RPG Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dodajmo domišljiji sanje, razkošna krila in tvegajmo let :)
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Osrednji trg

Go down 
+11
Siena
Luthien
Faith
Eärédien
Bill
Armadal
Lyan
Yantar
Loryna
Clarissa
Leassi
15 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 28
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimeČet 26 Jun 2008 - 19:00

Je pred kraljevo palačo. Tlakovci so zamazani, nihče se ne trudi da bi jih očistil. Trg tudi ni posebno velik. Na sredini je fontana, iz katere pa teče večinoma umazana voda, ki je tako že povsem počrnila nekdaj beli kip sredi fontane. Ta predstavlja kralja Zoglonga, kako v maščevalnem besu zabode prelepo vilinko naravnost v srce. Kdorkoli prečka trg, je lahka tarča lokostrelcev, ki ga morda želijo umoriti.
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Clarissa
Človek
Človek
Clarissa


Female Prispevkov : 1823
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Uspeh na Forestu je 1% priložnosti, 1% dela in 98% zlobe
Registracija : 10/12/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 35.140

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimeSob 14 Nov 2009 - 21:57

Dekleta so prišla na osrednji trg v mestu. V trenutku so se iz svetlostrank prelevile v temnostranke. Clarissa je izvlekla svoja saia in se začela z njima poigravati. Izza gub njenega plašča se je izvil Uheljc. Sedaj je tudi Loryna zdrsnila s svoje kobile. Usedle so se na eno izmed skoraj črnih klopc in čakale, da kdo pride in pove o tem, da mislijo vilini napasti Min-Rimmon. Glede na vedno bolj glasne govorice, naj bi se spopadli nekje drugje, kar pa je bilo Clarissi čisto vseeno.
Nazaj na vrh Go down
http://harry-slo.forumotion.net
Loryna
Čarovnica
Čarovnica
Loryna


Prispevkov : 181
Starost : 26
Lokacija : Bogu za hrbtom ;)
Geslo : Bolje tisoč sovražnikov zunaj hiše, kot pa en znotraj
Registracija : 21/07/2009

Statistika
Status: Grofica
Denar: 10.320

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimeNed 15 Nov 2009 - 15:16

Loryna je prijahala ter zdrsnila s kobile. "Hej" je pozdravila Clarisso. "Princesa Clarissa, ali samo Clarissa?" se je zasmejala. "Kakšna je naloga?" je vprašala.
Nazaj na vrh Go down
http://www.harry-slo.forumotion.net
Clarissa
Človek
Človek
Clarissa


Female Prispevkov : 1823
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Uspeh na Forestu je 1% priložnosti, 1% dela in 98% zlobe
Registracija : 10/12/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 35.140

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimeNed 15 Nov 2009 - 17:25

"Raje Clarissa," je po kratkem pomisleku odgovorila Clar. "Jaz sem slišala nekaj o tem, da svetlostranci mislijo napasti Min-Rimmon, a sedaj nisem več tako prepričana o tem. Vedno več govora je o tem, da bomo ugrabili noldoriansko princeso. Če še nimaš orožja, ti lahko pokažem kje ima Zripo svojo trgovinico," ji je počasi povedala Clarissa in se približala njenemu konju. "Lep je. In glede na to, da sem princesa sem se odločila, da si bom po tej bitki in ugrabitvi kupila konja. Črnega žrebca..." je rekla Clarissa in začela malce sanjariti. "Če pa hočeš tako orožje kot je meč, pa hitro odjezdi v Lossarnach," je pripomnil Uheljc in spravil Clarisso nazaj na trdna tla.


Nazadnje urejal/a Clarissa Ned 15 Nov 2009 - 17:35; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://harry-slo.forumotion.net
Loryna
Čarovnica
Čarovnica
Loryna


Prispevkov : 181
Starost : 26
Lokacija : Bogu za hrbtom ;)
Geslo : Bolje tisoč sovražnikov zunaj hiše, kot pa en znotraj
Registracija : 21/07/2009

Statistika
Status: Grofica
Denar: 10.320

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimeNed 15 Nov 2009 - 17:31

((konja žrebca mam))

Loryna se je nasmehnila. "Imam" je rekla ter ji pokazala samostrel. "Nevaren, kot le kaj" je rekla ter zasanjano zrla vanj. "A jaz sem pa zrak?" se je razburila njena lisička. "Ne, ne..." jo je potolažila in jo dala v torbo na konju, ki je bila namenjena prav njej.
Nazaj na vrh Go down
http://www.harry-slo.forumotion.net
Clarissa
Človek
Človek
Clarissa


Female Prispevkov : 1823
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Uspeh na Forestu je 1% priložnosti, 1% dela in 98% zlobe
Registracija : 10/12/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 35.140

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimeNed 15 Nov 2009 - 17:40

((sm popravla))

"Jaz, pa imam tole!" je precej slovesno prijavila Clarissa in izvlekla saia. Oziroma je izvlekla samo enega, ker se je drugi zataknil. "Ups," je malce osramočeno dodala in se nasmehnila. Izvlekla je še drugega. "Ostra sta kot živ hudič," je ponosno rekla in enega vrgla tako mojstrsko, da je neki temnostranki iz rok z njim izbila jabolko. Redko ji to uspe, če bi pa zadela glavo dekleta, pa se tako ali tako nihče ne bi jezil, saj je to običajno. Stekla je po sai in se zadihana vrnila. "Vse imamo govorečo žival. Ti lisico, jaz podgano, Ly pa volkuljo," je z zanimanjem ugotovila Clarissa, ko se je prikazala majhna lisica.
Nazaj na vrh Go down
http://harry-slo.forumotion.net
Loryna
Čarovnica
Čarovnica
Loryna


Prispevkov : 181
Starost : 26
Lokacija : Bogu za hrbtom ;)
Geslo : Bolje tisoč sovražnikov zunaj hiše, kot pa en znotraj
Registracija : 21/07/2009

Statistika
Status: Grofica
Denar: 10.320

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimeNed 15 Nov 2009 - 17:43

"Ja..." je rekla. "Lyan je... tvoja sestra?" je vprašala in samostrel namerila proti enemu fantu. Zadela je njegovo uho, da je zavpil od bolečine. "Ups..." se je zahehetala ter stekla po puščico.
Nazaj na vrh Go down
http://www.harry-slo.forumotion.net
Clarissa
Človek
Človek
Clarissa


Female Prispevkov : 1823
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Uspeh na Forestu je 1% priložnosti, 1% dela in 98% zlobe
Registracija : 10/12/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 35.140

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimeNed 15 Nov 2009 - 17:46

"Aja, tega ne veš. Pozabila sem ti povedti v palači, ali pa si preslišala. Ja, polsestri sva. Ki bosta v prihodnosti vladali temnostranskim mestom," je povedala in zadnjo poved povedala tako tiho, da jo je slišala samo Loryna. "Sicer me pa lahko kličeš kar Clar. Samo ne takrat, ko bova spet v moji palači," je še povedala, nato pa opazovala Lorynino streljanje s samostrelom.
Nazaj na vrh Go down
http://harry-slo.forumotion.net
Loryna
Čarovnica
Čarovnica
Loryna


Prispevkov : 181
Starost : 26
Lokacija : Bogu za hrbtom ;)
Geslo : Bolje tisoč sovražnikov zunaj hiše, kot pa en znotraj
Registracija : 21/07/2009

Statistika
Status: Grofica
Denar: 10.320

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimeNed 15 Nov 2009 - 17:50

"Tudi z mano bo tako..." je izjavila, ko je pritekla nazaj. "Okej, Clar" je rekla. "Ti pa mene kliči kar Lory, ali pa Lor" je povedala, in sedla na klop.
Nazaj na vrh Go down
http://www.harry-slo.forumotion.net
Yantar
Človek
Človek
Yantar


Female Prispevkov : 124
Registracija : 14/09/2009

Statistika
Status: Berač
Denar: 9.400

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimeNed 15 Nov 2009 - 18:08

Yantar je pritekla na trg in si nekaj zamomljala. Najprej je nekaj časa smo stala ob strani, ker jo je bilo sram da bi se predtsvila. Ozrla se je in ugotovila da nekateri izgledajo zelo svetlostransko zato je odšla do dekleta ki je izgledalo najbolj temnostransko*. Pristopila je in rekla:"Yantar. Temnostranec. Če nista vaju pozivam na boj." Je rekla ko je opazila da se dekle ki ga je izbrala pogovarja z eno izmed deklet. Zlobno se jima je nasmehnila in se zrinila zraven ne klop. Opazila je da obe izgledata zelo temnostransko in postalo ji je nerodno. Previdnost ni nikoli odveč, ne izdam dosti dokler nisem prepričana da sta temnostranca. Sedela je in začela premetavati svoje bodalce iz roke v roko. Ugotavljala je da ji je njene bodalce blazno všeč. Želela si je da bi dekleti čimprej odgovorili.




[*Loryna to si mišljena ti druga pa je mišljena Clar.]
Nazaj na vrh Go down
Loryna
Čarovnica
Čarovnica
Loryna


Prispevkov : 181
Starost : 26
Lokacija : Bogu za hrbtom ;)
Geslo : Bolje tisoč sovražnikov zunaj hiše, kot pa en znotraj
Registracija : 21/07/2009

Statistika
Status: Grofica
Denar: 10.320

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimeNed 15 Nov 2009 - 18:13

"O moj bog" je zahripala. "Yantar!" je zavpila ter objela prijateljico. "Kaj... Kaj pa TI tukaj?"


Nazadnje urejal/a Loryna Ned 15 Nov 2009 - 18:24; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://www.harry-slo.forumotion.net
Yantar
Človek
Človek
Yantar


Female Prispevkov : 124
Registracija : 14/09/2009

Statistika
Status: Berač
Denar: 9.400

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimeNed 15 Nov 2009 - 18:21

"Lory?" Yantar je bila zmedena. Ničesar več ni razumela odšla sem k naključnemu človeku in še poznam ga. Če to ni nakljujčje. Čez obraz se ji je raztegnil nasmeh. Ob vprašanju kaj počne tukaj je odgovorila:"Verjetno enako kot ti, čakam na ukaze, pomagala bom!" Bi kdo pričakoval kaj druga? Kateri Min-Rimmonovec pa ne bi pomagal svoji domovini? Še vedno se je režala. In se obrnila k drugemu dekletu. "In kdo si ti?" Jo je vprašala in počakala na njen odgovor.




[kaj sem zdaj jaz tvoja? BF, sestra, sestrična???]
Nazaj na vrh Go down
Loryna
Čarovnica
Čarovnica
Loryna


Prispevkov : 181
Starost : 26
Lokacija : Bogu za hrbtom ;)
Geslo : Bolje tisoč sovražnikov zunaj hiše, kot pa en znotraj
Registracija : 21/07/2009

Statistika
Status: Grofica
Denar: 10.320

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimeNed 15 Nov 2009 - 18:23

((tak kot sma se zmenli... te pa bod bf...)

Loryna je pogledala najboljšo prijateljico. "Kako si?" jo je vprašala. "Ja, tudi jaz sodelujem" se je zarežala. "In upam, da mi bo to, v pomoč" je rekla, ter ji pokazala samostrel.
Nazaj na vrh Go down
http://www.harry-slo.forumotion.net
Yantar
Človek
Človek
Yantar


Female Prispevkov : 124
Registracija : 14/09/2009

Statistika
Status: Berač
Denar: 9.400

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimePon 16 Nov 2009 - 6:21

Yantar se je nasmeh razpotegnil od ene strani obraza do druge, še vedno je dobra stara Lory je razmišljala ko jo je Lory vprašala kako je, je najprej malo razmislila nato pa odgovorila:"Vredu sem, pa ti?" Vsaj nekoga bom poznala in ne bom čisto sama. Kako lepo je to vedet. Loryna ji je pokazala najverjetneje nov samostrel in Yantar je zažvižgala:"Uau, jaz pa imam bodalce in strup, upam da bo to v pomoč." Smejali sta se in gledali ena drugo. Yantar je naudušeno spremljala vsak Lorynini gib, budno pa je opazovala tudi dekle ki je sedelo zraven Loryne. "Še vedno ne vem kdo si!?" Je zaklicala k njej in čakala na odgovor.
Nazaj na vrh Go down
Lyan
Čarovnica
Čarovnica
Lyan


Female Prispevkov : 1084
Starost : 26
Lokacija : S pivom v roki, kje pa!
Geslo : Torture is just one of my little guilty pleasures...
Registracija : 19/02/2009

Statistika
Status: Morilka
Denar: 16.120

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimePon 16 Nov 2009 - 16:53

((res sorčy k nism uparabljala cest pa use to, ampak res nimam dost časa :S))

Lyan je bila v pol minute že na osrednjem trgu, saj je Min-Rimmon poznala kot lasten žep. Tam sta bili Loryna in Clar, pa tudi dekle, ki ji je pomagala na tekmovanju iz mučenja. Veselo je odkorakala do klopce, na kateri so se stiskale in vse prešerno objela."Kako ste, dužba?!". Malce je razpotegnila klopco, da je bil prostor tudi zanjo in se vsedla zraven Clarisse. Izvlekla je svoje bodalo ter ga začela brusiti.
Nazaj na vrh Go down
Loryna
Čarovnica
Čarovnica
Loryna


Prispevkov : 181
Starost : 26
Lokacija : Bogu za hrbtom ;)
Geslo : Bolje tisoč sovražnikov zunaj hiše, kot pa en znotraj
Registracija : 21/07/2009

Statistika
Status: Grofica
Denar: 10.320

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimePon 16 Nov 2009 - 16:53

"Aja, to je princesa Clarissa" je predstavila prijateljico. "Jaz pa sem grofica Loryna" je rekla ter se nasmehnila. "Če še nimaš hiše lahko živiš pri meni" jo je povabila. "Živjo" je nato pozdravila Lyan.
Nazaj na vrh Go down
http://www.harry-slo.forumotion.net
Clarissa
Človek
Človek
Clarissa


Female Prispevkov : 1823
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Uspeh na Forestu je 1% priložnosti, 1% dela in 98% zlobe
Registracija : 10/12/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 35.140

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimePon 16 Nov 2009 - 17:59

Clarisa je pokimala in pokazala na Lyan. "To, pa je moja polsestra, princesa tega mesta," je povedala in se vražje nasmehnila. "Sicer pa, pozdravljena. Če me kdaj prideš obiskat v mojo palačo, moraš delovati svetlostransko, ker na žalost se moram delati, da sem prijazna," je povedala z žalostnim prizvokom. Nato se je ponovno nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
http://harry-slo.forumotion.net
Yantar
Človek
Človek
Yantar


Female Prispevkov : 124
Registracija : 14/09/2009

Statistika
Status: Berač
Denar: 9.400

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimePon 16 Nov 2009 - 18:06

Zarežala se je ker je imela trenutno nove tri prijateljice. Kakšne prijateljica, princesa, princesa in grofica! Zasmejala se je na to kakšne prijateljice ima. Lyan, Clarissa in Loryna, jaz pa sem Yantar. "V resnici sem si priborila eno cesto, kasneje jo lahko prideš pogledat če želiš." Nasmehnila se je Loryini ker je bil odgovor na njeno vprašanje če nima hiše. "Berač sem, ampak se mi denar nabira, kmalu bom lahko kupila hišo." Bolj borno, one imajo dvore in palače, jaz pa cesto. Ena stran njenega obraza je bila še vedno v nasmehu druga pa se je zresnila. Izgledalo je dokaj čudno, saj je izgledalo kot da je razdvojenih čustev. Ampak misel na prijateljice ji je kmalu pričarala nasmeh čez cel obraz.
Nazaj na vrh Go down
Clarissa
Človek
Človek
Clarissa


Female Prispevkov : 1823
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Uspeh na Forestu je 1% priložnosti, 1% dela in 98% zlobe
Registracija : 10/12/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 35.140

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimePon 16 Nov 2009 - 18:22

Clarissa je premerila temnostransko dekletce z očmi. "Izgledaš obetavno. Kasneje se mi lahko pridružiš v moji palači, če želiš. Lahko te tudi česa naučim," je rekla in se nasmehnila. "Če pa raje ležiš na trdih tleh..." je še dodala in končala z nerazumljivim mrmranjem.

((če želiš te lahko naučim učinkovite kraje, ubijanja tko da žrtv sploh ne ve kdaj obleži mrtva... t pač pomen da sm tvoja učitlca.))
Nazaj na vrh Go down
http://harry-slo.forumotion.net
Loryna
Čarovnica
Čarovnica
Loryna


Prispevkov : 181
Starost : 26
Lokacija : Bogu za hrbtom ;)
Geslo : Bolje tisoč sovražnikov zunaj hiše, kot pa en znotraj
Registracija : 21/07/2009

Statistika
Status: Grofica
Denar: 10.320

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimePon 16 Nov 2009 - 18:48

"Te pridem obiskati" se je nasmehnila. "Ali pa ti pridi k meni" je rekla. "Torej, Lyan, kdaj začneva?" se je nato obrnila k prijateljici, saj jo je ta nameravala učiti. Ozrla se je k Moju, takrat pa je videla majhno lisičjo glavico. Lisičko je vzela v naročje ter jo božala. "To je pa moja lisička" jo je predstavila. "In moj konj, Mortimer, ali pa skrajšano Mo"
Nazaj na vrh Go down
http://www.harry-slo.forumotion.net
Clarissa
Človek
Človek
Clarissa


Female Prispevkov : 1823
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Uspeh na Forestu je 1% priložnosti, 1% dela in 98% zlobe
Registracija : 10/12/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 35.140

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimeSre 18 Nov 2009 - 18:41

"Vidim," je rekla in se zahehetala. "Ti si me pod prisilo obiskala. Sedaj lahko prideš kar tako. Ti ne bodo več težil. Si ne upajo," je dodala in se zlohotno nasmehnila. Komaj je čakala, da bo kraljica. Poskušala bo ponovno pripraviti viline do vojne. Še enkrat se je nasmehnila, a tokrat je bil nasmeh drugačen. Bil je izredno zloben, a srečen.
Nazaj na vrh Go down
http://harry-slo.forumotion.net
Lyan
Čarovnica
Čarovnica
Lyan


Female Prispevkov : 1084
Starost : 26
Lokacija : S pivom v roki, kje pa!
Geslo : Torture is just one of my little guilty pleasures...
Registracija : 19/02/2009

Statistika
Status: Morilka
Denar: 16.120

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimeČet 19 Nov 2009 - 9:41

Lyan je bila zelo očitno vesela, da je spet med vrstnicami. Z Loryino sta se dogovorili, da jo bo učila, tako da je Lyan že kar takoj začela s prvo lekcijo. "No povej mi, Loryina, kaj rada počneš?".
Nazaj na vrh Go down
Loryna
Čarovnica
Čarovnica
Loryna


Prispevkov : 181
Starost : 26
Lokacija : Bogu za hrbtom ;)
Geslo : Bolje tisoč sovražnikov zunaj hiše, kot pa en znotraj
Registracija : 21/07/2009

Statistika
Status: Grofica
Denar: 10.320

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimeČet 19 Nov 2009 - 17:35

"Hm..." je začela. "Rada raziskujem" se je nato zasmejala. "In... Kradem" je nato rekla, ter dostavila. "Hecam se"
Nazaj na vrh Go down
http://www.harry-slo.forumotion.net
Lyan
Čarovnica
Čarovnica
Lyan


Female Prispevkov : 1084
Starost : 26
Lokacija : S pivom v roki, kje pa!
Geslo : Torture is just one of my little guilty pleasures...
Registracija : 19/02/2009

Statistika
Status: Morilka
Denar: 16.120

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimeČet 19 Nov 2009 - 17:52

"Jaz pravzaprav mislim, da je bil tisti hec bolj koristen. Pridi!". Lyan se je odtihotapila z trga, Loryna pa ji je sledila. Skrili sta se v uličico in kmalu je zaslišala korake."Ti samo glej!", je zašepetala učenki, nato pa se je splazila za hrbet mimoidočemu in se delala, kot da hodi. Hkrati je roko pomaknila proti njegovemu žepu in mu izmaknila denarnico. Človek ni ničesar posumil in Lyan se je vrnila v uličico, potem pa se je napotila nazaj proti glavnemu trgu. Ko sta spet zasedli mesto na klopci, je vprašala:"Povej mi, kaj si se iz tega naučila?".
Nazaj na vrh Go down
Loryna
Čarovnica
Čarovnica
Loryna


Prispevkov : 181
Starost : 26
Lokacija : Bogu za hrbtom ;)
Geslo : Bolje tisoč sovražnikov zunaj hiše, kot pa en znotraj
Registracija : 21/07/2009

Statistika
Status: Grofica
Denar: 10.320

Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitimeČet 19 Nov 2009 - 19:02

"Hm..." je začela. "Iz tega sem se naučila, da je krasti koristno" je rekla. Vstala je, ter se splazila za enim vilinom. Ozrla se je okrog, nato pa iz njegovega žepa sunila mošnjiček, poln denarja. "Tukaj je vsaj 10.000" se je navduševala. "A je to lahko moje?" je nato vprašala. "Je bilo vredu?"
Nazaj na vrh Go down
http://www.harry-slo.forumotion.net
Sponsored content





Osrednji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Osrednji trg   Osrednji trg Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Osrednji trg
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 3Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Forest :: Človeška mesta in vasi :: Min-Rimmon-
Pojdi na: