RPG Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dodajmo domišljiji sanje, razkošna krila in tvegajmo let :)
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Elinorina zanemarjena koliba

Go down 
AvtorSporočilo
Elinor
Človek
Človek
Elinor


Female Prispevkov : 113
Starost : 25
Lokacija : kamor grem,tam sem
Geslo : obrni se proti soncu, pa bodo sence padle za tebe
Registracija : 15/08/2009

Statistika
Status: Meščan
Denar: 2.200

Elinorina zanemarjena koliba Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Elinorina zanemarjena koliba   Elinorina zanemarjena koliba Icon_minitimeTor 6 Okt 2009 - 15:22

To je koliba iz trhlega lesa in daje občutek, da se bo zdaj, zdaj podrla. Elinor včasih pride sem prespat pa še to ne velikokrat, saj je večinoma zdoma. V kolibi je postelja, ravno tako trhla kot celotna hiša. Na njej je slama pokrita z plesnivo odejo na tej pa še ena ravno taka odeja. zraven postelje je ukradena omara z dvema velikima in štirimi malimi predali, nad predali pa sta še dve vratni krili omare, ki skrivata dve polici na katerih je zložena razna Elinorina krama.
Nazaj na vrh Go down
Elinor
Človek
Človek
Elinor


Female Prispevkov : 113
Starost : 25
Lokacija : kamor grem,tam sem
Geslo : obrni se proti soncu, pa bodo sence padle za tebe
Registracija : 15/08/2009

Statistika
Status: Meščan
Denar: 2.200

Elinorina zanemarjena koliba Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Elinorina zanemarjena koliba   Elinorina zanemarjena koliba Icon_minitimeTor 6 Okt 2009 - 15:28

Ko je Elinor pritekla iz gostilne je začela sestavljati načrt kako bi oropala pekarno.
Tedaj pa se je zamislila, da bi potrebovala pomočnika list plesnivega papirja je postavila
v še odprt predal in potisnila sunkovito slednjega nazaj v veliko omaro. In se odpravila
v trgovino z eksotičninmi živalmi.
Nazaj na vrh Go down
 
Elinorina zanemarjena koliba
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Zoiena koliba
» Ariannina koliba
» Glorièllina koliba
» Septimusova stara koliba

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Forest :: Skok v realnost :) :: Arhiv :: Domovanja-
Pojdi na: