RPG Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dodajmo domišljiji sanje, razkošna krila in tvegajmo let :)
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Predlogi

Go down 
+14
Clarissa
Armadal
Fëanor
Lyan
Framling
Alynn
Belree
Amethyst
Luthien
Kiana
Erlina
Tronir
Kaithlyn
Leassi
18 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AvtorSporočilo
Belree
Moderator
Moderator



Prispevkov : 2622
Registracija : 27/12/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 40.750

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimeTor 28 Jun 2011 - 21:31

,Mogoče kkšna moja sošolka...

Hmmm spam
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 28
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimeTor 28 Jun 2011 - 23:15

Alo! To so resne teme in iz tega se ne zafrkava!! (Very Happy Very Happy)
Skratka vn!
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Framling
Čarovnik
Čarovnik
Framling


Male Prispevkov : 166
Lokacija : Valinor
Geslo : It's the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more.
Registracija : 30/12/2010

Statistika
Status: Pomočnik
Denar: 17.230

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimeSre 29 Jun 2011 - 15:33

Imam en predlog. Prenovljena različica foruma mi zelo prija, a v prijavnem obrazcu vsaj po mojem še zmerom manjka ena točka - zgodovina. Zgodovina lika se mi zdi po svoje še pomembnejša od videza, še zlasti za like, ki ne začnejo kot čisti začetniki. Če soigralci vsaj okvirno poznajo zgodovino konktretnega lika, si o njem ustvarijo pravilnejši vtis, poleg tega pa tudi sam pisec vanj vloži večji trud. Vsaj nikjer drugje doslej nisem opazil možnosti, da bi lahko opisali svojo preteklosti.
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimeSre 29 Jun 2011 - 16:53

Nasprotujem. Če mi kaj ni bilo všeč je bila zgodovina, ko sem se vpisovala, ker običajno še sama nisem imela dovolj dodelanega lika. Le ta se je pač razvijal skupaj z RPGjem + sem se kaj potem zmenila z kakšnimi drugimi za sorodstvene povezave itd. Poleg tega pri izmišljenih RPGjih (ne po knjigah/filmih) novinci običajno ne poznajo krajev, ras itd. Je bolj enostavno kakor je zdaj. Tako mi tudi ni všeč da moraš npr. na Samotni gori takoj pisati življenjepis za sprejem, sploh ker naj bi le ta bil daljši in bolj pogljobljen. (samo primer)
Nazaj na vrh Go down
Luthien
Človek
Človek
Luthien


Female Prispevkov : 999
Starost : 27
Geslo : What is dead... MAY NEVER DIE.
Registracija : 13/08/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 17.270

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimeSre 29 Jun 2011 - 16:54

Js sem tudi proti.
Ker se mi je preprosto nikol ne da napisat Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Framling
Čarovnik
Čarovnik
Framling


Male Prispevkov : 166
Lokacija : Valinor
Geslo : It's the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more.
Registracija : 30/12/2010

Statistika
Status: Pomočnik
Denar: 17.230

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimeSre 29 Jun 2011 - 17:26

V postu sem omenil, da bi bila relevantnejša za nekoliko zrelejše like, v smislu tega, da njihovi igralci vedo, kako so si jih zamislili. Morda bi bilo bolje, če bi ostala točka svobodna, kar pomeni, da bi jo pisci pustili prazno, če na začetku glede nje ne bi imeli kaj za napisati (NPR; zgodovina: še v oblikovanju). Potem bi jo pač sproti dopolnjevali z dogodki, ki bi jih sami podoživeli v RPGju, če si ne bi želeli drugače.
Izpust točke je res bolj enostaven, je pa tudi bolj površen in ravno njena uporaba bi novince prisilila k temu, da si preberejo kakšno malenkost iz zgodovine in ne pišejo povsem na slepo. Vsaj po mojem mnenju ne moreš priti v izmišljen svet, ne da bi o njem vedel stvar ali dve.

(Življenjepis pri Samotni gori pa je prilagojen namenu foruma. Od začetka je temeljil na kakovostnih piscih, ki dobro poznavajo Srednji Svet, tako da je na svoj način drugačen od drugih forumov.)
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimeSre 29 Jun 2011 - 17:43

Ja, sej se strinjam. Saj tudi razumem zakaj si tole predlagal, samo nevem no. Pač enostavno sem si takrat nekaj izmišljevala, pa morda kasneje mi niti ni bilo tako všeč. Mogoče če bi bilo dobro če bi naredili to točko svobodno, ampak potem bi najbrž bi le redkokdo vpisal (običajno se vsem mudi v RPG). To z dopolnjevanjem mi je všeč, čeprav menim da je življenjepis za to primernejši [to sem začela izvajati tudi sama na drugem forumu in je res lepo met pregled kje si pisal, pomojem bi blo res lepo če bi to oblikovali v zgodbo Smile]


(Ja, sej kvaliteta. Ma enostavno se mi zdi preveč zateženo za začetek no nevem. Sej to je da se zabavamo, če pa se kej izboljšamo v pisanju toliko bolje (sej zato popravljajo napake članov kar je kul) Zakaj pa se slabši pisec ne bi bil sprejet? Pomojem je važno da se trudiš. Bi se že izboljšal. Ma dobro pustimo SG, to je bil samo primer kot se je meni zdelo, pustimo stat.)
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimeSre 29 Jun 2011 - 21:04

Pisec naj res ne bi v prijavi podal podrobnejše zgodovine lika, ki ni izrecno zahtevana, toda več kakor proste roke ima, da le-to kasneje objavi v Življenjepisi v temi svojega lika. S tem je torej tvoj predlog, ki si ga podal, že izpolnjen, saj zgodovina ni obvezna in je spisana po želji drugje. Smile

In drugače je tudi mene vedno motilo po drugih forumih, da moreš že predhodno spisati zgodovino lika - tudi ne vem, zakaj bi moral uporabnik poznati svet foruma že predhodno. Naj ga raje odkriva spotoma, ko njegov lik potuje ter s tem širi svoje znanje o svetu kakor istočasno obzorje vodenega osebka.
Nazaj na vrh Go down
Framling
Čarovnik
Čarovnik
Framling


Male Prispevkov : 166
Lokacija : Valinor
Geslo : It's the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more.
Registracija : 30/12/2010

Statistika
Status: Pomočnik
Denar: 17.230

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimeČet 30 Jun 2011 - 5:50

Zakaj? Zaradi tega, da ne bi pisal neumnosti v smislu tega, da se sprehaja po ulicah Londona, da se z avtom pelje v kraj x, ki sploh ne obstaja, ali še kaj bolj bizarnega. Sprotno odkrivanje sveta je vsekakor zanimivo, a sproti ga lik odkriva v vsakem primeru, tudi če na začetku pozna vsaj okvirne podatke o njem.

Glede Življenjepisa nisem bil prepričan, če se lahko vanj vključi tudi zgodovina svojega lika, ker je podan tako striktno po točkah, ampak če je to možno, potem se mi zdi primerno in dodatna točka v prijavnem obrazcu res ni potrebna.
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimeČet 30 Jun 2011 - 10:28

Ja, ja lahko seveda dodaš še zgodovino Smile Važno je da izpolneš obrazec, potem pa lahko pišeš karkoli naprej o življenju tvojega lika.

Tronir je napisal/a:
ne vem, zakaj bi moral uporabnik poznati svet foruma že predhodno. Naj ga raje odkriva spotoma, ko njegov lik potuje ter s tem širi svoje znanje o svetu kakor istočasno obzorje vodenega osebka.
Mah ne, to se pa popolnoma strinjam z Framlingom, ker potem najdeš res veliko ljudi, ki pišejo bedarije oz. nekaj kar popolnoma ne spada sem. Recimo da se prijaviš kot čarovnik in ne prebereš načina čaranja in pol pišeš neko svojo verzijo, delaš samo dodatno delo adminom.
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimeČet 30 Jun 2011 - 11:03

Dobro, nisem mislil, da ne veš popolnoma nič o samem obdobju, kraju dogajanja temveč, da ni potrebe, da poznaš svet -dežele, mesta, vasi, kraje- predhodno. Razz
Če hočeš pisati je tako ali tako povsem logično, da moreš vedeti za kaj se gre. Smile

Za primer, ki si ga pa navedla, čaranje, lahko napišem povsem brez sramu, da ne vem, kako se ga izvaja tukaj. In me niti ne zanima. Bom že izvedel, ko bo moj lik opazil to posebnost in bo razširil svoje znanje o tem, postavljal vprašanja, prebral kje, itd.
Vesta zdaj, kaj sem mislil? Smile
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimePet 1 Jul 2011 - 14:59

Ja, zato ker nisi čarovnik, jao. In ti niti ni potrebe preveč da veš..
Citiram :
Recimo da se prijaviš kot čarovnik in ne prebereš načina čaranja in pol pišeš neko svojo verzijo,

Ja, sej mest skoraj noben ne pozna. Sva govorila bolj za osnovne info. (O tistem kar si rekel da nisi mislil )
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimePet 1 Jul 2011 - 21:18

jao samo kot primer sm dou ane x)
Nazaj na vrh Go down
Alynn
Čarovnica
Čarovnica
Alynn


Female Prispevkov : 157
Starost : 26
Lokacija : Cesta med Lossanarchem in Beleriandom
Geslo : Music is a way of life <3
Registracija : 27/12/2010

Statistika
Status: Berač
Denar: 3.500

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimeSob 2 Jul 2011 - 6:28

Hmm ja no, nevem če to ravn sm spada, ampak pač men se je zdel predlog. Torej, opazla sem, da je moderator še vedno Vanyar, ki pa je neaktiven. Meni se pa enostavno zdi, da bi blo še posebej zdej poleti fajn met nekoga ki bi naprimer vsaj skrbeu za laufanje nalog, ker so admini vsak enkrat malo odsoten, pa pol vse dogajanje nekako stoji. Zato sm ubistvu mislla predlagat, da bi namesto Vanyara za moderatorja imenovali nekega novega, aktivnega uporabnika. Upam da ne težim preveč Smile
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimeSob 2 Jul 2011 - 8:23

Kolikor jaz vem imajo tako ali tako v načrtu določiti nove modelatorje.
Nazaj na vrh Go down
Alynn
Čarovnica
Čarovnica
Alynn


Female Prispevkov : 157
Starost : 26
Lokacija : Cesta med Lossanarchem in Beleriandom
Geslo : Music is a way of life <3
Registracija : 27/12/2010

Statistika
Status: Berač
Denar: 3.500

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimeSob 2 Jul 2011 - 10:42

aha, pol pa itak uredu...
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 28
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimeNed 17 Jul 2011 - 10:07

Glede zgodovine se mi zdi da je bilo že vse povedano s strani Amethyst in Tronirja, bi pa še poudarila, da v Življenjepisih ni le dovoljeno pisati zgodovine lika, celo zaželjeno je. Smile Tudi v temi z navodili za izdelavo življenjepisa je to povedano, morda bi lahko to samo malo bolje izpostavila.

Z moderatorji je pa tko, da zaenkrat preverjamo, kako dobro lahko upravljamo forum brez njih - z novim šolskim letom pa se bo skoraj zagotovo pokazala potreba po novem, tako da brez skrbi. Smile

EDIT: Sem uredila temo z navodili za življenjepise.=)
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Lyan
Čarovnica
Čarovnica
Lyan


Female Prispevkov : 1084
Starost : 26
Lokacija : S pivom v roki, kje pa!
Geslo : Torture is just one of my little guilty pleasures...
Registracija : 19/02/2009

Statistika
Status: Morilka
Denar: 16.120

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimeNed 22 Jan 2012 - 13:53

No, dones sem js dobila par idej, ki bi jih rada predstavla. Kot je blo dolgo nazaj že omenjeno, se mi zdi, da Forestu manjka neka kultura. Na primer začnimo kr z religijo...

Božanstva

Mislim, da je eden od delov, ki manjka tej deželi vera. Imamo veliko različnih ljudstev, lahko bi imeli različna verovanja, čeprav se meni osebno zdi najboljša ideja da bi meli pač eno vero in več bogov, kakor Stara Grčija ali pa Egipt, in bi se vsak posameznik lahko odločil katere/ga bi častil. Ker na nek način bi to potem veliko povedalo o tej osebi, kaj se ji zdi pomembno življenju, kaj so njene ambicije, itd.

Zgodovina

Zdi se mi, da manjkajo neki sledovi stare kulture. Predvidevam, da je bil Forest pač naseljen že precej časa, glede na ugodno podnebje in terenske razmere, kar pomeni da bi verjetno mogli obstajat neki ostanki. Zdi se mi, da je pač zenkrat edini zares tak plac Sumatol, kjer nej bi bli starodavni ostanki od vilincev in tistih prvih čarovnikov. To je fino, ampak sigurno bi moglo bit tudi okoli po deželi kej! Naprimer ruševine v gozdu, templji, kjer so častili kšna starodavna božanstva(ampak to se pol spet navezuje na religijo Wink), čudaška zbirališča obkrožena s kamni(stonehenge xD), spisi u neki žblj runa-ish pisavi,... Whatever torej! Ampak se mi zdi da bi dalo Forestu več duše =)

Zdej pač vem, da vam je trenutno prioriteta prenova točkovalnega sistema, ampak vseno sem hotla izrazit idejo, pa jo čene kasnej vzamete v premislek.... My humble opinion, Lyan/Alyssa
Nazaj na vrh Go down
Fëanor
Vilin
Vilin
Fëanor


Male Prispevkov : 246
Starost : 30
Lokacija : in the light. *
Registracija : 19/01/2012

Statistika
Status: Berač
Denar: 8.500

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimeNed 22 Jan 2012 - 14:40

Se strinjam Smile Š eno vprašanje? ŽSe vam ne zdi da se ful težko bere ker je tako svetlo ozadje foruma? Vsaj jaz imam s tem nekaj problemov Smile
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 28
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimeNed 22 Jan 2012 - 19:19

Lyan, hvala da si spomnila na to. Dejansko je vera že precej razdelana, čeprav še nismo nič vključili v RPG - napisano imam že vse, nisem se pa temu resno posvetila in ja, trenutno so točke prioriteta. Tudi glede odpiranja novih tem je še dolga pot pred nami, in ko se bomo lotili tega bomo sigurno upoštevali tudi to, kar si napisala o zgodovini. Hvala še enkrat Smile

Fëanor - originalno sliko sem posvetlila kolikor je šlo, da še ohranja neke osnovne barve. Pri dolgih postih je včasih kaj neberljivo na območju vej drevesa; takrat si označim tekst, da je modro in se da brati. To je bila neka nujna žrtev za prozornost foruma, kej več se ne da reči. Potrpi do pomladi =)
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Fëanor
Vilin
Vilin
Fëanor


Male Prispevkov : 246
Starost : 30
Lokacija : in the light. *
Registracija : 19/01/2012

Statistika
Status: Berač
Denar: 8.500

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimeNed 22 Jan 2012 - 19:41

Ja, zdaj je nekoliko boljše se mi zdi Smile Hvala. Smile Sicer je forum zelo lepo oblikovan! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 28
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimeNed 22 Jan 2012 - 19:48

Hvala ti; se trudimo da bi bil. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimeNed 19 Feb 2012 - 13:55

Metka še vedno pobožno upa, da bodo prehude adminke malo skrajšale slikce ras, ker večini članov štrljivo čez avatar.
Super bi blo če bi dali na dolžino Leassijinega trenutnega avatarja. rožica
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimeNed 19 Feb 2012 - 16:13

ngggggg. strmiš v post od srednje lenega grafičarja. lej, mogoče, če se mi bo dalo. xD

to je totalna estetika in glede na to da ma usak ljud drugačno širino aviča..čeprou jih ma pa velik ljudi moje komplete, tko da ja, mogoče. Razz
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimeNed 19 Feb 2012 - 16:41

Ma lej, se zmenimo da jih jaz odrežem na določeno dolčino (Lein avič je 120px, na eragonu mamo 110px) Pomojem je 120, kr ok.
Pol pa še vsem članom, ki bodo želeli met usklajeno zmanjšam avič na to širino.
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitimeNed 19 Feb 2012 - 19:01

jah sam če odrežeš bo ostal brez obrobe! Sad

bom jst enkrat med tednom, k se mi bo dal.=)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Predlogi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Predlogi
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 7Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Forest :: Ogrevanje :) :: Obvestila, vprašanja, predlogi ...-
Pojdi na: