RPG Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dodajmo domišljiji sanje, razkošna krila in tvegajmo let :)
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Čiščenje Opalinega vodiča

Go down 
+9
Eärédien
Rain
Nemesis
Samell
Selina
Amethyst
Leassi
Merenwen
Opal
13 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
Eärédien
Vilinka
Vilinka



Prispevkov : 7018
Registracija : 23/12/2008

Statistika
Status: Princesa
Denar: 56.300

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimePet 11 Sep 2009 - 19:41

pač ni blo dovol placa pa še ful drugih ni pršl k sm jih hotla :S buda ena =)
dej usen poveš kaj si milš o avičih pa bennrejih Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://dragcave.net/user/E%E4r%E9dien
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimePet 11 Sep 2009 - 20:16

ma uredu so Very Happy
sam bi bli loh bolši. sam aveš, jst nism lih kle nek veliki expertto. to so anč ap rain Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Eärédien
Vilinka
Vilinka
Eärédien


Female Prispevkov : 7018
Starost : 28
Lokacija : na dnu morja :)
Geslo : If you don't earn respect when you're alive, you don't deserve it when you're dead.
Registracija : 23/12/2008

Statistika
Status: Princesa
Denar: 56.300

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimePet 11 Sep 2009 - 20:24

aha ... ampak za prvič?
Nazaj na vrh Go down
http://dragcave.net/user/E%E4r%E9dien
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimePet 11 Sep 2009 - 20:59

so čis hudi. mojis o bli slabši Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Eärédien
Vilinka
Vilinka
Eärédien


Female Prispevkov : 7018
Starost : 28
Lokacija : na dnu morja :)
Geslo : If you don't earn respect when you're alive, you don't deserve it when you're dead.
Registracija : 23/12/2008

Statistika
Status: Princesa
Denar: 56.300

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimeSob 12 Sep 2009 - 9:50

ja hvala Very Happy men se zdijo teli res obupni. js sploh nevem kašne fotke naj dam na banner Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://dragcave.net/user/E%E4r%E9dien
Rain
Čarovnica
Čarovnica
Rain


Female Prispevkov : 2548
Lokacija : Lossarnach
Geslo : "I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."
Registracija : 14/05/2009

Statistika
Status: Princesa
Denar: 3100

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimeSob 12 Sep 2009 - 11:51

Armadal je napisal/a:
ma uredu so Very Happy
sam bi bli loh bolši. sam aveš, jst nism lih kle nek veliki expertto. to so anč ap rain Very Happy

jst nism noben strokovnjak xS jst sam povem, kar vidm. to je sam anč, jst nism xS
pač bom povedala take napake tko, ne bom pa zej vsako podrobnost skritizirala k ta photofiltre je ful za*eban za delat banniče pa to :/ sem ga sama neki cajta mela, dokler si nism photoshopa downloadala.
torej, opazla sem, da so bannerji brez roba. men to zgleda rahlo grdo, ker mi osebno deljujo napol narejeni :S potem barva pisave se na nekatrih banničih ne vidi, ker je pretemna, nekje pa izpade grdo, ker je tako živa da se tepe z mirnostjo barv slik. aja, všeč mi je velikost pisave Very Happy ful ne maram prevelkih pisav na bannerju -.- mal mi gre na živce, k je kšn napis z imenom kr nekje sred postavljen... js najprej stokrat probam in obrnem postavitev vsega, preden se odločm xD če so bannerji grdi ga sploh nočem narest... najbl mi grejo pa na živce slikce, k so res mejhne. =) ampak zdi se mi, da si mela lepe slikce. drgač za prvič ful lepo delaš Very Happy tuki so potrebne ideje, kreativnost in izvirnost Very Happy ter seveda smisel za obliko in postavitev, ki ga pa (vsaj jst) dobiš spotoma Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Eärédien
Vilinka
Vilinka
Eärédien


Female Prispevkov : 7018
Starost : 28
Lokacija : na dnu morja :)
Geslo : If you don't earn respect when you're alive, you don't deserve it when you're dead.
Registracija : 23/12/2008

Statistika
Status: Princesa
Denar: 56.300

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimeSob 12 Sep 2009 - 12:02

u hvala rain. bom probala popraut to. ja sej pisave sm js kr neki res dala mal prbližn xD

EDIT:

neki malga popraulenga:

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Bann35pf
sam ta uč je men res čudn xD

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Bann6pf
ta luna je čudn odrezana

a je zdej kej bolš al slabš?
Nazaj na vrh Go down
http://dragcave.net/user/E%E4r%E9dien
Merenwen

Merenwen


Female Prispevkov : 4007
Starost : 26
Lokacija : Elwe
Geslo : An endless supply of beer... What could be more perfect?
Registracija : 20/06/2008

Statistika
Status: Kraljica
Denar: 51.400

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimeSob 12 Sep 2009 - 14:57

Lihkar opazla, zdej novi z robom so fuul boljši Very Happy
Drgač so hudi =)
Ko ravno začenjaš, zakaj mi ne bi naredila kšnega bannerčka, za ljubo adminko? xD
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Samell
Čarovnica
Čarovnica
Samell


Female Prispevkov : 879
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Težko je biti nič, v očeh tistega, ki ti je všeč!
Registracija : 06/05/2009

Statistika
Status: Princesa
Denar: 12.550

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimeSob 12 Sep 2009 - 15:01

men so tut dobri Very Happy
zlo dobri
Nazaj na vrh Go down
Rain
Čarovnica
Čarovnica
Rain


Female Prispevkov : 2548
Lokacija : Lossarnach
Geslo : "I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."
Registracija : 14/05/2009

Statistika
Status: Princesa
Denar: 3100

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimeSob 12 Sep 2009 - 15:06

aha, lepše Very Happy čeprov mi je bil pri ta drugem bannerju všeč oranžna pisava, jst bi dala drgač tako temno rdečo... ma .. no, všeč mi je rob in to =) jst bi sicer pri prvem bannerju dala sivkasto pisavo z odtenkom vijolične, čist rahl... ampak je velik boljš Wink kr tko naprej Ea Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Eärédien
Vilinka
Vilinka
Eärédien


Female Prispevkov : 7018
Starost : 28
Lokacija : na dnu morja :)
Geslo : If you don't earn respect when you're alive, you don't deserve it when you're dead.
Registracija : 23/12/2008

Statistika
Status: Princesa
Denar: 56.300

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimeNed 13 Sep 2009 - 9:51

ja hvala no Very Happy
sej bi ti nardila Mery sam slikco mi dej =)
Nazaj na vrh Go down
http://dragcave.net/user/E%E4r%E9dien
Merenwen

Merenwen


Female Prispevkov : 4007
Starost : 26
Lokacija : Elwe
Geslo : An endless supply of beer... What could be more perfect?
Registracija : 20/06/2008

Statistika
Status: Kraljica
Denar: 51.400

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimeNed 13 Sep 2009 - 10:29

Hmm, bom bom enkrat xD
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimeNed 13 Sep 2009 - 11:48

jp, zej so velik bolsi, eica Very Happy ah, drgac, folq kko nardite une crte stran od roba?
Nazaj na vrh Go down
Eärédien
Vilinka
Vilinka
Eärédien


Female Prispevkov : 7018
Starost : 28
Lokacija : na dnu morja :)
Geslo : If you don't earn respect when you're alive, you don't deserve it when you're dead.
Registracija : 23/12/2008

Statistika
Status: Princesa
Denar: 56.300

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimePon 14 Sep 2009 - 19:54

hvala Very Happy črte stran od roba?
Nazaj na vrh Go down
http://dragcave.net/user/E%E4r%E9dien
Rain
Čarovnica
Čarovnica
Rain


Female Prispevkov : 2548
Lokacija : Lossarnach
Geslo : "I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."
Registracija : 14/05/2009

Statistika
Status: Princesa
Denar: 3100

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimePon 14 Sep 2009 - 20:11

misl obrobo stran od roba... kokr maš ti na svojmu bannerju... ja nwm, js to nrdim na photoscape .^^
Nazaj na vrh Go down
Eärédien
Vilinka
Vilinka
Eärédien


Female Prispevkov : 7018
Starost : 28
Lokacija : na dnu morja :)
Geslo : If you don't earn respect when you're alive, you don't deserve it when you're dead.
Registracija : 23/12/2008

Statistika
Status: Princesa
Denar: 56.300

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimeTor 15 Sep 2009 - 14:09

aja ... to pa js en znam =)
Nazaj na vrh Go down
http://dragcave.net/user/E%E4r%E9dien
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimeTor 15 Sep 2009 - 14:29

kwa pa iiie to?
Nazaj na vrh Go down
Eärédien
Vilinka
Vilinka
Eärédien


Female Prispevkov : 7018
Starost : 28
Lokacija : na dnu morja :)
Geslo : If you don't earn respect when you're alive, you don't deserve it when you're dead.
Registracija : 23/12/2008

Statistika
Status: Princesa
Denar: 56.300

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimeTor 15 Sep 2009 - 14:40

kaj'
Nazaj na vrh Go down
http://dragcave.net/user/E%E4r%E9dien
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimeTor 15 Sep 2009 - 14:46

photoscape?
Nazaj na vrh Go down
Eärédien
Vilinka
Vilinka
Eärédien


Female Prispevkov : 7018
Starost : 28
Lokacija : na dnu morja :)
Geslo : If you don't earn respect when you're alive, you don't deserve it when you're dead.
Registracija : 23/12/2008

Statistika
Status: Princesa
Denar: 56.300

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimeTor 15 Sep 2009 - 15:00

aja. pomoje neki tazga k photo filtre =)
Nazaj na vrh Go down
http://dragcave.net/user/E%E4r%E9dien
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimeTor 15 Sep 2009 - 15:04

mogoče
Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimeTor 15 Sep 2009 - 16:49

No, tle vam lhka js kej povem ...

Arm obrobo stran od roba, js naredim enostavn tko, da izberem un navaden kvadrat za označevanje in pač označim tko stran od roba kot hočem met obrobo, pol pa dam sam Frame in ti tam naredi sam obrobo označenega dela. Preden sem to ugotovila, sem pa vlakla navadne črte.

Drugač Ea tvoja vprašanja zarad izrezovanja. Tle sem se js kr dost 'trikov' naučila, ko že tko dolgo uporablam PF.

1. a morš obrezat z eno potezo? mislm a ne smeš spustit miške umes? Ja, če režeš z Lasso-tom. Js osebno uporabljam Polygon, ki je zraven njega. Pri Polygonu klikaš na točke in ti jih poveže z ravnimi črtami. Če si vzameš minuto in res lepo na gosto klikaš, ti sliko zelo lepo obreže in včasih sploh ni treba zamazovat.
2. zkaj men k obrežm pol grem pa lept na banner se pozna uno okol belo? - sm že poštekala =) No ja.. =)
3. a se sam men ful trese roka al se tut vm? Jaa, nisi edina, z lasso je res težko lepo izrezat. Nemogoče za mene ...
4. to k zamažš pride res ful zamazan. kko to popravš? No ja s Polygonom kot sem rekla sploh ni treba veliko zamazovat. Ampak včasih so robi preostri, takrat jaz kliknem uno kapljico (rokice ne uporabljam več, ker ti grdo razmaže rob), jo dam na najmanjšo velikost in Opacity nastavim na kake 20%. Pa ti narahlo in lepo zamaže ..
5. kko nardiš da je slika prozorna? Ko jo prilepiš in jo še ne fiksiraš, dvoklikneš na njo in maš tam prekrivnost v procentih. Koliko % prekrivnosti zbereš je odvisno od ozadja (na enobarvnih je lahko prekrivnost nižja, ne vzorčastih pa višja, da ni tisto kar limaš popačeno) in same slike, mal poskušaj, večinoma okol 50%.

Še nekaj o drugih načinih izrezovanja ... Če ma slika, ki jo hočeš izrezati, enobarvno ozadje, z Magic Wand-om označiš ozadje, klikneš notri z desno in izbereš Invert selection. Samo še Copy- pastaš ...
Če hočeš sliko prilimati na enobarvno ozadje, jo lahko malo bolj nenatančno izrežeš in potem namesto zamazovanja enostavno s barvo ozadje lepo premažeš robe. Podoben način uporabljam jaz tudi pri večbarvnih ozadjih s štempiljko, ampak to je pa že pretežko razlagat.

Okej jaz sem mela čas, upam da ti bo kaj pomagalo ...

Aja drugač tvoji izdelki so mi ful dobri, še posebi ko lih začenjaš. So mi pa bannerji bolj všeč kot avatarji, ker mi ni včer postavitev obrazov, men so lepši bolj centrirani. Zamazovanje boš pač mogla še popravit, za vse drugo pa ... Nimam pripomb =) Je pa tut že Rain nasploh dost rekla -.-
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Eärédien
Vilinka
Vilinka
Eärédien


Female Prispevkov : 7018
Starost : 28
Lokacija : na dnu morja :)
Geslo : If you don't earn respect when you're alive, you don't deserve it when you're dead.
Registracija : 23/12/2008

Statistika
Status: Princesa
Denar: 56.300

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimeSre 16 Sep 2009 - 13:49

ok ful hvala za nasvete lea Very Happy bom zdej js tio use sprobala pa bomo vidl kaj bo ratal =)
Nazaj na vrh Go down
http://dragcave.net/user/E%E4r%E9dien
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimeČet 17 Sep 2009 - 15:59

Jej Smile No pokaži, ko ti bo kaj ratalo tko ,da ti bo všeč -.-
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimePet 18 Sep 2009 - 13:44

okei, tnx lejč Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Kiana
Vilinka
Vilinka
Kiana


Female Prispevkov : 196
Starost : 27
Lokacija : Lossarnach, kamnita ploščad
Geslo : Hey, peace on the world!
Registracija : 03/09/2010

Statistika
Status: Meščan
Denar: 11.500

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitimeSob 2 Okt 2010 - 16:00

No jaz sem pa dons naredila svoj prvi banner, in mi je zlo grd. Samo, ok za prvič...

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Elizabeth
Bannerček...

Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Estera
Pa še en avatar...


P.S. Kako se naredi črtkano obrobo?
Nazaj na vrh Go down
http://eternallondon.up-with.com/
Sponsored content





Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje Opalinega vodiča   Čiščenje Opalinega vodiča - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Čiščenje Opalinega vodiča
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Forest :: Skok v realnost :) :: Arhiv :: Spam-
Pojdi na: