : Never be the same, you can be better!
Registracija : 30/12/2008

Statistika
Status: Berač
Denar: 11.100

Abella Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Abella   Abella Icon_minitimePon 5 Jan 2009 - 12:37

Osebni podatki:

Ime in priimek: Abella Cleantha

Vzdevek: /

Rasa: Čarovnik na svetli strani

Očetovo ime: Asuang

Materino ime: Donona

Brati in sestre: 2 sestri

Drugi sorodniki:

Poznanstva:


Prijatelji in znanci:

Najboljši prijatelji:

Ljubezni:

Učitelji:

Rivali:

Sovražniki:

Lastnina:

Vrsta ali ime:

Opis:
Nazaj na vrh Go down
Abella
Čarovnica
Čarovnica
Abella


Female Prispevkov : 97
Starost : 29
Geslo : Never be the same, you can be better!
Registracija : 30/12/2008

Statistika
Status: Berač
Denar: 11.100

Abella Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Abella   Abella Icon_minitimePon 5 Jan 2009 - 12:52

Življenjepis

Ali spim? Mogoče sanjam? vse te besede do prihajale iz njenih ust, ki se jih ni videlo v temi. Ni vedela kje je, ali so to le sanje ali je to njena najhujša nočna mora, ki jo doživlja sedaj ko se je uprla čarovnici, ki jo je nekaj časa učila. Njene oči so se svetile v globoki temi a ona ni videla nič. Z roko je oplazila okrog sebe a ni začutila nič drugega kot mehko travo in mah. Rekla si je: to že ne mora biti nočna mora ali sanje, mora biti resnično. V trenutku jo je zadela bolečina v srcu, čutila je kot bi jo nekdo z nožem zabodel. Njen spomin se je zavrtel nazaj a dogajali so se samo lepi trenutki na koncu pa so močni čarovničini vojaki uničili vse lepe spomine in Abella je zajokala. A njene oči niso vajene joka zato se je spraševala ali se mogoče topi? Skozi veter, ki je tisti trenutek popihal je sledil glas njene matere. Od kje se je spomnila na mater saj je niti ni poznala, poznala je le dve sestri, ki sta ji govorili lepe zgodbe o mami. Kako da sliši njen glas, ki se ga spominja le še iz otroštva ko je bila stara 2 leti. Ni mogla verjeti 19 let je čakala zaman na materin glas, sedaj pa ji šumi v ušesih. Zaprla je oči in poskusila pozabiti vse skupaj.

Navsezgodaj zjutraj je bilo svetleje, sonce je komaj prodiralo skozi gozd a bilo je vsaj nekaj vidnih prostorov. Ustala je in padla na tla, ponovno je ustala a nekaj jo je priklenilo na tla in ni morala ustati. Nato je le komaj ustala in se zravnala. Okoli sebe je bilo čisto jasno videti čarovnice, ki se jih je spomnila iz prejšnje noči. Kaj sem naredila? Sem pomorila use jaz? Ni vedela kaj je bilo saj se ni spomnila ničesar razen čiste teme in bolečine v srcu. A rekla si je, če sem jaz sem naredila dobro saj nočem živeti v bedi. Sedaj bom postala dobra čarovnica in nič slabega naredila. Solza ji je kapnila na dlan in spomnila se je učerajšnej solze in še solz ki jih je pretočila za materjo. Sedaj ji je šele postalo jasno da jo je čarovnica hotela naučiti nemilosti in di bila hujša kot ona, saj so ji pripovedovali kaj use so proti njej ostali prerokovali. Skozi gozd je kot megla hodila in ni želela več ostati v teh krajih zato se je odpravila na pot, po kateri jo bo vodila luna in na kateri bo odkrila resnico pobitih čarovnic.
Nazaj na vrh Go down
 
Abella
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Forest :: Skok v realnost :) :: Arhiv :: Življenjepisi-
Pojdi na: