RPG Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dodajmo domišljiji sanje, razkošna krila in tvegajmo let :)
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Forestški IZZIV

Go down 
+7
Alaphos
Belree
Armadal
Amethyst
Lyan
Clarissa
Leassi
11 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
Leassi
Admin
Admin



Prispevkov : 8330
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimeNed 10 Mar 2013 - 19:23

Smile

Hja po eni strani je to v redu, po drugi se mi pa zdi, da js nimam nobene pravice težit vam "v enem tednu mi odpiši, sicer ..." kaj? Te bom vrgla s foruma? Ne, ne bom. Pač zdi se mi da ste tuki zato, ker vam je lepo in se mate fajn in da pišete, ker vam paše in kadar vam paše. Če bi imeli to pravilo bi mogla bannat samo sebe. In zdi se mi, da vam že tkoaltko dost ljudi teži 'delaj to, delaj uno, naredi to do takrat in takrat' in da zaradi takih stvari pol dobiš nek negativen odnos do tega. Zakaj bi vam še js težila? Ful mam rada da stvari tečejo, zato bom itak skos dregala v vas, kdaj pride post, ampak taka pravila se mi pa malo upirajo. Kaj vi mislite?
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Varulv
Kobold
Kobold
Varulv


Male Prispevkov : 673
Starost : 30
Registracija : 11/02/2012

Statistika
Status: Berač
Denar: 8.000

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimeNed 10 Mar 2013 - 19:31

jah sej tam tud ni, da te bannejo Smile samo drugi pisci te majo pravico izpustit iz rpgja, če recimo čakajo tvoj odgovor torej lahko napišejo, da jim pač nisi odgovoru ane Razz bolj je fora v tem, da ti potlej ne more rečt un, da si pisu v njegovem imenu pa to
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimeNed 10 Mar 2013 - 21:10

maaah lej, če folk nima cajta se men zdi mal gnilo da bi ga vn metal. sploh če itak usi tko na daljše obdobje odpisevajo. pač če unim k pišejo to ustreza jim js ne mislim najedat. Wink

na grupnih rpgjih ko pa pač eni pišejo, drugi pa ne, pa je*at ga. če folka ni jih pač opomneš, in če še vedno ne odpisevajo, pišeš dalje brez njih. sej si jih lepo prosu Wink
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 28
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimePon 11 Mar 2013 - 20:32

Tukaj se precej strinjam z Armom, kar pa še ne pomeni, da se mi predlog - bolj priganjati ljudi k pisanju - ne zdi napačen. Samo ubrala bi kakšno drugo pot do tega, ki bi bila malo bolj subtilna. Bom razmislila, hvala lepa za komentar. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimePet 29 Mar 2013 - 6:36

a je konec z izzivi?
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 28
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimePet 29 Mar 2013 - 19:02

Čakam, da še Morskow spaca grb, potem bo sledila še anketica o tem, kako se vam je zdelo. Sicer pa ja, ostale ideje bom porabila za kkšne natečaje in tekmovanja, da bodo lhk še novi člani sodelovali. Žau mi je, da se je tok zavleklo .. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimePet 29 Mar 2013 - 19:45

A torej je konc? A sm zmagala? Razz
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 28
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimePet 29 Mar 2013 - 19:55

Ne nujno, lhk boste dobil kkšno točko z anketo.
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimePet 29 Mar 2013 - 20:12

ja a spet se Morskowa čaka al kaj? Razz

in mislm, da se usi strinjamo, da je blo zabauno ter dobro za ustvarjanje foruma samega Smile
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimePet 29 Mar 2013 - 20:32

oh, ja.^^ metka ns je total usula Razz
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimePet 29 Mar 2013 - 21:55

in kaj dobi za nagrado? da usej vemo za kaj smo se "boril" Wink x)
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 28
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimePet 29 Mar 2013 - 22:06

Vse izveste pravočasno. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimePet 29 Mar 2013 - 22:08

Ja to je kr sem pridno pisala. Čeprav sem se te kr malo bala Arm, ki si se tko grozeče približeval. Razz

Je blo pa zabavno ja, pa tut za forum kul. (:
Nazaj na vrh Go down
Morskow
Džin
Džin
Morskow


Male Prispevkov : 920
Starost : 27
Lokacija : Čvek
Registracija : 12/02/2011

Statistika
Status: Vajenec
Denar: 11.500

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimeNed 31 Mar 2013 - 19:53

No, evo moj zelo zgodaj narejeni grb za 4. izziv.

Spoiler:

Kvaliteta je malo slaba, če bo kdo kdaj hotu lahko uploadam boljšo. Upam, da bo dovolj, da je considerano kot izdelek in ne skica. Bom vseeno zraven prilimal še opis:

Modre vijuge ob robu ponazarjajo tri Lossarnaške reke, okoli njih je rumena barva, ki skupaj z zeleno okoli plamenov kaže tisto, kar je mesto včasih bilo in je deloma še vedno ostalo - lepo urejeni del in svetel občutek, ki ga le-ta daje. Trije plameni ter rože kažejo življenje, ki je mestu še ostalo, energijo, ki jo imajo deli mesta, namenjeni bogatejšim, ki so najlepše urejeni. Črna gmota pod plameni pokazuje ravno nasprotno - odraža negativnost in temačnost preostalega dela mesta, ki se nezadržno razširja in grozi, da bo ugasnila plamene ter povzročila, da rože ovenijo.
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 28
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimeČet 4 Apr 2013 - 21:00

4. izziv (Morskow): 16 / 19 točk (izdelek obravnavan kot skica, ker ni grafično obdelan - prav tako kot pri Clarissi, Alaphosu in Amethyst)

Tabelica čebelica Clarissa Lyan Amethyst Armadal Belree Alaphos Tronir Tendras Alvador Morskow
1. izziv (18)13161512121014713
2. izziv (20)14112011151516919
3. izziv (15/17)981517121212013
4. izziv (16/19/23) 1801922211223016
5. izziv (20/21) 18019001216018
Skupaj723588626061811679


Nazadnje urejal/a Leassi Sob 6 Apr 2013 - 17:07; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 28
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimeČet 4 Apr 2013 - 21:16

6. 'izziv': Anketa o IZZIVU

Pred vami je še zadnja možnost, da osvojite nekaj točk. Pred vami je anketa, ki jo morate le izpolniti in prilepiti v to temo. Izziv je vreden nič več in nič manj kot 9 točk, ker seveda ne gre za pravi izziv. Gre bolj za nek feedback zame in morda prostor za izražanje kakšnega mnenja, ki ga med tekmovanjem niste mogli. Ocenjevala bom argumentiranost mnenj in ne mnenj samih. Že vnaprej se vam zahvaljujem za odzive!
Rok za tole je ponedeljek, 8. 4., ob 22:31.
Za motivacijo: Nagrade so že pripravljene! Nagrajena bodo kar prva 3 mesta, simbolično malenkost pa dobite tudi ostali. Smile

Koda:
Kateri izziv ti je bil najbolj všeč in zakaj?
Kateri izziv ti je bil najmanj všeč in zakaj?
Kateri izziv ti je predstavljal največji izziv? :) Ti je bil zato všeč ali ne?
Kako vrednotiš takšna tekmovanja v primerjavi z 'navadnimi' tekmovanji na forumu?
Kakšen vpliv je imelo tekmovanje na forum / člane?
Mnenje o tem tekmovanju (vse, česar nisi napisal/a že zgoraj). Kaj ga je naredilo takšnega?
Imaš še kakšen predlog za izven-RPG dogajanje na forumu?
Bi rad/a še kaj dodal/a?
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimePet 5 Apr 2013 - 13:22

Ej, Lea. Jaz sem samo malo zmedena. A ni bil od mene pa Alaphosa grb obravnavan ko skica, izdelek pa Arm, Bel & Tron? <-Glede na to kaj si Morskowu napisala.

Drugač se navdušujem nad zadnjim izzivom. XD
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 28
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimeSob 6 Apr 2013 - 17:08

Oh mogoče zveni dvoumno. Napisala sm, da ni bil grafično obdelan, tako kot pri vas treh ni bil. Nism mislila podati nasprotja, ampak podobnosti, aveš .. Joj .. To te je neumna dvoumna beseda tako. Grr.
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimeNed 7 Apr 2013 - 18:00

- Kateri izziv ti je bil najbolj všeč in zakaj?
GRB. <3 Ker obožujem grafično obdelavanje, afkors.^ ^

- Kateri izziv ti je bil najmanj všeč in zakaj?
Hmm. Ne bi rekla, da bi je biu kateri prov ne ušeč. Very Happy še najbolj 5. Ker ful nisem fenica tega da mi nekdo ukaže nej kritično mislim. Razz

- Kateri izziv ti je predstavljal največji izziv? Smile Ti je bil zato všeč ali ne?
Idealni/Sanjski post. Very Happy Sm mogla mal razmislit kaj mi je najbolj ;Đ

- Kako vrednotiš takšna tekmovanja v primerjavi z 'navadnimi' tekmovanji na forumu?
Pomoje je boljše. Pač več zahteva od človeka, pa ni čist sam na pisanje osredotočen.^^

- Kakšen vpliv je imelo tekmovanje na forum / člane?
Ja forum se je dost izboljšal/dobil priložnost/komentarje za izboljšavo, pa folk se je zabavau. Very Happy

- Mnenje o tem tekmovanju (vse, česar nisi napisal/a že zgoraj). Kaj ga je naredilo takšnega?
Rekla bi da je blo zanimivo. To je edino česar še nism omenla. Mi je šla pa kratka omejitev precej na k!. Učasih se ful zagužva, ti si pa precej tečna glede domenjevanja in/ali podaljševanja zadev. Razz

- Imaš še kakšen predlog za izven-RPG dogajanje na forumu?
Uuh. Ne. Ne ta trenutek.^^

- Bi rad/a še kaj dodal/a?

Njet.
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 28
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimePon 8 Apr 2013 - 20:06

Še 25 minut. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimePon 8 Apr 2013 - 20:29

Kateri izziv ti je bil najbolj všeč in zakaj?
- ko si mogu dodajat teme v mesta ter risat grbe
-- ker sm se dejansko počutu kakor deu foruma ter sem imel občutek, da lahko pripomorem k novim rečem

Kateri izziv ti je bil najmanj všeč in zakaj?
- risanje grba
-- ker nisem umetniško nadarjen ter mi pač to ne gre od rok, kar me ne spravi ravno v dobro voljo, ko imam veliko idej pa ne vem kako bi jih spravu v realnost Razz

Kateri izziv ti je predstavljal največji izziv? Smile Ti je bil zato všeč ali ne?
- risanje grba in idealni post .. všeč pa tko no recimo ... izziu pač ane xP ma dobre in slabe plati, vsekakor pa je bil koristen Smile

Kako vrednotiš takšna tekmovanja v primerjavi z 'navadnimi' tekmovanji na forumu?
- vsekakor so mi bolj všeč, ker dobimo tako pisci priložnost, da sodelujemo pri ustvarjanju foruma Smile nebi pa vsekakor še zmeraj pozabu tud na navadna tekmovanja, ki imajo svoj poseben čar spet ane Smile

Kakšen vpliv je imelo tekmovanje na forum / člane?
- zdi se mi, da pozitiven saj je povzročilo nekakšno prijetno tekmovalnost, ki je bila pomešana s sodelovanjem ter dopolnjevanjem foruma, vse skupaj pa je malo predramilo folk Smile

Mnenje o tem tekmovanju (vse, česar nisi napisal/a že zgoraj). Kaj ga je naredilo takšnega?
- pomoje da tista prva objava, ki ga je razglasila

Imaš še kakšen predlog za izven-RPG dogajanje na forumu?
- ja ... več aktivnosti! marš pisat! in to mislm tud zate Leassi! eragon pa zmaj te čaka!

Bi rad/a še kaj dodal/a?
- matr v 4 minutah sm tole zdej sestavu Razz kva sm dober ej

Forestški IZZIV - Page 5 Tumblr_m2fuvbIXAz1qmfifgo1_500


Nazadnje urejal/a Tronir Pon 8 Apr 2013 - 20:39; skupaj popravljeno 4 krat
Nazaj na vrh Go down
Morskow
Džin
Džin
Morskow


Male Prispevkov : 920
Starost : 27
Lokacija : Čvek
Registracija : 12/02/2011

Statistika
Status: Vajenec
Denar: 11.500

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimePon 8 Apr 2013 - 20:31

Kateri izziv ti je bil najbolj všeč in zakaj? Zagotovo je bil to drugi izziv, saj je od nas zahteval veliko mero kreativnosti, časa in volje, naravnan pa je bil ravno v to smer, v kateri smo vsi izkušeni - od nas je zahteval nekaj kreativnega pisanja. Zdelo se mi je, da je bil ta izziv najbolj koristen tudi za sam forum, saj smo skupaj prispevali velik delež k obnavljanju in izpopolnjevanju osmih forestških mest. Meni osebno se je izziv zdel zabaven in zanimiv, saj je od nas zahteval nekaj razmišljanja ter veliko mero domišljije.

Kateri izziv ti je bil najmanj všeč in zakaj? Najmanj všeč mi je bil četrti izziv, saj se mi zdi, da nimamo vsi enakega znanja grafičnega ustvarjanja ter oblikovanja in so bili zato tu nekateri v manjši prednosti. Kljub temu sem se ga lotil z veseljem, saj kljub temu, da nimam risarskega talenta, rad ustvarjam na malo drugačne načine.

Kateri izziv ti je predstavljal največji izziv? Smile Ti je bil zato všeč ali ne? Največji izziv mi je predstavljal četrti izziv, saj nisem preveč vešč grafičnega oblikovanja, risarskega talenta pa tudi nimam ravno razvitega. Sicer mi je bil ta izziv res najmanj všeč od vseh, a ne morem reči, da mi ni bil všeč, saj je bil vsak po svoje drugačen, inovativen in zabaven.

Kako vrednotiš takšna tekmovanja v primerjavi z 'navadnimi' tekmovanji na forumu? Zdi se mi, da bi takšno tekmovanje morali izpeljati še kdaj. Všeč mi je blo, da nagrada ni bila razglašena že na začetku, predvsem pa mi je padel v oči način točkovanja in to, da je bilo tekmovanje zgrajeno iz več krogov. Všeč mi je bilo tudi, da je bil praktično k sodelovanju spodbujen cel forum in da so bili izzivi zelo raznoliki ter ne naravnani zgolj v eno smer.

Kakšen vpliv je imelo tekmovanje na forum / člane? Zdi se mi, da je bil vpliv na člane izrazito pozitiven. Točkovanje in sprotno objavljanje rezultatov je pri tekmovalcih (vsaj pri meni) vzpodbudilo občutek tekmovalnosti in zato sem vanj vložil tudi več truda, a nikjer nisem zasledil, da bi bila ta tekmovalnost negativna. Če ne drugega, nas je tekmovanje le še bolj povezalo in spodbudilo k ustvarjalnosti, na nek način pa tudi obudilo Forest ter pokazalo, da na njem RPG dogajanje ni čisto vse. Zagotovo pa je naredilo veliko dobrega tudi forumu, saj je bila večina izzivov naravnana v pomoč adminom pri ustvarjanju foruma in s tem tekmovanje foruma ni le izpopolnilo, a tudi bolj povezalo s tekmovalci, ki so tako na nek način postali njegovi soustvarjalci.

Mnenje o tem tekmovanju (vse, česar nisi napisal/a že zgoraj). Kaj ga je naredilo takšnega? Menim, da je bilo tekmovanje izredno zanimivo, bilo mi je všečen izziv, v katerega sem vložil veliko truda, zdelo pa se mi je, da je bilo tudi zelo dobro organizirano. Edino pripombo na organizacijo imam glede kratkega roka, kjer moram ponoviti misel Armadala, saj je dva/tri dni pogosto premalo, da si tekmovalci vzamejo čas in tako ne morejo biti popolnoma kreativni, saj jih priganja strogo določen rok oddaje. Zdelo bi se mi bolje, če bi rok podaljšali vsaj za kakšen dan ali dva. Tekmovanje mi je kljub temu dalo vtis organiziranosti foruma, izgledalo je resno in precej profesionalno narejeno. Videti je bilo, da je tudi Leassi vložila veliko truda vanj kot sama ustvarjalka tekmovanja, morebitnega prispevka Armadala in Belree pa ne poznam, zato se opravičujem, če sem tu koga prikrajšal ali preveč izpostavil. Zdi se mi, da je nagrada, ki je še vedno ne poznamo, dodatna motivacija, saj je že slišati kot nekaj unikatnega, zagotovo ne tipičnega, to, da ni javno razglašena že na samemu začetku, pa je še spodbudilo mene in verjetno tudi ostale tekmovalce k sodelovanju.

Imaš še kakšen predlog za izven-RPG dogajanje na forumu? Ne želim se preveč ponavljati, a kljub temu bi rad poudaril, da bi želel, da se kaj podobnega na Forestu pojavi še kdaj. Drugih predlogov zaenkrat niti nimam, rad pa bi, da se kdaj pojavi še kakšno tekmovanje, ki bi nas spodbudilo k ustvarjanju na veliko različnih načinov. Ni treba, da je ravno tako obsežno, kot je bilo tole, a vseeno bi mi bilo všeč nekaj v tej smeri.

Bi rad/a še kaj dodal/a? Kar tako naprej. Všeč mi je, da je bilo to tekmovanje tako dobro narejeno in zanimivo, zagotovo je bilo nekaj izvirnega in iskreno lahko povem, da je najbolj zanimiva stvar, ki sem jo do sedaj videl na Forestu ali katerem drugem RPG forumu.
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimeTor 9 Apr 2013 - 13:55

Kateri izziv ti je bil najbolj všeč in zakaj? Spisat kako bi izgledal sanjski post. Sicer sem rabila nekaj časa, da sem se malo spomnila kaj bi, ampak kdaj dobim tak preblisk in mam neko idejo/sceno res ful domišljeno. Oz. si predstavljam kako bi bilo. In tale z mučenjem mi je bla res všeč in bi še vedno rada izpeljala. Pa tako bi malo bolj razvila Metkin potencial. Si lahko res dobro predstavljam svoj lik v taki vlogi. Všeč mi je bil, ker sem lahko pisala o nečem, kar me veseli in o neki sceni, ki si jo res stranstno predstavljam.
Kateri izziv ti je bil najmanj všeč in zakaj? Bi rekla, da grb. Ma predvsem ker je skica malo bedno izpadla. Sicer se je vidlo kaj hočem prikazati, samo se da idejo predstavit na prepričljiv ali pa neprepričljiv način. In skica je bila dokaj neprepričljiva. Mi je pa sama zasnova mojega grba res všeč, mislim da se sklada z mestom. Pa malo me je tudi sfrustiriralo, ker je v primerjavi z ostalimi bil precej reven, čeprav menim, da na grbu ne bi smelo biti preveč stvari nabasanih, ampak bi mogel biti tak, da ga lahko vsak skicira. Potem je tudi malo čudno, če so od neke dežele eni grbi ful bogati, drugi pa ful revni. No dobro, bistvo je, da sem imela malo probleme z tem risanjem no. Pa tisti šetkotnik al osemkotnih na sredi ni hotel bit lep in nisem mela preveč volje se ukvarjati z njim.
Kateri izziv ti je predstavljal največji izziv? Smile Ti je bil zato všeč ali ne? Ammm, to je težko vprašanje. Mogoče spet grb? Ker sem mela probleme z risanjem in nisem bila sigurna glede barv itd. Sej sem že zgoraj dokaj objasnila. Ma všeč mi je, da izziv predstavlja izziv, da se malo potrudiš za nardit, ampak ta grb me je malo frustriral. Čeprav sam izziv ni bil napačen, ker v bistvu skica ni bila potrebna, si lahko samo opisal. Pa opis mi je bil fanj. Mi je bil izziv, ki pač moreš res premislit, kaj najbolj zaznamuje mesto, kaj je najbolj prepoznavnega v mestu in pomembnega.
Kako vrednotiš takšna tekmovanja v primerjavi z 'navadnimi' tekmovanji na forumu? Mislim, da so bolj zabavna pa tudi bolj pomembna na nek način, saj pripomorejo k razvoju foruma. Pa tudi zanimiv sistem točkovanja je. Ponavadi je ena anketa in to je to. Tu je bilo pa izzivov več tako, da so se mesta lahko menjavala. Enkrat je imel kdo več točk kot drugi, nato ga je ta prehitel itd.
Kakšen vpliv je imelo tekmovanje na forum / člane? Čani so se zabavali in za forum je bilo veliko narejenega na zabaven način. Tudi člani so pripomogli k razvoju kar je super. Pa če bi samo admini to vse delali bi veliko več časa in energije porabili, kot ko smo mi skupaj.
Mnenje o tem tekmovanju (vse, česar nisi napisal/a že zgoraj). Kaj ga je naredilo takšnega? Ma meni je blo super. Tudi roki mi niso bili problem, sej če si imel problem si lahko lepo podaljšal tako, da je blo kul. Moram še enkrat povdariti način točkovanja, ki mi je bil res všeč. Pa tudi da si lahko dobil več točk, če si se še dodatno potrudil. Ta način z več 'korgi je bil res fanj. Všeč mi je, da je nagrada skrivnost in da verjetno ni denar. Pa sem uživala tudi gledati kaj so ostali člani objavljali. Pa rezultate si itak tako z pričakovanjem čakal. (: Sami člani so tudi zaslužni za to, da je bilo tako kakršno je bilo, saj so se potrudili in navdušeo sprejeli idejo. Forum se je razvil, super! Ja, se že ponavljam a kaj češ.
Imaš še kakšen predlog za izven-RPG dogajanje na forumu? Recimo tekmovanja kjer moraš pisati. Da bi bila na tak način, da bi članom opisal neko sceno, do neke točke in bi jo morali smiselno nadaljevati.
Potem da bi morda imeli neke predmete, občutja, celo stavke, ki bi jih mogli vključiti. Recimo glede stavkov dobesedna poved, da je vklučena v postu.
Grafično tekmovanje? Razz Tisto vsi dobijo iste slike, najbolj kreativen banner. Več krogov bi blo kul
Hmm, dokaj nerazvita ideja - v čveku ali neki temi. Da bi bili tematski pogovori. Bi se dalo neko temo oz. stvar okoli katere se bi dalo govoriti in bi bla vsak teden nova. Ma nekaj na malo višlji ravni ravni, ne neka spam tema. Sej pravim, bi bilo potrebno dodelati to sem slučajno tako dobila idejo.
Mogoč kej v stilu bralnega kluba? Čeprav ne vem koliko bi bilo na forumu izveldljivo. Pošljemo predloge adminu recimo, ta izbere neko knjigo, damo neko obdobje - recimo 2 tedna za prebrat - in potem se debatira o knjigi malo bolj poglobljeno, izmenjuje mnenja, teorije itd. In tako se daje nonstop pol naprej, vsakič čez 2 tedna nova knjiga. Pol tisti ki se želi udeležit se, tisti ki ne ne. Pa različni žanri. Pa da bi dali čim bolj zanimive drugačne knjige, ki so nam bile všeč pa menimo, da jih večina ni prebrala. Ne recimo Harryja al ASOIAF. Da bi prebrali tudi kakšne knjige, ki jih navadno ne bi in se tudi pogovarjali malo dlje pa iz več pogledov. Meni so ful všeč kakšne debate o knjigah, samo ponavadi gredo prehitro v kukuruz.
Bi rad/a še kaj dodal/a? Ja, da upam da me ne kdo prehiti in bom med ena od prvih treh. Razz In da bo sprejet izziv, ker sem prepozna. ˇˇ/Ampak bi se moglo podaljšat, ki nas je manj kot pol pravočasno oddalo. Kej resnega? Ma niti ne. Fanj je blo in upam da bi preveč zmedeno napisano in da me zanimajo rezultati in nagrade! Hihi.
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 28
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimeTor 9 Apr 2013 - 18:58

V spoilerju lahko pogledate še Belreejin prispevek:

Sicer pa mi je žou da so vam bli roki tok neprijetni, čeprav nevem zakaj niste kej komentirali tega. x) Pač pri meni je ponavadi tako, da daljši kot je rok, bolj odlašam in čisto vedno vse delam zadnji dan. Zdi se mi, da me kratki roki še najbolj motivirajo k takojšnjemu in posledično najboljšemu delu. Ker ste se pri prvem izzivu tako hitro odzvali, sem sklepala, da je moja teorija o kratkih rokih pravilna, zato sem še naprej tako delala. Sej razumem, da je včasih ful dela ane, zato se je pa vedno dalo podaljšat - pač nikomur nisem rekla ne. Smile Bom pa vedela za naslednjič.
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 28
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimeTor 9 Apr 2013 - 20:31

Rezultati izziva št. 6, končni rezultati tekmovanja ter nagrade

Izziv je oddalo 5/9 udeležencev, kar je čez 50%, tako da roka ne podaljšujem. Sicer pa preverite, če v tabelici vse štima. Smile

Rezultati
Možnih točk: 9

Armadal: 4
Tronir: 6
Morskow: 7
Amethyst: 8 (rdeča očala)
Belree: 7

Tabelica čebelica Clarissa Lyan Amethyst Armadal Belree Alaphos Tronir Tendras Alvador Morskow
1. izziv (18)13161512121014713
2. izziv (20)14112011151516919
3. izziv (15/17)981517121212013
4. izziv (16/19/23) 1801922211223016
5. izziv (20/21) 18019001216018
6. izziv (9) 008470607
Skupaj723596666761871686

Forestški IZZIV - Page 5 DreveszlatoPrvo mesto: Amethyst s 96 točkami
Forestški IZZIV - Page 5 DrevessrebroDrugo mesto: Tronir s 87 točkami
Forestški IZZIV - Page 5 DrevesbronTretje mesto: Morskow s 86 točkami

Čestitke vsem! Več o svojih skrivnostnih nagradah si lahko preberete v temi Nagrade.
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 28
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitimeSob 20 Apr 2013 - 15:12

Kot obljubljeno: Tekmovanje še iz moje perspektive

Nekega dne sem razmišljala o kakšni zanimivi poživitvi za Forest. Ideja za IZZIV je prišla ful na hitro; prvi post sem napisala s čisto neoblikovano predstavo, kaj to sploh bo. Ponavadi so spontane ideje najboljše. Smile
Izzive sem želela imeti kratke in zgoščene, zaradi tega tudi očitno največji kiks, kar pa se komentirala že zgoraj. Pisala sem jih sproti in po navdihu, razen enkrat, ko sem pripravila še dva za naprej. Dejanski izzivi so bili ponavadi drugačni od prvotnih idej, tako da imam še kar nekaj na zalogi za kdaj drugič.
Bila sem noro fascinirana nad stvarmi, ki ste jih oddajali, predvsem na začetku. Res zakon zadeve. Edinkrat sem bila malo razočarana pri 5. izzivu, ko sem pričakovala malo bolj 'globinski' razmislek. Ampak najbrž sem slabo napisala navodila.
Ocenjevanje je bilo včasih težko, pa tut neprijetno, ampak v glavnem sem si iz navodil izpisala elemente, ki jih v nekem izdelku iščem, in jim porazdelila točke; tko je šlo veliko lažje. Ful časa sm se matrala tudi s tabelico čebelico. Very Happy

Skratka, res ste mi pokazali in dokazali, kaj vse zmorete, posebej tisti, ki ste zdržali do konca. Hvala in bravo! Smile
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Sponsored content





Forestški IZZIV - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 5 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Forestški IZZIV
Nazaj na vrh 
Stran 5 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Forest :: Skok v realnost :) :: Arhiv-
Pojdi na: