RPG Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dodajmo domišljiji sanje, razkošna krila in tvegajmo let :)
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Čvek

Go down 
+14
Volke
Degor
Aestiva
Septimus
Anias
Armadal
Amethyst
Varulv
Leassi
Ull
Tronir
Alaphos
Morskow
Belree
18 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39  Next
AvtorSporočilo
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica



Prispevkov : 4421
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimePet 5 Apr 2013 - 13:29

Če pride kdo dol sm za kavo ja. Razz

Ma js niti nimam tko zelo zabasano, ampak bo zdej mat all day all night in seminarsko morm malo expresno nardit in ne vem če bo ratalo in kdaj bom ponavljala kej za maturo. Pa ko pride prof od zgo nazaj bo masaker.
Vsaj jutri je kr izi urnik.

Tron, kako april? A pol mate kako prakso al kej? Mi lahko maja še komot dobimo ocene.

A tut js dobim kartico? Js bi tut kartico! Kartica! Kartica! Kartica!
Nazaj na vrh Go down
Belree
Moderator
Moderator
Belree


Female Prispevkov : 2622
Starost : 26
Lokacija : Lossernach
Geslo : If you speak not, you cannot speak evil.
Registracija : 27/12/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 40.750

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimePet 5 Apr 2013 - 14:06

Wiu kartico jaa xD no dobiste iz spanije od mene haha. Se boljs kt praga ubistvu Very Happy

Kaj pa ce ti prides gor ana?

Kema stiri. Thansk god ... se jutri p bo.

Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimePet 5 Apr 2013 - 16:15

nope Amethyst mi potlej delamo praktični izdelek pa take fore tko, da mormo večinoma ocene kr zdej že dobit - kakšna poprauljanja pa to bojo sam še potlej mrbit
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimePet 5 Apr 2013 - 19:18

Aha.

Jah kaj, mi vedno gor hodimo. Pol pa gre dnar, alpa komu težit ane. Pa mi gre cel dan. Ni lih meni tko u izi pridet zdej med šolo ane.
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimePet 5 Apr 2013 - 20:05

ker je večini lažje tko? in se pač lažje manjšina prilagodi kakor večina? Razz
in v vsakem primeru gre tistemu, ki gre, ceu dan pa če je šola al pa ne Razz
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimePet 5 Apr 2013 - 21:03

To je bil pač ta trenutni odziv na Bel, kaj pa če jaz pridem gor.
Nazaj na vrh Go down
Belree
Moderator
Moderator
Belree


Female Prispevkov : 2622
Starost : 26
Lokacija : Lossernach
Geslo : If you speak not, you cannot speak evil.
Registracija : 27/12/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 40.750

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimePet 5 Apr 2013 - 21:09

Ja povabim te Sad

Uu mejbi clo pridem next week, ko ima teta rojstni dan xD
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimePet 5 Apr 2013 - 21:11

in moje je blo trenutni odziu na tvoje ane Wink tko je ponavad, k pišeš v spamu Razz
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimePet 5 Apr 2013 - 21:35

Js dokaj ne več, ker mi je postalo brezveze

E no vidiš! Te pa js takrat na kafe povabim. ^^ Samo pokliči.
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimeSob 6 Apr 2013 - 4:31

ja kako ne? Sej se z vsakim postom na nekaj odzoveš pa če ti je useen al pa ne Razz
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimeSob 6 Apr 2013 - 12:04

Jah če nisi opazu, se velikokrat ne odzovem. Ne napišem posta. Ker je pointless.
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimeSob 6 Apr 2013 - 12:56

ampak takrt k napišeš se pa odzoveš Razz
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimeSob 6 Apr 2013 - 18:13

Joj nč bit slabovoljni. Smile

Ej Arm lhk kr pošlješ kartico na sedež podjetja RPG Forest d.o.o. xD

Sm bla 4. na državnem prvenstvu v orientaciji, jej. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimeSob 6 Apr 2013 - 18:22

kdo pa je slabovoljen kej? :O

bla? ni blo ekipno?
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimeSob 6 Apr 2013 - 18:29

Ana vedno zveni ful mrko kadar se začneta prčkat. xD

Neh to je biu orientacijski tek. Letos sm se včlanla v klub pa se mislim mal bolj zares tega lotit. Bomo vidli kako bo. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Belree
Moderator
Moderator
Belree


Female Prispevkov : 2622
Starost : 26
Lokacija : Lossernach
Geslo : If you speak not, you cannot speak evil.
Registracija : 27/12/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 40.750

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimeSob 6 Apr 2013 - 18:36

Haaa, jst bi tudi *smrk* ne sej zdej mi znese 2-3x na teden it laufat, zacetek je.. bo poleti boljse i hope. Cestitke drugac Very Happy

In ja, se morm strinjat s tino, ma se mi zdi d hujsih problemou nismo se imeli med sabo xD

No vidis ana, bo slo^^ poklicem ko/ce pridem Smile

In res je brezzveze kr nek post napisat no. To je sam za nabijanje postou.
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimeSob 6 Apr 2013 - 19:13

ona večino cajta zveni tko men xP ampak hej, sam da se neki dogaja ane Very Happy bolš, da je neki napisan tko brezveze kokr, da pridem na forum pogledat pa ni po ceu dan skor nobene objave
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimeSob 6 Apr 2013 - 19:16

Ouki. ^^

Le grumpy me, ja.

Ma meni ne znese zdej teč, poleti pa še manj. Ki je ful vrče pozno zvečer in moreš it lih ob kakih enajstih popoldne. Takrat sm pa ponavadi zunaj. Zjutraj pa ni šans, da bi zgodaj ustala.

Lea, js te spoštujem, da maš tolko volje in energije. Čeprav verjamem, da ful uživaš. Sej js bi tudi, ma nekako nimam ne energije ne samozavesti. Pač predvsem to tazadnje, ki če kam grem se bojim, da nekako ne bom dobila družbe in bom tam forever alone, ki se mi zdi da rabim res tko specifično družbo da se res ujamem in uživam. Za kej športnega se mi pa vedno zdi da ne bom zmogla, ker sem totalka brez kondicije.
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimeSob 6 Apr 2013 - 19:56

zato jz ne maram poletij Razz non stop je vroče za crknit, k pa je primerna temperatura za kakšno aktivnost pa itak raje spiš pa je Razz
Nazaj na vrh Go down
Belree
Moderator
Moderator
Belree


Female Prispevkov : 2622
Starost : 26
Lokacija : Lossernach
Geslo : If you speak not, you cannot speak evil.
Registracija : 27/12/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 40.750

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimeNed 7 Apr 2013 - 7:23

Meni je pa poletje zakon, vrocina tudi (dokler je v meri normale. 45 stopinj ponoci ne), samo vseeno pa ne bi sla tect ob dvanajstih po soncu, pa se zdravo to ni povrhu. Tam 30-35 stopinj je pa idealno^^

No, jst grem poleti predvsem zgodaj zjutri, samo ce se tebi ne da vstat potem to ni opcija, ker se nesmes silit, se ti bo vse skupaj zagabilo. Ali pa pejdi v gozd, je nekoliko hladneje, pa se lepse^^ mi niti vrocina ni problem v bistvu, bolj to da ne maram po soncu laufat.

To a dobis druzbo je pa itak vedno riskantno, ampak ce gres trenirat kak bolj neobicajen sport, ponavadi lahko vsaj predvidevas, da bos dobila vsaj kakega 'posebneza'. Saj podobne ljudi ponavadi vlece skupaj. Drugace pa pojdi na kak sport, sej kondicija se do nobenega ni prisla pa rekla :"ziujo, jst sem kondicija, a bi me imela?". Poskusi, zacetniki so itak ponavadi na isti ravni, ali pa se vclani v kako fitnes skupino, so ponavadi tudi prijazni.

Ce bos za, lahko, ko prides studirat v Ljubljano, greva kdaj skupi tect.
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimeNed 7 Apr 2013 - 8:41

Nimam js ravno tle bližnjih gozdov okoli, da bi lahko tekla. Mogoč še najboljš Škocjanski zatok, ma rabim eno bližnjo verzijo a lá greš iz hiše in laufaš. Pa še na taki gnili lokaciji sm, da sm sredi hriba in je hrib gor in hrib dol. Ma sem bla pridna lani al pred lani? Sem tko neki časa hodla kar redno teč zvečer in je blo kar prijetno. Pa še na plavanje tko izven kluba, kul. Sej dolker me noben ne sili imam tako še kar voljo it. Samo ko sm šele zunaj. Spravit se mi je tak problem, da ni za verjet. Ma to je pomojem še posledica travm, ki sm vedno tako sovražla tek pri športni. Sem bla vedno zadnja, ki tam so ble vse neke super flipice in tako. Pa tudi v osnovni so ljudje malo drugačni, ne vem. Pač se ne znaš še tolko postavit zase in bolj ti folk teži in ful bolj sem se sekirala. Sploh za uno testiranje. Pa še neki višji letniki so to ocenjevali in meni je blo tako travmatično. Zdej pa mi je ok. Mislim celo sm kako stvar ponovila, ki sm hotla kej izboljšat in tko. Mamo res ful uredu prof od športne zdej, je taka mlada, razumevajoča, pa te spodbuja. Pa ful nekih novih vaj zna, ki če bi meli uno ki je šla v penzjon pol tega, kar delamo s to ne bi, pomojem. Pa tudi tko če te kej boli, pa maš probleme jo lahko kej vprašaš, pa se tko zavzame zate, pa praša še koga pa ti pol pove kaj nardit.

Kolko zjutraj pa greš? Ma itak se bom mogla zdresirat, da vstajam. Sem mislila že lani pa je bil polom. Čeprav krivdo za mojo neaktivnost zvaljujem na druge, tehehee. Čeprav malo je blo res krivo, da smo se hodli kopat zvečer in pol smo tut ful pozo ostajali zunaj, in če sem se hotla naspat sem mogla tudi pozno vstat. Mi je pa res lepo zgodaj vstat, ampak pol sm tako zmedena ko ni šole. Ne vem, ustanem zgodaj in ne vem kaj bi delala. Ki vse kar se spravim delat mi tko ne paše v urnik. Sploh ki sem bolj nočni tip človeka tko.

Mm, ma ne vem. sej za drugo leto sm ful odločena za irske. Tako, da res upam da ne bo problem. So mi samo irski res ful dobri, pa tudi družba tko ko sem vidla, se mi zdi res taka ful uredu. Mi je Opal posodla trde čevlje za probat in je ful dobro res. Čeprav sm mela probleme, sam kr so drugačni tko, ki maš prste gor in pol je težko. Ampak me je ful navdušlo.
Lahko tudi, čeprav ponavadi rada sama tečem, ki se mi ni treba nobenmu prilagajat, niti nimam občutka, da js koga zaustavljam al kej. Fitnesa se izogibam, ker sm sigurna da bi našla cel kup ex sošolk, ki so ful navdušene fitnesačice in mi je ful antipatično.
Mi je pa aerobika res kul. Ma zdej za te tri mesce še ko mam maturo je brezveze da kam grem. Če grem sama kam bo kul, če ne pač bo tko ostalo.
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimeNed 7 Apr 2013 - 9:11

30-35 stopinj? Hell no da je to velik prevroče za kakšno aktiunost xP
Maksimalno 25-30 stopinj s tem, da je slednja cifra že kr mau visoka Razz
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimeSre 10 Apr 2013 - 12:20

Huhuh, dreveščke smo dobili. (: Wii, vesela. ^^ Hihi, zdej lahko kozo ceneje kupim. Sej to se šteje tut trgovina? Pa okove Razz Zabavno je bilo.
Drugač Lea, zarila si Armov priimek v nagradah. XD
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimeSre 10 Apr 2013 - 20:20

tud jz ga mam Very Happy čeprou škoda, ker ni iglauc Razz in na tej podlagi se ne opaz nč razlike skor med zlatim pa srebrnim drevesom xP
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimeSre 10 Apr 2013 - 20:40

Ma ni tolko to problem. Če bi ti postal na rumenem ozadju in js modrem bi se vidlo. Bron se najlepše vidi trenutno. Sej če greš z miško čez napiše.
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitimeSre 10 Apr 2013 - 20:42

Lol ne zdej mislit da sm nek terminator, js nimam čist nič kondicije in prehodim pou proge ponavadi, sploh če je u klanc. Very Happy Pač fora orientacije je v glavi, ne v nogah. xD Brez zemljevida mi je tko bedno laufat da ni za vrjet. Neka ravna stezica in tam teči - to tok ni zame.xD Vs kr občudujem da to počnete. Poleti laufat je pa sploh misija nemogoče. Grem že rajši u hribe.^^

Sej js tut ne vem če bi se lotila takih stvari če ne bi mela družbe, Ana. No včasih premagam te zadržke pa probam kej novega, ampak mi je stvar ful bolj všeč če mam tm kolege in z orientacisti se kr razumem. Smile Res je da uživam, predvsem ko vidim da sploh nism tok slaba, premagam tut kkšne natrenirane tekačice sam zato, ker se dobro znajdem v gozdu.^^

Sej maš point po svoje, Tronko, pač to da je boljše če je usaj kkšn post. xD

Joj pa sej sm sam malo sfalila priimek! Sm mislila da je kšna resna napaka pa da sm vse pomešala.Very Happy Drugač sm pa popraula, hvala za opozorilo. Upam, da so vam ušeč drevesca. Razz
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Sponsored content





Čvek - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 37 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Čvek
Nazaj na vrh 
Stran 37 od 39Pojdi na stran : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Forest :: Skok v realnost :) :: Arhiv :: Teme iz Čveka-
Pojdi na: