RPG Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dodajmo domišljiji sanje, razkošna krila in tvegajmo let :)
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Kultura in umetnost

Go down 
+19
Alaphos
Lyan
Artemis
Clarissa
Arbeah
Immer
Luthien
Sabriel
Belree
Anyxha
Amethyst
Framling
Ull
Armadal
Varulv
Tronir
Luciane
Eärédien
Leassi
23 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Next
AvtorSporočilo
Armadal
Admin
Admin



Prispevkov : 7678
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeTor 19 Mar 2013 - 14:48

Nism lih vedla kam to spada, sam pomoje je že kr umetnost.^^ produkt današnje vaje pr kemi. :3

Kultura in umetnost - Page 21 Imag0099

Kultura in umetnost - Page 21 Imag0100
Nazaj na vrh Go down
Belree
Moderator
Moderator
Belree


Female Prispevkov : 2622
Starost : 26
Lokacija : Lossernach
Geslo : If you speak not, you cannot speak evil.
Registracija : 27/12/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 40.750

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeTor 19 Mar 2013 - 14:59

Hmm. A je biu namen da rata tole? XD
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeTor 19 Mar 2013 - 15:03

Ful lepo zgleda, kaj pa je tu not?
Nazaj na vrh Go down
Clarissa
Človek
Človek
Clarissa


Female Prispevkov : 1823
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Uspeh na Forestu je 1% priložnosti, 1% dela in 98% zlobe
Registracija : 10/12/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 35.140

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeTor 19 Mar 2013 - 18:28

prva asociacija: hroščk

barve so ful nore ^^
Nazaj na vrh Go down
http://harry-slo.forumotion.net
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeSre 20 Mar 2013 - 19:49

ane?^^

I love you

mmda, drugač so ble use večalmanj take. Smile smo dokazval vodik u eni neznani snovi. :3 čist preveč seksi je to <3
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeSre 20 Mar 2013 - 20:44

Joj joj js sm zdej prebrala 3. del te trilogije od Robin Hobb in me je kar .. Potegnilo noter. Odbite ideje, ful boljši del kot prva dva in res 'realistična' fantazija. Sicer ne spreminjam mnenja o nečemu, kar me še vedno moti pri teh knjigah, ampak na splošno mi je všeč to, da to niso pravljice. Kar Fitza poškoduje, zares pusti posledice na njemu in s tem se mora naučit živet. Ni srečne vrnitve v naročje svoje drage. Predvsem tisto prvo me navdušuje, poškodbe so mi res ful dobro opisane in to, kako vplivajo na njega glede samopodobe in telesnih sposobnosti. Če primerjam z Eragonom (danes sem vzela Dediščino^^); tam dobi Eragon ogromno brazgotino čez hrbet. Fitz bi trpel zaradi nje, ovirala bi ga, a bi se sčasoma naučil živeti s tem. Eragonu jo pozdravijo v nekem magičnem obredu. Všeč mi je tudi to, da Fitz sam premaguje svoje težave, da z nenehnim trudom in mučenjem leze naprej v življenju. Veliko fantazijskim junakom stvari 'ratajo' po naključju ali pa (in to prevladuje) po zaslugi nekoga, ki je pametnejši / starejši / bolj izkušen in usmerja tega junaka ter naredi pol dela zanj. Predvsem v tretjem delu, ko ni Chada in Burricha, pa je Fitz veliko sam in to mu doda tudi veliko teže kot liku. Všeč mi je tudi to, kako na poti v gore poglablja tudi svoje odnose z ljudmi, ki niso Molly, Burrich ali Chade. Predvsem mi je noro dober njun odnos z norcem. Skratka, 3. knjiga je precej spremenila moj pogled. Še en dober razlog, zakaj ne nehati brati ne-toliko všečnih knjig pred koncem, predvsem če ne veš točno, zakaj ti niso všeč. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Clarissa
Človek
Človek
Clarissa


Female Prispevkov : 1823
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Uspeh na Forestu je 1% priložnosti, 1% dela in 98% zlobe
Registracija : 10/12/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 35.140

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeČet 21 Mar 2013 - 15:34

ni še konec =) the liveship trades so naslednja trilogija, ki pa ne sledi fitzu temveč norcu. ampak ni prevedena. potem je zadnja trilogija the tawny man, kjer se zgodba zaključi =)
Nazaj na vrh Go down
http://harry-slo.forumotion.net
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeČet 21 Mar 2013 - 17:05

A ni Liveship trades pred tem?
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeČet 21 Mar 2013 - 18:12

Jah no to ste mi povedali že trikrat in vem. xD Js bi kakšen bolj poglobljen komentar. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeČet 21 Mar 2013 - 19:30

Kaj smo ti povedali že 3x? Ma mene ta s shipi ful zanima ki je o norcu, norc pa je ful zanimiv.

Ja, sej ki si pravla da Fritz trpi itd, sej to sm lih takrat rekla, da ma tako življenjsko življenje, ker ni vse tko superkul, tut njegova pupa gre vija itd. Je kr lep oddih od teh super junakov.
Kakega res poglobljenega komentarja ti žal ne morem podat, ker zadnje še nisem prebrala. Sem začela sicer, pa pol sem mogla vrnit, ki je poteku rok pa sem imela veliko dela. Začetek ta Nočnjak-Fritz vez mi je bla ful všeč. ^^

Drugač sem se odločla da bom tut js pisala komentarje za vsako knjigo ko preberem (sej ne bo pogosto ne se bat, ki nimam prav veliko časa za brat, ampak se trudim vsak dan neki malega prebrat, ker me sprošča & osrečuje.)


Drugače sem si pogledala Host trailer in se mi zdi ful zanmivo. Js sicer nism tolko v teh sci-fi fajt zadevah, ampak to se mi je zdelo kr zanimivo in precej drugače od Twilighta. Je kdo bral/gledal?
Edino je pa res, da sem mlajša brala knjige iz zbirke Replika. A je bral kdo?
Ful razmišljam, da bi ponovno prebrala kako knjigo, ki sem jo brala mlajša, da vidim kako sem si zapomnila, če so občutki isti ali drugače dojemam. Pa ali enako 'dojemam' stil pisanja. Recimo tut kako repliko bi probala prebrat spet, pa Baletne copatke. Jih mam v glavi kot take prijetne knjige, precej realne, ki pokaže tudi cel trud in prepreke, ki jih baletka doživi v njeni karieri. Ne vem, sej mogoče mi zdaj ne bodo tako dobre knjige kot so mi ble takrat, ma bi probala spet prebrat.
Pa rada bi prebrala spet Intervju z vampirjem pa Malega princa.

Pa res bi rada eno res dobro fantazijsko knjigo prebrala (prevedeno), če ma kdo kakšne predloge kar na dan.
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeČet 21 Mar 2013 - 19:45

Hm, no zadnja knjiga je res najboljša, če mene vprašaš. Ti priporočam. Smile

Sm brala Dušo, pa mi je bla precej všeč. Bom kopirala sem en moj komentar, ker se mi ne da ponavljat (je iz foruma na e-učilnici za slovenščino, zato je tok slovnično pravilno. xD)
Citiram :
Dušo sem prebrala že nekaj časa nazaj. Na začetku sem bila sicer malo skeptična, ker se mi zdi Stephenie Meyer tiste vrste pisateljica, ki sicer zna spisati zelo berljivo in privlačno knjigo, ne zna pa se ravno izogibati klišejem (seveda se navezujem na Somrak). Kakorkoli, Duša me je prijetno presenetila. Navdušil me je že sam preskok v miselnosti, ki je dal nezemljanom drugačno agregatno stanje od nas (kot zavzeta bralka znastvene fantastike sem zelenih Marsovcev pač že malo naveličana). Zgodba se mi je zdela v redu, z vmesnimi zanimivimi idejami, vendar nič posebnega iz tega stališča. Mnogo bolj všeč mi je bila že omenjena ideja, pa predvsem zorni kot, iz katerega je pisateljica pisala o človeški vrsti. V vsesplošni dobi samovšečnosti je težko najti dober roman, ki bo do ljudi kot rase tako neprizanesljiv. Smile

Joj Replika. Very Happy Joj, kakšna nostalgija. Ful sm bla navdušena nad temi knjigami in hkrati razočarana, ker sem jih prebrala v tistih 10 minutah vožnje od knjižnice do doma in pol sm jih mogla uzet ful naenkrat če sm hotla kej brat. Smile

In tudi nad Baletnimi čeveljci sm bla navdušena, si morš mislit. Takrat sem nehi časa ful hotla to plesat; res so mi ble dobro napisane knjige. Sam nisem prepričana da si upam it to sposodit v knjižnico. Very Happy

Fantazija -> Ursula Le Guin. Zdaj sem našla preveden tudi 5. del cikla o Zemljemorju. <3
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Clarissa
Človek
Človek
Clarissa


Female Prispevkov : 1823
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Uspeh na Forestu je 1% priložnosti, 1% dela in 98% zlobe
Registracija : 10/12/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 35.140

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeČet 21 Mar 2013 - 19:46

peti deeel? kateri? wanna have =D
Nazaj na vrh Go down
http://harry-slo.forumotion.net
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeČet 21 Mar 2013 - 19:48

Zgodbe iz Zemljemorja. Kot sem slišala to ni povezan roman, ampak zbirka zgodb, ki spadajo kronološko v različne dele cikla. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Clarissa
Človek
Človek
Clarissa


Female Prispevkov : 1823
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Uspeh na Forestu je 1% priložnosti, 1% dela in 98% zlobe
Registracija : 10/12/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 35.140

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeČet 21 Mar 2013 - 19:50

Ahaaaa =) ki vem da je tehanu četrti, potem pa nisem vedla za petga. mi je všeč. če maš slučajno sposojeno mi povej kje =) da si še js pol ko vrneš =)
Nazaj na vrh Go down
http://harry-slo.forumotion.net
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeČet 21 Mar 2013 - 19:56

Nameravam prebrat. (:

Aha, torej se ti ne zdi tako slaba knjiga, lepo. Si bom sposodila. Ne vem me nekako ni takoj privlačila, da sem jo vidla pa bi si sposodila, pravzaprav me je zdej začelo interesirat samo za to, ker sem šla slučajno mimo plakata za film in sem zdej trailer pogledala in se mi je zdel zanimiv.

Heh ja, to so bile čisto une knjige ko sem začela tako z navdušenjem brati. Ma si morem vse popisat. XD Da bom vedla kaj sem brala v preteklosti.

Ja, jaz sem tudi razmišljala da vkorakam pred unga našga knjižničarja s temi knjigami, ki te tko rad informira o knjigah, ki si jih sposodiš. Ma mogoče pa majo dol v pionirski pa grem kr na knjigomat. Ma sej konc koncev sem si rekla, da me ne sme bit sram al kej. Tut če berem najbolj glupe ljubezenske romančke, najtanjše knjige alpa pocukrane pravljice za otroke. Pač če si želim prebrat si želim in briga me kaj si mislijo. Tako je življenje lažje.

Ma veš da me Le Guinova nekako ni navdušila. Sem prebrala že kar nekaj let nazaj na plaži polovico prve knjige od Zemljemorja pol pa naprej se mi enostavno ni dalo. Ni da bi mi blo zateženo, da ne bi mogla brat, samo ne vem. Me ni ravno neki pritegnilo. Mogoče si bom sposodla še enkrat, no ne vem. Da vidim kako bi mi bila zdaj všeč.
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimePet 22 Mar 2013 - 21:27

Tko je prou ja, kr ponosno pred knjižničarja. Very Happy

Aha točno, ti si tista ki je ne mara. Zanimivo. Smile No sej to je čist odvisno od okusa, kkšne (nas) zmoti stvar, ki druge sploh ne in tako ...
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeSob 13 Apr 2013 - 16:36

Bromance! Ma sta dobra! Zakaj, zakaj, zakaj me ni blo na koncertu???? Sad
Še kdo fan?



<3

Nazaj na vrh Go down
Luthien
Človek
Človek
Luthien


Female Prispevkov : 999
Starost : 27
Geslo : What is dead... MAY NEVER DIE.
Registracija : 13/08/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 17.270

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeSob 13 Apr 2013 - 16:58

Imam enega sošolca, ki tkole nekako obvlada čelo. Zmerej se zezamo da bo kmalu 3CELLOS:


Ta na desni, pa ful slab posnetek je Sad
Drugače hodi vzporedno na konzervatorij in tudi tam rula...
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeSob 13 Apr 2013 - 17:14

Wohoo, quite impressing. Lol, tisto vrtenje čela. Ja sej moreš kar natrenirat, če bi js kej takega probala bi bil total polom. Ful sta bla dobra.

Nazaj na vrh Go down
Luthien
Človek
Človek
Luthien


Female Prispevkov : 999
Starost : 27
Geslo : What is dead... MAY NEVER DIE.
Registracija : 13/08/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 17.270

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeSob 13 Apr 2013 - 17:16

Dobra sta ne?
Tip ma poleg tega še absoluten posluh, res hudo poje, pa IQ do neba... Pa še lušten je (tak ciganček XD) Very Happy

A igraš čelo? Smile
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeSob 13 Apr 2013 - 17:19

Heh, kero navdušenje. Ampak sej razumem. Js bi tut muzikalnega fanta.

Ne, to je bilo hipotetično mišljeno. Sem pa klavir igrala.
Nazaj na vrh Go down
Luthien
Človek
Človek
Luthien


Female Prispevkov : 999
Starost : 27
Geslo : What is dead... MAY NEVER DIE.
Registracija : 13/08/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 17.270

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeSob 13 Apr 2013 - 17:20

Js tuuud! Very Happy

Kul! Jaz sem violino, pa je bilo vse skupaj če gledam nazaj en velik polom XD
Zdaj pa kitaro, pa mi gre kr dobr Smile
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeSob 13 Apr 2013 - 17:27

In pol bi me spravljal v depresijo, ker bi pel ful dobro jaz sem pa skor brez posluha. Sad

Res? Zakaj?
Mah sej meni se tudi na koncu tako ni dalo vadit, da me ni več brigala. Zdej bi pa spet igrala, samo imam malo onemogočen klavir. Sem se pa kljub temu kdaj spravla uno prvo od malih skladb za klavir od bacha igrat, ker je to edino kar mi je preostalo od not skoraj, ki sem razdala neki prijateljci. Sam morem zrihtat in pol upam da bom še kej.

Mam kitaro nabavljeno, se želim naučit, ampak poskusi do zdej so dokaj propadli. Ne vem uni akordi mi 1. ne grejo v glavo, 2. so težki za primit. In si sploh ne predstavljam da bi jaz dejansko lahko jih hitro prijemala ko bi igrala. -.-
Nazaj na vrh Go down
Luthien
Človek
Človek
Luthien


Female Prispevkov : 999
Starost : 27
Geslo : What is dead... MAY NEVER DIE.
Registracija : 13/08/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 17.270

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeSob 13 Apr 2013 - 18:06

To je tudi res Very Happy

Premal posluha za violino, beden učitelj, nisem imela motivacije da bi igrala kej sama (razen Dust in the Wind), sploh mi ni biol nikoli kul, čeprav imam 7 let narejenih.

Drugače ni tako težko! Jaz sem tudi mislila tako, zdaj pa igram glede akordov vse lahko, ubirat znam, pa večalmn se učim kakšne solote al pa Stairway to Heaven fore. Sam neki časa moreš delat da dojeameš, potem ti pa zalaufa in ni problem več igrat kar koli!
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeSob 13 Apr 2013 - 18:12

Ma pomojem za igrat ne rabiš spet tolko posluha. Pa kakega učitelja maš je itak ful pomembno. Mislim sej moja je bla ful uredu, ma pol na koncu je blo vsega preveč... Sej pol sem razmišljala it nazaj, ma si nekako nisem upala ker sem se bala da me bo gimnazija zasula z delom, pol letos se mi je itak zdelo it brezveze za 1 leto. Ampak mi je žal da nisem šla nazaj. Pa ni mi niti tolko žal, da sem nehala, ker vem da res ne bi uživala igrat naprej. Raje da sem nehala, pa pol nazaj voljo dobila.

Bi pa rada probala tudi violino igrat. Pa tudi kaj drugega.

No bom vidla, upam da mi bo uspelo med poletjem bolj aktivno se učit.
Ej, ma meni še zdej ni jasno, a se da igrat posamezne note? Moglo bi se ane?
Nazaj na vrh Go down
Luthien
Človek
Človek
Luthien


Female Prispevkov : 999
Starost : 27
Geslo : What is dead... MAY NEVER DIE.
Registracija : 13/08/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 17.270

Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitimeSob 13 Apr 2013 - 18:18

Jaz pa čelo Very Happy pa no, na klavir znam nekaj malega, ampak ne toliko, da bi si s tem znala kaj pomagat.

Seveda lahko igraš note Very Happy Sej kitara je najprej klasičen instrument (Sungha Jung), akordi so bolj za zraven.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kultura in umetnost - Page 21 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 21 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kultura in umetnost
Nazaj na vrh 
Stran 21 od 28Pojdi na stran : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Forest :: Skok v realnost :) :: Čvek-
Pojdi na: