RPG Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dodajmo domišljiji sanje, razkošna krila in tvegajmo let :)
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Forestški IZZIV

Go down 
+7
Alaphos
Belree
Armadal
Amethyst
Lyan
Clarissa
Leassi
11 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AvtorSporočilo
Leassi
Admin
Admin



Prispevkov : 8330
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Forestški IZZIV - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 6 Icon_minitimeSob 20 Apr 2013 - 15:12

Kot obljubljeno: Tekmovanje še iz moje perspektive

Nekega dne sem razmišljala o kakšni zanimivi poživitvi za Forest. Ideja za IZZIV je prišla ful na hitro; prvi post sem napisala s čisto neoblikovano predstavo, kaj to sploh bo. Ponavadi so spontane ideje najboljše. Smile
Izzive sem želela imeti kratke in zgoščene, zaradi tega tudi očitno največji kiks, kar pa se komentirala že zgoraj. Pisala sem jih sproti in po navdihu, razen enkrat, ko sem pripravila še dva za naprej. Dejanski izzivi so bili ponavadi drugačni od prvotnih idej, tako da imam še kar nekaj na zalogi za kdaj drugič.
Bila sem noro fascinirana nad stvarmi, ki ste jih oddajali, predvsem na začetku. Res zakon zadeve. Edinkrat sem bila malo razočarana pri 5. izzivu, ko sem pričakovala malo bolj 'globinski' razmislek. Ampak najbrž sem slabo napisala navodila.
Ocenjevanje je bilo včasih težko, pa tut neprijetno, ampak v glavnem sem si iz navodil izpisala elemente, ki jih v nekem izdelku iščem, in jim porazdelila točke; tko je šlo veliko lažje. Ful časa sm se matrala tudi s tabelico čebelico. Very Happy

Skratka, res ste mi pokazali in dokazali, kaj vse zmorete, posebej tisti, ki ste zdržali do konca. Hvala in bravo! Smile
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 28
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Forestški IZZIV - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forestški IZZIV   Forestški IZZIV - Page 6 Icon_minitimePet 26 Apr 2013 - 23:41

Tekmovanje je zaključeno, zato bom temo premaknila v Arhiv.
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
 
Forestški IZZIV
Nazaj na vrh 
Stran 6 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Forest :: Skok v realnost :) :: Arhiv-
Pojdi na: