RPG Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dodajmo domišljiji sanje, razkošna krila in tvegajmo let :)
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Mnenja o pisanju

Go down 
+11
Luthien
Armadal
Tendras Alvador
Ull
Tronir
Alaphos
Belree
Amethyst
Immer
Framling
Leassi
15 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Armadal
Admin
Admin



Prispevkov : 7678
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 19:59

hah, dvojni post! Razz

sicer pa, a big shout out to Luthien!

moram jo ful pohvalit, ker se je resnično izboljšala od svojih prvih postov. Začela je kokr usi mi, s slovničnimi napakami in pet vrstičnimi posti, ampak zdele...no, usem priporočam da si preberete njenih zadnjih nekej postov (v fin hollenu, cestah in skrivenčenmi hrasti).

besedišče je odlično, stavki so lepi, ni zmedeno...edina pripomba je mogoče to, da maš precej zatipkanin, kar se pa da zlahkoto rešit tko da še enkrat prebereš preden postaš oz. da uporabljaš kak spellchecker/pišeš v wordu.

vse pohvale, resno^^ mislim da si kr zaslužiš napredovanje, tko da hop! po obrazec pa si naša. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Luthien
Človek
Človek
Luthien


Female Prispevkov : 999
Starost : 27
Geslo : What is dead... MAY NEVER DIE.
Registracija : 13/08/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 17.270

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimeNed 20 Jan 2013 - 9:20

Ooo hvala :3
This post kind of made my day! :3

in seveda se hitro zglasim v uradnih napredovalniških zasebcih!
Nazaj na vrh Go down
Degor
Škrat
Škrat
Degor


Male Prispevkov : 117
Registracija : 14/09/2008

Statistika
Status: Vojak
Denar: 7.520

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimeNed 20 Jan 2013 - 11:10

Jaz pa bi rad pohvalil Leassi za izreden in izčrpen opis zgodovine Foresta, ki sem jo ravno pred nekaj minutami prebral. Tu in tam se mogoče pojavi kakšen stavek, katerega bi morda lahko nekoliko predelala kot naprimer: "Nešteto jih je padlo med pogumnim, a vendarle neenakim bojem z ostalimi rasami." Celoten stavek je nekoliko zmeden, nevem točno kaj bi naj pomenil. Tudi nešteto, kar je zelo popularna beseda, ki bi se je morali čim bolj izogibati, je tukaj morda malo neprimerna. Nešteto je beseda s katero ne moreš oziroma je nesmiselno opisovati števila ker velja za nek paradoks števil Smile Tudi same besede ne moraš uporabit kjerkoli drugje, ker je nerealna tudi za RPGjanje. Mogoče bi bilo dovolj "Veliko".

Navsezadnje pa je celotna zgodba in opis zelo napet in zanimiv. Moram reči da me je kar motiviral, da sem prebral vse skupaj. Morda bi se lahko vseeno poiskala kakšna grafika in se pripela zraven, lahko je od kjerkoli, lahko tudi kakšna LOTR grafika ali kaj podobnega. Mislim da veliko bolj pripomore k ustvarjanju nekega ambienta ob pripovedi zgodbe Smile
Nazaj na vrh Go down
Alaphos
Džin
Džin
Alaphos


Male Prispevkov : 749
Lokacija : Za sedmimi gorami in devetimi vodami in pri prvem kresu levo.
Geslo : Kill him! Kill him to the death! For the king! King of SPAM!
Registracija : 28/11/2012

Statistika
Status: Vojak
Denar: 7.160

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimeNed 20 Jan 2013 - 11:42

Morda bi namesto nešteto dali nepreštevno?

Meni se sliši malce bolje.
Nazaj na vrh Go down
http://www.bukvarna.si
Degor
Škrat
Škrat
Degor


Male Prispevkov : 117
Registracija : 14/09/2008

Statistika
Status: Vojak
Denar: 7.520

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimeNed 20 Jan 2013 - 11:48

Beseda nešteto ne obstaja Smile Ne moraš reči da jih je nešteto padlo, ker bi potem to pomenilo da jih je padlo toliko, da jih v neskončnost nebi morali prešteti Smile Nima smisla.
Nazaj na vrh Go down
Belree
Moderator
Moderator
Belree


Female Prispevkov : 2622
Starost : 26
Lokacija : Lossernach
Geslo : If you speak not, you cannot speak evil.
Registracija : 27/12/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 40.750

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimeNed 20 Jan 2013 - 12:45

Izvoli it prestevat trupla Wink nevem, kaj pa lep, poeticen zven stavka? Ni treba da je use 100% logicno Wink pac v bistvu so skoraj usi pomrli (ti in tronko ne). Torej ce stejes da naj bi bili rasa prej, jih naj bi bilo ogromno. In zato pac nesteto tam stoji.
Nazaj na vrh Go down
Degor
Škrat
Škrat
Degor


Male Prispevkov : 117
Registracija : 14/09/2008

Statistika
Status: Vojak
Denar: 7.520

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimeNed 20 Jan 2013 - 13:27

Sej razumem da je težko napisat število ampak je vseeno boljše zamenjat besedo s kakšnim drugim pridevnikom: "Večjo večino" ali "veliko" ali kaj podobnega. Beseda "nešteto" se sploh nebi smela uporabljati, ker velja za nekaj česar ne moreš prešteti, posledično bi potem moralo biti nešteto škratov. Pobiti vseh nešteto škratov pa nebi bilo možno ker bi jih ubijali v neskončnost Smile Paradoks pač Smile
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimeNed 20 Jan 2013 - 13:44

Spet se moram ne strinjati. XD

Če bi šel vsako pesem ali besedilo tako dobesedno interpretirat bi imel kar velike težave. Samo preberi si kej iz gledališča absurda ali modernizma. Jaz ne vidim prav nobene težave v nešteto jih je padlo. In se celo pogosto uporablja v literaturi, se mi pa ne zdi popularna beseda, ne vem če se tako pogosto uporablja v rpgju. Večjo večino je zelo okorno in slovnično nepravilno ker se reče samo večino, veliko je pa res znucano (popularna beseda!). Nešteto ti da tak dober občutek, da jih je ogromno padlo in da se jih ne da prešteti, pa ja pol ne misliš da jih je neskončno padlo a? Ni vse kar ne moreš preštet neskončno. Pa poved zelo lepo, epsko izveni.

Ne vem, če se splača toliko ubadati z eno samo besedo v celi tisti zgodovini, razen če je nekaj zares nesmiselnega.

Dodala: Neverjetno kako me zabava dejstvo da je Leassi odebelila besedo usedla v svojem postu. Razz
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimeNed 20 Jan 2013 - 14:13

Vedno sem vesela, ko slišim, da je nekdo prebral zgodovino, moram pa povedati, da delček, na katerega si se obesil, edini ne pripada meni, temveč je razplet bitke prekopiran iz Armadalove zadnje sodbe v le-tej. In seveda ni moglo pasti nešteto škratov, vendar se strinjam z Metko, da je stavek slišati precej bolj umetniško, če uporabimo to besedo, poleg tega pa bi se oprla tudi na SSKJ ( http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name=sskj_testa&expression=ge%3Dne%C5%A1tet&hs=1 ), kjer navaja pomen besede neštet: ekspr. ki izraža zelo veliko število oseb, stvari, torej ni nujno, da je oseb neskončno, da uporabiš to besedo, tudi kot primer navaja zbrala se je nešteta množica (številna, zelo velika).

Hehe, zdelo se mi je poučno, če to naredim. xD
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Degor
Škrat
Škrat
Degor


Male Prispevkov : 117
Registracija : 14/09/2008

Statistika
Status: Vojak
Denar: 7.520

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimeNed 20 Jan 2013 - 14:22

Samo konstruktivna kritika, nič drugega. Jaz sem pač človek ki ima rad logične poste in logične stvari na splošno Smile Nešteto se mi zdi preveč pretirana beseda, ker tudi ni logična Smile Meni ne zveni epsko ampak je uporabljeno in tudi izvira iz samega slenga, kjer poskušamo nalašč pretiravati. Nešteto je tudi nekaj česar ne more nihče videti, ker ne obstaja Smile To je samo nadomestek neke besedne zveze, ki jo ljudje uporabljajo ker o določeni stvari ne vedo dovolj.
Naprimer navaden človek bo rekel da je bilo nekih stvari nešteto, matematik oziroma človek z nekaj več znanja števil pa bi lahko rekel da je bilo teh števil nekaj milijonov, trilionov ali stotine milionov itd. Tud sam nisem toliko izobražen v številih ampak iz izkušenj pisanja v RPGjih vem, da kolikor se dejansko ob pisanju dotaknemo realnih števil, tem bolj lahko uporabnika potegnemo v zgodbo Smile

EDIT:

Zopet pač kompliciram ampak enostavno obožujem ta kanal na youtubu en video o sami ideji "neskončnosti" iz katere izvira ta beseda "nešteto" https://www.youtube.com/watch?v=elvOZm0d4H0

Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimeNed 20 Jan 2013 - 14:35

Ma js ne vem če sm v življenju uporabla to besedo v pogovoru tako med prijatelji, kot sleng. Mislim da ne izgaja iz slenga, po mojem je to precej stara beseda, ki se je pač uporabljala za zadeve, ki se jih ni dalo prešteti.

Citiram :
Nešteto je tudi nekaj česar ne more nihče videti, ker ne obstaja
To ni res. Zakaj ne obstaja? Maš trupla po bitki (če že mamo ta primer) in jih pač ne moreš preštet, pa so bog si ga vedi v kakih jarkih, zakopana in jih ne morš preštet, rečeš nešteto. Pa so še preveč resnična.
Nazaj na vrh Go down
Degor
Škrat
Škrat
Degor


Male Prispevkov : 117
Registracija : 14/09/2008

Statistika
Status: Vojak
Denar: 7.520

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimeNed 20 Jan 2013 - 14:40

Vse kar je tam lahko prešteješ ali pa se vržeš na to da omeniš približek. Se pravi, tudi vojaki ali policisti, ko morajo oceniti število žrtev ne rečejo da jih je bilo nešteto ampak morda "približno" toliko in toliko. Se pravi da če to omeniš v RPG postu, nihče ne bo sklepal da jih je nekdo šel preštet, če je bilo napisano da je padlo "...več tisoče škratov..." ali "več milijone škratov...". EDIT: Nekje zgoraj v zgodovini je bilo napisano da se jih je nekaj uspelo rešiti. Po mojem mnenju torej se tukaj besede med seboj nekoliko tepejo. So umrli vsi ali jih je samo večina Smile

Beseda nešteto ni število Smile Je samo ideja oziroma koncept nečesa...

Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimeNed 20 Jan 2013 - 14:47

Nešteto - precej a ne vsi.
Nekaj - majno število.

Ja itak ni število, ampak če se ne matraš s približki pač lepo rečeš nešteto.
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimeNed 20 Jan 2013 - 14:50

Sem velika fenica matematike, logike in tudi numberphila, ampak moraš ločevat med logiko in jezikom. Nešteto je ekspresivna beseda in jo je dovoljeno uporabljati v tem kontekstu, zato pač tvoji argumenti tukaj preprosto nimajo moči. Jezik ne bo nikoli povsem smiseln in logičen, temveč je tvorba, ki se prilagaja našemu občutku za estetiko in za zven. Če se ljudem 'nešteto' ne bi dobro slišalo, njena uporaba v takšnih primerih ne bi bila dovoljena, pa je. In nikoli me ne boš prepričal, da bi uporabnike zgodovina bolj potegnila v zgodbo, če bi na tistem mestu pisalo: "Sedem tisoč petsto dvaindvajset jih je padlo med pogumnim, a vendarle neenakim bojem z ostalimi rasami."

Vrnimo se na temo. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Degor
Škrat
Škrat
Degor


Male Prispevkov : 117
Registracija : 14/09/2008

Statistika
Status: Vojak
Denar: 7.520

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimeNed 20 Jan 2013 - 14:54

@Amethyst Mislim da ne razumeš same besede Nešteto ^^

Nešteto pomeni nekaj za kar ne obstaja končnega števila, se pravi da šteješ v neskončnost. Matematiki uporabljajo besedo kot nekaj kar se nadaljuje v neskončnost in nima svojega konca. Se pravi da je to neko število oziroma neka ideja o številu katerega do zdaj še niso odkrili in ker ne morejo rečt "kar nekaj" so rekli nešteto oziroma toliko da jih ne znamo prešteti. Torej nešteto je enako neskončnosti, kar pa je toliko da jih navsezadnje vseh Vilini nikoli nebi mogli pobiti pa tudi če bi jih ubijali še zdaj (zopet se vrtimo v krogu).

Če pa oceniš število in rečeš "nekaj milijonov" ali pa boljše "velika večina", kjer se ne omejuješ na točna števila, pa v bistvu ne kompliciraš s paradoksi, na konec koncev pa imaš še vedno tisto vprašanje, da jih je nekaj lahko še vseeno nekje preživelo Smile

EDIT:

Leassi je napisal/a:
Če se ljudem 'nešteto' ne bi dobro slišalo, njena uporaba v takšnih primerih ne bi bila dovoljena, pa je. In nikoli me ne boš prepričal, da bi uporabnike zgodovina bolj potegnila v zgodbo, če bi na tistem mestu pisalo: "Sedem tisoč petsto dvaindvajset jih je padlo med pogumnim, a vendarle neenakim bojem z ostalimi rasami."

Vrnimo se na temo. Smile


Se popolnoma strinjam s tabo Leassi Smile To kar si napisala v narekovaju sploh ne bi delovalo zanimivo ker bi napeljevalo na pretiravanje oziroma izmišljevanje številk. Ampak zopet, če napišeš večja večina ali večina ali pa nekaj nekaj, se tukaj zavaruješ in hkrati opišeš tudi druge informacije, naprimer tukaj stvari ki so preživele Smile
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimeNed 20 Jan 2013 - 15:06

A morm res dobesedno rečt, da to ne spada več v to temo? Pokazala sem, da slovnično nisem naredila napake, zdaj se lahko pa še sto let kvačkamo o neštetih neskočnostih, paradoksih in vzporednih vesoljih. Pojdi tole razglabljat v Znanost, sem pa spet vabim vse tiste, ki bi radi pokomentirali pisanje vaših sopiscev. ^^
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimeČet 24 Jan 2013 - 18:37

Tronir, to kar si napisal spada sem!

Citiram :
((všeč mi je tvoj stil pisanja ne bi bilo slabo, da bi zaprosil za kakšno napredovanje, če se nisi ostati berač še nekaj časa – sem prepričan, da bi ga dobil))

Sicer pa se s tem popolnoma strinjam in tudi sama bi dodala, da v tisti gostilni furata enega najboljših in najbolj realnih RPG-jev, kar sem jih videla zadnje čase. Ful dobro izražanje, bogati posti in res zanimiv ter prepričljiv pogovor.^^
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Degor
Škrat
Škrat
Degor


Male Prispevkov : 117
Registracija : 14/09/2008

Statistika
Status: Vojak
Denar: 7.520

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimeČet 24 Jan 2013 - 18:40

Ah ^^'' hvala Smile se trudim dohajat Tronirja, morm rečt da me je tud on precej navdušil Smile
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimeČet 24 Jan 2013 - 18:57

ah ja zmeri mam probleme take teme najdt med usemi xD

hvala dvakrat Smile ti pa vračam izjavo, tud ti si mene nadvse pozitivno presenetu s svojim pisanjem Smile mi je sam še večje veselje pisat kakor škrat sedaj, ko imam so-škrata Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Degor
Škrat
Škrat
Degor


Male Prispevkov : 117
Registracija : 14/09/2008

Statistika
Status: Vojak
Denar: 7.520

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimeČet 24 Jan 2013 - 18:59

Oh ja enako Smile Mislim da bodo še kar kakšni razpleti v tisti gostilni tak da stay tuned Razz
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimeSre 6 Feb 2013 - 17:01

Imam en dobronameren nasvet za Dariusa: Ne začenjaj stavkov z namreč. Res ne. Smile Ker sicer imaš res dober slog pisanja in bi posti izpadli ful dobro, če ne bi blo vsake tri stavke tistega namreč, zaradi katerega me zmrazi po hrbtu vsakič, ko ga preberem.
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimePon 4 Mar 2013 - 18:47

Ej Anias, a se ti ne zdi, da si malo premalo presenečen nad prihodov ljudi? Mislim, načeloma naj bi šlo za prvi kontakt med rasama. Zdi se mi rahlo nerealno, da bi ti že nekje 'slišal' za obstoj ljudi na jugu, pa če že, moraš strašno dobro utemeljit, kako (sploh imam občutek, da koboldi nimajo neki baš pisnega izročila). Mi sicer imamo neke stare zapise o 'nekih bitjih' na severu od starih vilinskih popotnikov. Če so se že pri nas tako slabo ohranili zapisani, si koboldi verjetno skozi ustno izročilo ne bi zapomnili teh prišlekov. Ali? Druga stvar je samo poimenovanje 'ljudje', ki je problematično. Sicer pa v redu post. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Morskow
Džin
Džin
Morskow


Male Prispevkov : 920
Starost : 27
Lokacija : Čvek
Registracija : 12/02/2011

Statistika
Status: Vajenec
Denar: 11.500

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimePon 4 Mar 2013 - 22:24

Ma ja, sam glede na uro ob kateri sem to pisal sem samo neki na hitro spacal Razz Kar se tiče tega, se pa strinjam, bom popravil. Če se mi bo dalo, že takoj Razz
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimeTor 5 Mar 2013 - 20:06

No, sporoči ko boš da preberem. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Morskow
Džin
Džin
Morskow


Male Prispevkov : 920
Starost : 27
Lokacija : Čvek
Registracija : 12/02/2011

Statistika
Status: Vajenec
Denar: 11.500

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimePon 11 Mar 2013 - 20:19

Tilen, drugače Morskow ni jedu jagod, sam za info Razz
Nazaj na vrh Go down
Varulv
Kobold
Kobold
Varulv


Male Prispevkov : 673
Starost : 30
Registracija : 11/02/2012

Statistika
Status: Berač
Denar: 8.000

Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitimePon 11 Mar 2013 - 20:30

tko je Varulv poimenoval grmičevje, ki naj bi imelo takšne učinke Wink ni pa nikjer napisano, da misli s tem izrecno jagode sam Razz
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Mnenja o pisanju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenja o pisanju   Mnenja o pisanju - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Mnenja o pisanju
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Forest :: Skok v realnost :) :: Klepet o RPG-ju-
Pojdi na: