RPG Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dodajmo domišljiji sanje, razkošna krila in tvegajmo let :)
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Mesto

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Merenwen

Merenwen


Female Prispevkov : 4007
Starost : 26
Lokacija : Elwe
Geslo : An endless supply of beer... What could be more perfect?
Registracija : 20/06/2008

Statistika
Status: Kraljica
Denar: 51.400

Mesto Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Mesto   Mesto Icon_minitimeNed 22 Jun 2008 - 18:29

Ves čas si na tlakovani cesti. Ob cesti so zelo stara drevesa.Tem bolj stran od gradu greš tem večje so hiše, vendar skoraj nobena nima vrta. Vse so barvane z belo barvo. Nobena hiša si ni blizu manj, kot deset metrov.
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Gost
Gost




Mesto Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeTor 23 Sep 2008 - 16:31

Avian je hodil po mestu nato pa se je usedel po drevo ter na tleh zagledal nož. Pobral ga je in odrezal vejo z drevesa in začel nekaj rezljati. Ni mu preveč uspevalo nato pa mu je uspelo narediti piščal. Začel je igrat nanjo in nekaj živali je priteklo k njemu. VEverica mu je skočila na ramo in mu poskušala sneti kapuco. Avian je odkimal in veverica je nehala poskušati saj je bila kapuca pretežka zanjo. Nato je nekdo korakal proti Avianu. Avian je gledal v tla in niti ni hotel pogledati kdo je. Igral je naprej nato pa odvrgel natla. Čez glavo si je še malo potegnil kapuco da se mu ni videlo obraza. Hitro je ustal in ob enem nastavil meč na vrat osebi. Še vedno ni pogledal kdo je nato pa se je zlobno nasmehnil.



((Eny one))
Nazaj na vrh Go down
Saiaron Parawel
Vilinka
Vilinka
Saiaron Parawel


Female Prispevkov : 272
Starost : 27
Registracija : 14/09/2008

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.650

Mesto Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeSob 4 Okt 2008 - 12:35

((bom jst))

Saiaron je zadihana ter umazana pritekla iz gozda. Odločila se je, da bo pozabila na zločin, vendar si je neverjetno močno želela maščevanja. S sabo je imela tisti denar, ki ga niso našli.
Upala je da bo tistih 7500 zlatnikov zadostovalo za preživetje.
Tako je nekaj časa hodila in si spotoma obraz in roke umila v fontani. Zaslišala je zvok piščali in sledila zvoku. Kar naenkrat pa jo je ta oseba napadla in Saiaron je prestrašeno kriknila.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Mesto Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeSob 4 Okt 2008 - 15:20

Avian je videl da je samo nedolžno dekle. Usedel se je nazaj in pospravil orožje. Kolikokrat sem ljudem povedal naj se mi ne plazijo izza hrbta Si je mislil in igral naprej. "Ne približuj se mi izza hrbta!" Je rekel Avian ter prelomil piščal napol.
Nazaj na vrh Go down
Saiaron Parawel
Vilinka
Vilinka
Saiaron Parawel


Female Prispevkov : 272
Starost : 27
Registracija : 14/09/2008

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.650

Mesto Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeSob 4 Okt 2008 - 15:32

"Oprosti, bodi pa vesel da si umaknil meč. Obvladam borilne veščine kot vsak vilin iz rodbine Parawel", ob zadnji besedi se ji je skrhal glas. Takoj je pojasnila;" Mrtvi so, vsi so mrtvi. Nekega dne sem šla na sprehod in ko sem se vrnila je bil grad požgan in sem videla kako so mi zli čarovniki pobili starše ter veliko drugih ljudi, razen tistih, ki so jih odpeljali v suženjstvo". "Eno leto sem nato živela v gozdu, danes pa sem prišla sem", je še povedala in se usedla pod drevo, vendar je kmalu vstala in se odpravila v mesto Elwe, saj je želela v čimkrajšem času videti obe mesti.
Nazaj na vrh Go down
Samell
Čarovnica
Čarovnica
Samell


Female Prispevkov : 879
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Težko je biti nič, v očeh tistega, ki ti je všeč!
Registracija : 06/05/2009

Statistika
Status: Princesa
Denar: 12.550

Mesto Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeNed 30 Avg 2009 - 11:24

Samell je z dvignjeno brdo vstopila v mesto. Zraven nje je lebdel tat, ki je grdo gledal vse ljudi po vrsti. Samell to ni delalo živčno. No, naloga je skoraj opravljena. Upam da le ne bosta vilina jezna, ker sem se spopadla z njim. Pa tudi če bosta... 'A veš da me je strašno skrbelo, ko si skoraj umrla? Res sem se bala zate.' "Ne želim govoriti o tem." Streline misli je odrinila, ter začela opazovati množico. Marsikdo je s prstom kazal nanjo, saj je bila v smešnem prizoru: Dekle na črni kobili, zraven nje pa nek fant, zvezan, pa še lebdi na tlemi. Nekateri se še zmenili niso zanje, saj je bilo to za njih običajno. Samell se je ozirala po ogromni množici. Mnogi od njih so bili vilini, pa tudi ljudje so bili vmes, čarovnikov sploh da ne omenjamo. Gledala je prav za posebnima vilinoma, katerema bo izročila jajce ter tatu. Končno ju je opazila, vilina pa njo. Spodbodla je Strelo in jo usmirila proti vilinoma. Ko je prispela do njiju, je skočila s kobile, ter ima izročila nahrbtnik. "V nahrbtniku je jajce Delo sem vam še dodatno olajšala, saj sem tatu prinesla s seboj, saj sem se mogla bojevati z njim, drugače ni šlo."
Nazaj na vrh Go down
Merenwen

Merenwen


Female Prispevkov : 4007
Starost : 26
Lokacija : Elwe
Geslo : An endless supply of beer... What could be more perfect?
Registracija : 20/06/2008

Statistika
Status: Kraljica
Denar: 51.400

Mesto Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeNed 30 Avg 2009 - 12:32

Vilina sta ti prikimala v pozdrav in poslušala tvojo razlago. "Hvala ti, da si nam pomagala dobiti nazaj baziliskovo jajce" ti je povedal prvi vilin, "Hvaležni smo ti". Vzel je torbo z jajcem in se odpravil do tatu. Povedal je nek urok, ki ga nisi poznala in tet je začel lebdeti še za njim. Tako je prvi vilin odšel in drugi ti je rekel: "Tudi jaz ti čestitam, tukaj imaš plačilo." Vrgel ti je mošniček z denarjem in še sam odšel za prvim vilinom. Tako si ostala sama z Strelo in tvoja naloga je bila končana.

((Čestitam za opravljeno nalogo z šestimi posti na tvoji strani Very Happy
No za nagrado dobiš +2 točki napada, 1+ obrambe, +1 točko magije, +2 točki spretnosti. Kar dodAJ si jih =) Pa dobiš še 5.000 denarja Smile))
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Mike Cornelius Snake
Vilin
Vilin
Mike Cornelius Snake


Male Prispevkov : 96
Starost : 26
Lokacija : Elwe
Geslo : Živi in pusti umirati, dokler ne pride čas da sam umreš. Takrat umri in pusti živeti.
Registracija : 21/10/2009

Statistika
Status: Meščan
Denar: 3.000

Mesto Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeČet 22 Okt 2009 - 17:36

Znašel se je sredi mesta. Ozrl se je naokoli in videl kar nekaj trgovin in zgradb. Pravzaprav ni niti do dobra vedel, kaj dela tukaj, vendar si je mislil, da je vredno ogleda. Počakal je na dekleti.
Nazaj na vrh Go down
Lyan
Čarovnica
Čarovnica
Lyan


Female Prispevkov : 1084
Starost : 26
Lokacija : S pivom v roki, kje pa!
Geslo : Torture is just one of my little guilty pleasures...
Registracija : 19/02/2009

Statistika
Status: Morilka
Denar: 16.120

Mesto Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeČet 22 Okt 2009 - 17:39

Prišli so v center mesta. Pravzaprav Noldorian niti ni bil tako grd. Sprehajali so se po ulicah in oprezali za kakšno trgovino. V oči jim je kmalu padla orožarna, in skupaj so vstopili v zgradbo.
Nazaj na vrh Go down
Lyan
Čarovnica
Čarovnica
Lyan


Female Prispevkov : 1084
Starost : 26
Lokacija : S pivom v roki, kje pa!
Geslo : Torture is just one of my little guilty pleasures...
Registracija : 19/02/2009

Statistika
Status: Morilka
Denar: 16.120

Mesto Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeSob 24 Okt 2009 - 9:37

Prišli so iz orožarne. Lyan je predlagala, da si grejo ogledat njeno graščino, kjer bi lahko tudi prespali. Predlog je bil sprejet, zato so se odpravili proti Min-Rimmonu. Mike je bil malo zaskrbljen, saj je bilo sredi belega dneva, on pa je bil vilinec. Z Will sta se spogledali in se zarežali:»Verjemi, podnevi je manj možnosti da te odkrijejo kot ponoči. Pridita!«. Odpravili so se v smeri Min-Rimmona.
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Vilin
Vilin
Mike Cornelius Snake


Male Prispevkov : 96
Starost : 26
Lokacija : Elwe
Geslo : Živi in pusti umirati, dokler ne pride čas da sam umreš. Takrat umri in pusti živeti.
Registracija : 21/10/2009

Statistika
Status: Meščan
Denar: 3.000

Mesto Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mesto   Mesto Icon_minitimeSob 24 Okt 2009 - 12:18

Mike je navidno prikimal. Počasi je že bil odločen, da mu lyan in Willow ne želita žalega, vendar je vseeno nabil svoj samostrel. Zataknil ga je za pas in dekletoma razložil: "V premeru, da nas napade medved..." Zasmejal se je in odpravili so se proti Lyanini palači.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Mesto Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mesto   Mesto Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Mesto
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Mesto

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Forest :: Skok v realnost :) :: Arhiv :: RPG teme-
Pojdi na: