RPG Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dodajmo domišljiji sanje, razkošna krila in tvegajmo let :)
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Skrivenčeni hrast

Go down 
+12
Loryna
Eärédien
Luciane
Rain
Samell
Nemesis
Merenwen
Clarissa
Armadal
Leassi
Lyan
Opal
16 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
Luciane
Vilinka
Vilinka



Prispevkov : 1433
Registracija : 11/11/2008

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 28.150

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimeNed 23 Avg 2009 - 10:13

"Urok imam napisan na notranji strani mošnjička, se mi zdi." Pomislila je. Ja na notranji strani mošnjička bo. V oči je pogledala Merenewen in nekaj časa samo zrla. [Vse je presenetila moja starost.[/i] Skomignila je z rameni in izza pasu vzela mošnjiček. Odprla ga je in iz njega je zavel vonj po zeliščih. Hitro je zelišča eno za drugim zložila ven. Kaj pa če sem si urok napisala kam drugam? Kaj če si ga sploh nisem zapisala? Takšne misli je hitro pregnala iz glave in se globoko zamislila. Medtem je prijela rob mošnjička in začela čisto počasi obračati mošnjiček. Ni še bil popolnoma obrnjen ko se je spomnila še nečesa:"Mery, boš res zmogla?" Zmotile so jo fanfare ki so naznaile naslednji del festivala.
Nazaj na vrh Go down
Eärédien
Vilinka
Vilinka
Eärédien


Female Prispevkov : 7018
Starost : 28
Lokacija : na dnu morja :)
Geslo : If you don't earn respect when you're alive, you don't deserve it when you're dead.
Registracija : 23/12/2008

Statistika
Status: Princesa
Denar: 56.300

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimeSre 16 Sep 2009 - 13:52

Ea je skupaj z ostalimi tekmovalci spet stopila v gostilno Skrivenčeni Hrast. Notri se ni dosti spremenilo od takrat, ko je bila zadnjič tu. Mogoče je bilo malo manj ljudi, da se je tekmovanje lahko odvijalo. Komaj je čakala, da se bo začelo. Ozirala se je naokoli in gledala, če koga pozna. Prepoznala je nekaj ljudi, ki so bili že na konjskih dirkah, a ni za nikogar vedela, kako mu je ime. Upala je, da se bo tekmovanje čim prej začelo, saj je bila že zelo nestrpna.
Nazaj na vrh Go down
http://dragcave.net/user/E%E4r%E9dien
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 28
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimePet 18 Sep 2009 - 19:00

Nekdo je splezal na pult in potolkem po nekakšnem gongu, da je dobil pozornost večine v krčmi. "Začeli bomo s pivskim tekmovanjem," je zaklical, "in obstaja samo ENO pravilo, ki se glasi: Zmaga tisti, ki spije največ!" Res je imel močen glas, slišala ga je cela gostilna.
Ko je splezal nazaj na tla in se pomešal med tekmovalce, ste ugotovili, da je to res vse - da lahko počneš karkoli, da je pravilo res samo eno. Gostilničar pa je že zlagal velike vrčke na pult in komaj dohajal grabežljive roke prvih tekmovalcev.


((Pišitee, vsi!! Čimbolj doživeto opisujte svoje pitje in doživetja med tem. Vmes ne bom sodila, itak nimam za kaj. Samo na koncu bom glede na število, dolžino in predvsem (!) kvaliteto vaših postov napisala vrstni red. Uživajte ... Smile
Zamudniki se še vedno lahko prijavite, in sicer morate napisati post v temi Trg pred palačo))


Nazadnje urejal/a Leassi Sob 19 Sep 2009 - 8:40; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Loryna
Čarovnica
Čarovnica
Loryna


Prispevkov : 181
Starost : 26
Lokacija : Bogu za hrbtom ;)
Geslo : Bolje tisoč sovražnikov zunaj hiše, kot pa en znotraj
Registracija : 21/07/2009

Statistika
Status: Grofica
Denar: 10.320

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimePet 18 Sep 2009 - 19:40

Tania je prihitela v gostilno ravno pravi čas, da je slišala navodila. Sedla je na lesen stol in z rokami prijela velik vrč piva. Bi ali nebi, bi ali nebi? se je sama pri sebi spraševala, na koncu pa se odločila za bi in vase zlila skoraj cel vrček. V glavi se ji je zmotilo in z rokami si je podprla glavo. Čez nekaj časa, ko je slabost minila, je po grlu zlila še preostanek piva in hitro naročila novo.

Komaj je gostilničar prinesel ga je e do polovice zlila po grlu. Kar naročila je novega, in še tega do konca zlila po grlu. Upala je, da ji ne bo še enkrat postalo slabo. Ko se je prepričala, da je dovolj močna da poskusi znova si je pivo zlila po grlu. Hrope je vstala, z namenom, da si do točilnega pulta pretegne noge. Ko je prišla do tja, je sedla na stol in vase začela zlivati velike količine piva, saj je bila prepričana, da bodo drugi zmagali. Ko je zaslišala pesem, ki jo je oboževala in jo je izvajala skupina, ki je ravno bila v krčmi, z naslovom Bennie in the Jets, je vstala in se postavila na točilni pult, z vrčkom v rokah. Tam je vsa pijana plesala in na ves glas pela, gostilničar in drugi gostje pa so s prsti kazali nanjo in se smejali.

Ko je končala je splezala dol, in se ozrla po velikem sodu piva, ki je stal v kotu gostilne. Stekla je tja in si nalila zrvhan kozarec, a ga je že po poti spila in nato je stekla nazaj,...

Čez nekaj časa ji je postalo dolgčas in je stopila do punc, ki so sedele za mizo in pozdravila.
"Lahko prisedem?" je tiho vprašala.


Nazadnje urejal/a Tania Sob 19 Sep 2009 - 9:23; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://www.harry-slo.forumotion.net
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 28
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Sep 2009 - 8:40

((Samo ena pripomba Tania, Forest je srednjeveška dežela, tko da radio in elektrika nasploh pač ne obstajata. Sicer pa ti predlagam, da vmes pišeš še o čem drugem, ne sam oo pitju (se začneš pogovarjat s kom ...), drugače ti bo hitro postalo dolgčas Smile))
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Loryna
Čarovnica
Čarovnica
Loryna


Prispevkov : 181
Starost : 26
Lokacija : Bogu za hrbtom ;)
Geslo : Bolje tisoč sovražnikov zunaj hiše, kot pa en znotraj
Registracija : 21/07/2009

Statistika
Status: Grofica
Denar: 10.320

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Sep 2009 - 9:21

(ok, bom popravla.) Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://www.harry-slo.forumotion.net
Rain
Čarovnica
Čarovnica
Rain


Female Prispevkov : 2548
Lokacija : Lossarnach
Geslo : "I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."
Registracija : 14/05/2009

Statistika
Status: Princesa
Denar: 3100

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Sep 2009 - 10:12

Rain je kot vojakinja prijahala k Skrivenčenem hrastu, Napolitano pa se je skoraj upiral njeni ostri nogi, ki ga je jezno brcala. 'Ne greeem,' je težil in jo spravljal ob živce. 'Ja, greš,' je že tisočkrat pribila Rain. 'Ja ne, ne gre... AU!' Rain je zarenčala: "Ja, pa boš šel! Kdo me bo spravil domov, ko bom pijana? Bom kar sama vijugala okoli in se kot idiot zaletavala v stene in še morilcem prepustila, da me obglavijo?!"
'Zaradi mene kar...' je tiho zamrmral Napolit, zaradi česar si je prislužil še nekoliko močnejšo brco iz obeh strani njegovega telesa.
Razsedlala ga je ob vhodu. "Ne premakni se, oziroma lahko se, če te bo kakšen pijanček hotel zajahti... In ja," nagnila se je bližje Napolitanu, "lahko ga tudi ubiješ."
'Oho, smo malček zlobni ha?' se je zahehetal. "Ne, to je samo tekmovalni duh!" Z dvignjeno glavo je ponosno odkorakala v gostilno, in pustila smeha polnega Napolitana.

Poslušala je moža, ki je verjetno pogoltnil bombo saj je govoril s tako glasnim glasom. "Madonca, kakšen glas," je zahreščala Rain in se napotila k pultu.
"Dan," se je z dvignjenim nosom in vzvišenim glasom prikazala pri pultu. "Pivčka bi." A nato so jo skoraj poteptali prvi tekmovalci. "NEEE! Hej, kakšni ste?! Ej, ti tam... Ja ti ja! Daj mi svoj pivček! Ti tam! Pa ja no, ti ja, za boga! Daj mi stol!" Pograbila je pivo in brcnila tistega moškega v nogo, nato pa prišla k stolu za pultom, kjer je sedel neki debelinko in ga malomarno odrinila z roko, da je njegovih 150 kilogramov zaplavalo po tleh. "Kmalu boš postal kit. Težek si že toliko, sesalec si tudi, vodo pa še dobiš. Oziroma pivo, ki ti ga bodo velikodušno na tla zlili že malo... hm, omotični tekmovalci." Zarežala se je in se usidrala na stol, prekrižala noge in na duška spila pivo. "Uuuuu, madonca, to ti pa požene kri," je zapela in butnila vrč ob pult, da se je razbil. "Še biii, gospod natakar, šeeeeeeeeeee..." je rekla in zaprhutala s trepalnicami. Ko je dobila dvojno porcijo se je zadovoljno lotila pijače, ki se je kar cedila po njenem požiralniku.

Po petih vrčkih jo je malo spodneslo in padla je na tistega kitastega moškega, ki je še vedno ležal na tleh in pil. "Ahahahahhhhhhaaaa," je zacvetela Rainica in nekajkrat udarila debelinka po lico. "Dober dan stari moj! Se poznava?" je astmatično zapiskala. "Stoj tu... hihihihii, oziroma leži... Da se lahko odbijem do svojega barskega stolčka ... takoooooooo..." Hotela je stati na njegovem velikem trebuhu a ji je spodrsnilo in padla je nanj. "Upppppps... hihihihi, čakaj, saj bo." Po nekaj še kar dobrih poskusih(in še več slabih) je lovila ravnotežje na njegovem vampu. "Uuuuu, go Rain, go Rain," je tulila in vpila in se nato pognala na svoj stolček, se ga oklenila z majhnimi, nežnimi rokami in mrmrala. "Moj stolček, moj stolčeeeek, moj politi stolčeeek... Pivo biii..."

(( Laughing ))
Nazaj na vrh Go down
Loryna
Čarovnica
Čarovnica
Loryna


Prispevkov : 181
Starost : 26
Lokacija : Bogu za hrbtom ;)
Geslo : Bolje tisoč sovražnikov zunaj hiše, kot pa en znotraj
Registracija : 21/07/2009

Statistika
Status: Grofica
Denar: 10.320

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Sep 2009 - 10:30

Tania se je zahahljala in vase zlila več vrčkov piva. Nato je vsa omotična šla do dekleta, ki je bil na debeluhovem vampu in padla prek debeluharja. "AAAAAAAA" Je zahropla. "Šeee piva! Še piva! Še piva!" je nabijala, in opazovala natakarja, ki je z veliko naglico nalival. Nato je pograbila največji vrč in ga zlila po grlu. Tako je delala, dokler se ni vsa omotična zgrudila na tla.

Čez nekaj časa je vstala, in opazila, da so še vrčki vedno tam. Še nekaj si jih je zlila po grlu, nato pa preostanek zlila na debeluharja. Pijano se je zahahljala insedla na njegov trebuh. Zavpil je, Tania pa je veselo poskakovala po trebuhu. "Ta pa nima kakšnih 20 kilogramov?" je vprašala punco po imenu, ki ga ni poznala. "Mimogrede; jaz sem Tania!" je rekla. "In kako je tebi ime?" jo je vprašala. Nato pa je vstala in debeluha brcnila v trebuh, da se je odkotalil.

Potem je sedla in opazovala punco.
Nazaj na vrh Go down
http://www.harry-slo.forumotion.net
Merenwen

Merenwen


Female Prispevkov : 4007
Starost : 26
Lokacija : Elwe
Geslo : An endless supply of beer... What could be more perfect?
Registracija : 20/06/2008

Statistika
Status: Kraljica
Denar: 51.400

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Sep 2009 - 10:50

Merenwen je počasi vstopila v Skrivenčen hrast, čeprav je bila tam ravno pred petnajstimi minutami so ga v tem lasu že uredili za tekmovanje, zdaj je na pultu stalo ogromno vrčkov zlatega piva. Res da Merenwen nikoli ni popivala, vendar se ji je zdelo tekmovanje zabavno. Zelo kmalu ko je prišla je že nekdo začel razlagati edino pravilo pri tekmovanju, da zmaga tisti ki največ časa stoji. "No, zate že tako vemo da to ne boš ti. Stavim da boš padla že po prvem vrčku piva" je poroglijo dejala Eru. Merenwen je le zavila z očmi in si mislila, Očitno ji je danes posebaj všeč če se norčuje iz mene... Nevem kako je bila prej tako mirna in tiha. Ko je Eru gledala vse ostale tekmovalce, je šla Mery po par vrčkov piva. Kakšni so bili že čisto pijani in kakšni so v bližini že celo bruhali, občutljivi trebuhi. Sama se je vsedla za eno mizo in s pogledom preiskala gostilno, če bo kje zagledala Eo ali pa Lucy. Ni ju videla. Naredila je požirek in pravzaprav ji je pivo postalo zelo dobro hitro je spila drugi vrček in odšla po novega. Hitro je spila še enega ko je opazila dekle, ki je izgledalo že nekam pijano. Nekako se je zrinila tja skozi tekmovalce in se začela režati dekletovim izpatom. Popila je še en vrček piva in počasi se je začelo čutiti pivo, začela se je noro hihitati in izjave dekleta so postale še bolj smešne. Skoraj se je že zvrnila po tleh od smeha a se je vjela za pult, to je privleklo na dan še kup hihitanja. Vzela je še en vrček in ga v dveh požirkih spila. Previdno se je vsedla na stol in skoraj bi se spet zvrnila. Takrat je opazila še svetlolaso dekle, ki se je pogovarjala z rdečelasko, ki je prej Merenwen tako narežala...
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Loryna
Čarovnica
Čarovnica
Loryna


Prispevkov : 181
Starost : 26
Lokacija : Bogu za hrbtom ;)
Geslo : Bolje tisoč sovražnikov zunaj hiše, kot pa en znotraj
Registracija : 21/07/2009

Statistika
Status: Grofica
Denar: 10.320

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Sep 2009 - 11:06

Tania jo je začudena pogledala. "A meni se režiš?" jo je vprašala. "Mimogrede; jaz sem Tania. "In ti si Merenwen, kraljica Elweja!" je zapiskala. Nato je sedla na stol in se takoj zvrnila iz njega. "Hahaha!" se je bedasto hahljala, ko se je pobirala. "A boš vrčeeeeeeeeek???????? se zaklicala, ko se je spet pobirala s tal. Nato je pokl.icala natakarja za dodatnih deset vrčkov. "Še stojim!" je vpila, čeprav je malce omotična že bila. Malce je naslonila glavo na roke in jo potem vzdignila. "Haha, tako je ž bolje!" je rekla že z normalnim glasom. Nato je stekla še po več vrčkov in se čez nekaj časa vrnila z polnim naročjem. "Morda veš, kakšna je nagrada?" jo je vprašala in si po grlu zlila dva vrčka. Tako se je napivala in do zdaj je preštela, da je spila skoraj 20 vrčkov. Spet se ji je zmotilo in morala je sesti. Mimo je prišel en postaven mladenič, najverjetneje človek in Tania je vstala ter se mu obesila okrog vratu. Ko ga je spustila je sedel poleg nje in Tania se je bedasto hahljala.
Nazaj na vrh Go down
http://www.harry-slo.forumotion.net
Samell
Čarovnica
Čarovnica
Samell


Female Prispevkov : 879
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Težko je biti nič, v očeh tistega, ki ti je všeč!
Registracija : 06/05/2009

Statistika
Status: Princesa
Denar: 12.550

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Sep 2009 - 14:40

"Da ja nisem prepozna. Upam da mi Rain ni ves pir popila." Zasmejala se je, kot a bi bila že pijana. Vstopila je v gostilno kjer se je že tlačilo ogrmno ljudi, z veliko začetnico. Posizkusila je priti do bara, a so ji ljudje to preprečili. Izmečki, banane, goljufivci....Hočem PIVO! 'Jaz tudi!!' Samell je obstala in zaškripala z zobmi.Strela se je znova vmešavala.prideš na vrsto pozneje. V mislih je zaslišala samo še godrnanje a se ni zmenila. Poizkušala je priti do bara.

Ko je KONČNO prišla do njega ni mogla vrjeti. Kje je krčmar za '''''''? "Ni ga...Seveda...Smo pa sposobni..." To je rekla čisto po tihem, čeprav ne bi bilo potrebno, saj je bil trušč v gostilni zares oglašujoč. Ko še nekaj časa ni bilo krčmarja se je odločila, da si bo samo postregla. Preskočila je pult in zgrabila tri vrčke, za druge, ki so vpili za no pa se ni zmenila. Zaradi enega samega razloga: želela je pivo. Natočila si je lepo rjavo pivo. Previdno je še naprej točila, dokler ni v vsakem vrčku bilo pivo, z peno po vrhu. Hitro je spila peno in zavzdihnila. Okoli ust je bila še vedno umazana in to je vedela, vendar se ni obrisala. Skočila je na pult in pogledala pijančke. "TO JE ŽIVLJENJE, DRAGI MOJI, TO JE PIVO!!!" Ne da bi enkrat sama vdihnila je na dušek spila vse kozarčke, medtem pa buljila v ljudi pod njo ki so pili. A za to ji je bilo prav malo mar. Glavno je bilo, da je pila pivo. Ko je popila je vse tri vrčke možno vrgla za pult, da so se razbili. Bom že povrnila.
Nazaj na vrh Go down
Eärédien
Vilinka
Vilinka
Eärédien


Female Prispevkov : 7018
Starost : 28
Lokacija : na dnu morja :)
Geslo : If you don't earn respect when you're alive, you don't deserve it when you're dead.
Registracija : 23/12/2008

Statistika
Status: Princesa
Denar: 56.300

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Sep 2009 - 15:11

Ea se je že veselila in takoj ko se je tekmovanje začelo je odšla do najbližjega soda s pivom. Tam je bilo kar precej ljudi, a jih je odrinila, da bi lahko ona prišla do pijače. Natočila si je dva polna kozarca. Nato je nagnila prvega in v enem požirku popila polovico. Bila je vsa navdušena, ker je bilo pivo zastonj in zato se je hitro lotila še druge polovice vrča. Nato je popila še svoj drugi vrč in se spet odpravila proti sodu. Malo jo je zanašalo in zaletela se je v kar precej ljudi, saj so bili vsi že malo pijani. Odločila se je, da bo ostala pri sodu in bo poskušala vsem preprečiti, da bi pili iz njega. Vsedla se je zraven in hitro popila nekaj kozarcev. Nato je objela sodček in začela govoriti. "Kako sem te pogrešala. Zakaj si me zapustil." Nekaj časa je to ponavljala in med tem pila. Nato je videla svojega smrtnega sovražnika "Kako si upaš!!!!" je zavpila. Človek se je samo obrnil proti njej in dejal: "Hojla. Ljubim te." Ea se je zasmejala in dejala: "Tudi jaz tebe." Nato je videla, da je sod prazen in se odločila, da gre k naslednjemu.
Tam je bilo neko dekle in Ea je prijazno dejala: "Moj sodček. Grda punčka." Nato si ja natočila vrček piva in ga začela piti. Nato je videla, da je nedaleč od nje Mery. Nujno jo moram pozdraviti, si je dejala in z majavimi koraki odšla proti njej. Na pol poti se je spomnila, da ima prazen vrček, zato se je vrnila in ga napolnila. Naredial je nekaj požirkov in se spet odpravial proti Mery. Ko je prišla do nje je videla, kako je to smešno. Začela se je na ves glas krohotati in kazati na Mery. Ni mogla prenehati in kmalu se je zvrnila po tleh in polila pivo. Spomnila se je, da bi bilo pijače škoda in začela je lizati tla. Ko je ugotovila, da tako ne popija skoraj nič piva je užaljeno poskušala vstati, vendar ji v prvem trenutku še ni uspelo. Kar nekajkrat je morala poskusiti, na koncu pa se je oprijela pulta in se nekako dvignila. Nato se je naslonila na pult in začela govoriti. "kokko ... hihihi .... bra .... hihi .... kokdo ....hohohohihihaha .....douubrad .... hahahahahehehihihi .... dougbarditi ....hihihihohohohihihihahahahaheheheheheh .... dolgo ... hihihihoho ... doubrad .... hihihaha ..." Nato je kar naenkrat utihnnila in se zazrla v kozarec, ki je bil prazen. Kolikor hitro je lahko je pohitela k sodu in si natočila zvrhan vrček, veliko piva pa je steklo tudi mimo. Tega seveda ni opazila. Počutila se je zelo čudno, kot da bi bila od nečesa ločena že zelo dolgo. Nečesa kar je za njeno preživetje nujno. Takoj ko je naredila prvi požitek je ta občutek izginil in spet je bila vesela.
Zdaj je hotel Keith probati pivo. Dejal je: "Ea daj mi malo piva!" Kar nekajkrat je moral to ponoviti, preden je Ea dojela, kaj hoče. Rekla je: "Ne. Mohje pivblo." Vseeno je Keith poskusil pivo in dejal: "Dobro je." Odločil se je, da bo tudi on začel to piti. Ko ga je Ea gledala se je razjezila in zakričala: "Mohbje Pihvbo!" Nato se je zagnala proti sodu. Hotela si je natočiti kozarec a je šlo vse mimo. Tega ni razumela in poskušala je ponovno in ponovno. Čez nekaj časa je obupala in odšla k pultu. Človeku, ki je tam stal je dejala: "PIVOOOOOOOOOOO!" Nato se mu je lepo nasmehnila in hitro pograbila kozarec, ki ji ga je nameraval dati. Popila je do konca in se spet obrnila k gospodu. Pomolila mu je prazen kozarec in takoj je vedel, kaj hoče. Medtem, ko je točil pivo si je Ea začela peti:

It is the evening of the daaaay.
I sit and watch the children play.
Smiling faces I can see,
but not for me,
I sit and watch as tears go byyyy.


Pri tem je zavijala kakor se je dalo. Nato je spet dobila svoj kozarec s pivom in začela piti. Nato je spet zagledala Mery in pomislila: Nujno jo moram pozdraviti. Hotela je že oditi do nje, ko se je nekdo postavil na pot. Ea je presenečeno gledala vanj, nato pa ga objela in začela med jokom vpiti. "Hvalaaaa. Hvalaaa, da si me rešil! Kaj bi jaz brez tebe. Šmrk šmrk. Hvalaaaaa!"

[ok mal čudn postk ampak sej nima veze xD]
Nazaj na vrh Go down
http://dragcave.net/user/E%E4r%E9dien
Jade
Vilinka
Vilinka
Jade


Female Prispevkov : 15
Registracija : 17/09/2009

Statistika
Status: Berač
Denar: 2.500

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimeNed 20 Sep 2009 - 17:31

Jade je nekoliko pozna prispela v gostilno. Takoj ko je prišla je zavohala alkohol in to ji je bilo všeč. Razgledala se je naokoli, ter odložila svoj plašč. Najprej si je radovedno ogledovala ljudi, nato pa se končno sprostila, kot še nikoli. Odšla je do pulta. "Amm...En vrček...Ne, dva soda piva prosim plus eden vrček, pa če je lahko poln." Točaj je zagodrnjal, a je vseeno odšel po naročilo. Kmalu je gostilničar res prišel, a sila počasi. Saj ne da bi kaj drugega pričakovala, saj je res težko valil tista dva sodova, polna piva. Pomikal se je ritemsko. "Pazi..." Ni mogla izreči do konca, a gostilničar se je prevernil. Jade je zazehala. "Še danes prosim?" Gostilničar jo je grdo pogledal. Nato pa ji izročl vrček-praze. Če bi lahko bi Jade postala vsa rdeča v obraz, vendar ker nima brvila v koži je bilo to zelo težko. "Pivo?" "Ga imaš v sodu." Zaškrtala je z zobmi. Prijela je ogromna soda ter ju s pomojo gostilničarja - No vsaj pomaga, če ne drugega...Najbrž se ga želi znebiti. Zakaj? Mi je prinesel plesnivega? - vignila na pult, ko je neznana noga, katere dvojčica je stala na pultu stopila na sod. Sod se je pod težo razbil, še preden bi Jade karkoli naredila. Noga se je skupaj s telesom prevernila, naravnost nad Jade. Slednja je zaškrtala z zobmi, ter pogledala dekle na njej. Imela je črne lase, ostre poteze, ista usta kot ona. "Hihi, ti tudi že pijana." Ni si mogla da se ne bi nasmejala. Nato je pogledala proti sodovoma, ki naj bi po njenem mnjenju še vedo bila na pultu. Na njeno nesrečo niso bili. Oba dva razbita sta ležala na tleh, iz njeh pa je teklo mrzlo pivo. Obe dve sta se obliznili. Končno sta vstali in se spogledali, nato pa kot na znak obe dve stekli do pulta, ter prijeli slamice. Jade je pred dekletom pobrala vse, in si jih zatlačila v usta. Nato se je sklonila nad sod, v katerm je bilo še vedno pivo, ter ga začela srkati. Dekle, ki je padlo nanjo je medtem že izginila. Po novo pivo, če vprašaš mene. Kmalu v sodčku ni bilo več tekočine, saj jo je nekaj popila Jade, nekaj pa se je izlilo. Usedla se je za mizo, ki je bila že zasedena. "Hik...Moj plac...Hik." Niso se menili zanjo, a ko so opazili njen pogled so se preplašeno odmaknili. Hik, še dobro da so pustili vrčke...Še polne! Hitro je spila prvega, nato pa sklonila glavo in zaspala.
Nazaj na vrh Go down
Samell
Čarovnica
Čarovnica
Samell


Female Prispevkov : 879
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Težko je biti nič, v očeh tistega, ki ti je všeč!
Registracija : 06/05/2009

Statistika
Status: Princesa
Denar: 12.550

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimeNed 20 Sep 2009 - 18:07

Samell se je že rahlo vrtelo na pultu in zdelo se ji je, kot da vsi tako hitijo, saj je videla le nejasne obrise. Rahlo se je začela majati, nato pa stopila na stran, da bi ujela ravnotežje. Na njeno srečo je ujela sod s pivom, ne pa ravnotežja. Sedaj se je res že nevarno majala, nazadnje pa padla na čudnega tiča. Vsaj tako je na začetku mislila, ko je na koncu ugotovila je tičica. Imela je čudne, a carske bele lase, njena koža pa je bila ravno taka. A ta podoba ji je res pasala. Ne da bi se zavedla se je zazrla v njena usta in poteze. Bile so tako zelo...njene. Avtomatsko je vstala in se zazrla v sod. Kako je lep! S tem ni mislila sod, temveč pivo. Skočila je do pulta, in presenetilo jo je, ko je za njo, v bistvu z njo šla tudi tista belolaska. A dekle je bilo hitrejše od nje, in je pograbila vse slamice. Dekle je začelo piti iz soda, in takrat je zagledal njena ušesa. Vilinka! Ne še ona! Saj smo vendar že tri.

Skočila je nazaj, ter pri krčmarju, ki si je ogledoval polito pivo, naročila pivo. "Sod. Pa še vrček. Če je lahko poln." "Še ena taka. Hura." Samell je čudno gledala gostilničarja, saj ni vedela kaj je s tem mislil. POčakala je da se je krčmar vrnil, in sicer precej boljše volje. Kdo bi si mislil! Tudi sam pije pivo v svojem skladišču. Nezaslišano. Sod ji je z lahkoto podal čez pult, kozarec pa ji je tudi dal in sicer prazen. Kri ji je bušnila v glavo. "Prikrajšal si me za štiri decilitre piva!" Ampak ni se več menil zanjo, posvetil se je drugim strankam. Samell je v prazen vrček natočila pivo, malce čez polovico. Zamižala je na eno oko, jezik pa nevede potisnila ven. Bila je na smrt smešna. "Toliko je pa preveč." Naredila je par požirkov, da je bilo pivo na polovici. "OOO, gooostilničar. Pridi sem, nooo..." Nerad je prištopical do nje in glavo potisnil bližje njej. Prst mu je položila na usta. A gostilničar si je to razlagal narobe, saj je mislil da ga osvaja. Namesto tega je neopazno z drugo roko vrček dvignila nadenj in ga obrnila. Gostilničar je bil premočen, Samell pa na tleh, zvijajoča se od smeha. Hitro je zgrabila svoj sod, preden bi ji ga gostilničar vzel.

Nekaj časa je iskala prostor, ko ga je končno našla-pri dekletu z belimi lasmi, ki je spalo. Zavzdihnila je ter se komaj opazno razburjeno stresla. Odložila je sodček in natočila v vrček pivo. Slednjega je hitro popila. Natočila je še nekaj piva in se odpravil k dekletu. "Samo da mi ne bo prišlo v navado. Škoda piva." Obrnila je vrček in še tega spraznila. Dekle se je streznilo in se zbudilo. Samell se ji je nasmehnila. "Samell. Po pivo grem." Obrnila se je in stopila do soda. A ga ni bilo tam. Samell bi od jeze kmalu počila. A nemesto nje je počil kozarec v njeni roki, tako močno ga je stisnila. Pogledala je naokoli, ter začela iskati njen sodček. Kmalu ga je našla. A moškemu z njim se ne bo dobro pisalo.

Hitro je skočila do njega in ga nežno boksnila v ramo, medtem pa zgrabila stol. Moški se je obrnil, Samell pa je zamahnila s stolom. Moški se je zgrudil na tla in zasmrčal. Tako nasilna sem...Tc tc...Človek ne more vrjeti kaj se zgodi z nekom, samo za pivo. Počepinila je k sodu in ga ljubeče, kakor že davno izgubljenega ljubljenčka. Poljubila ga je. "PIVOOOO. MOJE SLADKO OZ. HIK GRENKO PIVOOO! KAKO SEM TE POGREŠALA. CELE...AM SEKUNDE SE NISVA VIDELAAA! HIK!" S tem je povzročila veliko pozornosti. Niso se menili za Samell temveč za človeka na tlek. "Je vredu z njim?" "Kaj se je zgodilo?" Samell je sovražila taka vprašanja. Zvzdihnila je. "Nič ne skrbite, nič mu ni. Že res da se mu bo na glavi naredila buška, a v nezavesti ne more biti, saj je spil preveč pivaaa!" Vstala je in se s svojim ljubljenčkom-sodom odpravila nazaj do dekleta z belimi lasmi. Slednje je znova spalo. Samell je znova zavzdihnila, pobrala poln kozarček ter ga zlila na dekle. Prišlo je v navado.
Nazaj na vrh Go down
Eärédien
Vilinka
Vilinka
Eärédien


Female Prispevkov : 7018
Starost : 28
Lokacija : na dnu morja :)
Geslo : If you don't earn respect when you're alive, you don't deserve it when you're dead.
Registracija : 23/12/2008

Statistika
Status: Princesa
Denar: 56.300

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimeNed 20 Sep 2009 - 19:06

Ea je še nekaj časa objemala neznanca, nato pa se je spomnila, da bi bilo noro zabavno, če bi ga polila s pivom. To je tudi storila in potem se je začela režati kot kreten, pravzaprav kot pijani kreten. Spet si je natočila nov vrček in nato je zagledala Mery. Nujno jo moram pozdraviti, si je dejala. Odpravila se je k njej, tedaj pa je Keith padel na tla. Ea je presenečeno obstala in ga gledala, nato pa se je začela hihitati. Videlo se je, da je Keith že pijan in to je Eo spravljalo v smeh. On jo je najprej grdo gledal, potem pa se začel smejati njej, saj se je komaj obdržala na nogah. Nekaj časa sta se tako režala, potem pa se je Ea odpravila do pulta, da bi si natočila nov kozarec. Nekaj časa je gledala naokoli, nato pa se je spomnila, da bi jo lahko Keith premagal, zato je rekla. »Keith ti si pujsek!« Nekaj ljudi je to slišalo in začeli so se smejati, vendar Ei ni bilo jasno zakaj, saj je ona mislila smrtno resno. Namenila jim je zloben pogled in se spet obrnila k Keithu: »Mbale obpičhke ne zbejo pibva!« Poskušala mu je vzeti kozarec iz rok, a ga ni hotel spustiti. Nekaj časa sta si oba poskušala prisvojiti vrček, na koncu pa je padel na tla in se razbil. Oba sta gledala, kot da bi umrl njun najboljši prijatelj, a sta se čez nekaj časa spomnila, da lahko dobite nov kozarec. Odšla sta do pulta in gostilničar jima je dal dva kozarca. Ea je popila polovico, nato pa se začela razgledovati. Videla je Mery in si dejala: Nujno jo moram pozdraviti. Z majavimi koraki je odšla do nje in nekako ji je uspelo, ne da bi padla po tleh. Ko je prišla zraven je dejala: »Hik, živjo.« Nasmehnila se ji je in vprašala: »Dobro pvibo?« Potem pa je zagledala Keitha, kako gledala proti Eru. Zgrozila se je, ko je opazila, da je Keith skočil k njemu in mu ponudil svoje pivo. »Nikoli ne ponuditi pivo komu!« mu je zabičala. Nato se je spet obrnila k Mery ter rekla: »Mery, nisem te videla prej.« Nato je začela žvižgati in upala je, da se bo njena učiteljica pridružila, sa je bilo žvižganje v dvoje precej bolj zabavno, kot da žvižgaš sam. Hotela je kimati v ritmu, vendar ji to nikakor ni uspelo, le da ona tega ni opazila. Tako je čisto iz ritma kimala in udarjala z nogo ob tla. Nato se je spomnila, da bi lahko imela koncert. S kar precej težavami je stopila na najbližjo mizo ter se pripravila za petje. Odkašljala se je in popila nekaj požirkov piva, nato pa začela:

Lucy stara kljuka,
pit si ga ne upa,
mi pa po navad
pijemo ga radi.


Pri tem je fušala kakor je lahko in kitico je ponovila približno desetkrat. Ker ji ni nihče pritegnil je bila zelo žalostna in začela se je na ves glas jokati in dreti: »Zakaj me nihče ne mara? Veeee. Nihče me ne mara.« Skočila je na tla in se pri tem seveda prekucnila na tla. Ko se je pobrala se je naslonila na Mery in spet začela: »Nihče me ne mara, hik, ovbe ovbe, Zkaj me noben ne mara? Ueeeee.« Tako se je drla še kar nekaj časa in bila je žalostna, kot še nikoli prej.
Potem je videla, da imata Keith in Eru pravo zabavo. Skupaj sta pila pivo in se zabavala. Nekaj časa ju je opazovala, potem pa je začutila, da je ljubosumna. Grdo ju je pogledala, ravno v tem trenutku pa je Keith zlil pivo po Erujevi glavi. Prizor je bila tako smešen, da se je Ea začela na vso moč smejati. Kar ni mogla nehati in ozrla se je po gostilni, da bi videla, če se tudi ostalim to zdi smešno. Večina prizora sploh ni videla in Ei je bilo žal, da so to zamudili, saj se ji je zdelo, da se še nikomur v življenju ni zgodilo kaj tako smešnega. Smejala se je in smejala in kar naenkrat je ostala brez glasu. Hotela je nekaj povedati, a ji ni uspelo. razočarano se je obračala naokoli z obupanim pogledom in iskala krivca. Nato ga je zagledala. Zraven nje je stal moški, ki je izgledal zelo sumljivo. Vedela je, da je on kriv za to, da je ostala brez glasu. Brez usmiljenja ga je udarila po glavi, da se je zgrudil na tla. Bila je zadovoljna in zdelo se ji je, da je storila dobro dela. Svetu sem s tem prihranila veliko trpljenja, si je polna samozavesti dejala, nato pa se obrnila proti Mery in rekla. »Hojla, se pa že dolgo nisva videli.«
Nazaj na vrh Go down
http://dragcave.net/user/E%E4r%E9dien
Jade
Vilinka
Vilinka
Jade


Female Prispevkov : 15
Registracija : 17/09/2009

Statistika
Status: Berač
Denar: 2.500

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimePon 21 Sep 2009 - 6:52

Poskočila je pokonci, ko jo je oblilo pivo. "Pivo!" Njena prva beseda. Prijela je vrček in ga popila. Znova je bila v obakih in lebdela. Vzela je še en vrček. Ti si moj najboljši prijatelj. Tako...Grenak...AAhhh... Objela je vrček, nato pa je zaslišala pesem, po napačnem ritmu.

Lucy stara kljuka,
pit si ga ne upa,
mi pa po navad
pijemo ga radi.


Zasmejala se je. Želela se ji je pridružiti, a kar naekrat ni imela glasu. Namrgodila se je, ter nato pogledala dekle. "Samell. Po pivo grem." Jade je skomignila in še naprej skoraj miže opazovala množico. Spet je zaspala. Imela je prelepe sanje:

Plavala je in plavala. V pivu. V tako dobrem, grenkem pivu, ki se je penil pod njenimi zamahi. Nato pa je začela piti pivo. In piti. Tako dolgo ga je pila, da je kmalu stala v majhni lužici. Sesedla se je in se zjokala. Pivo se je vgreznilo v zemljo, in kmalu je stala v puščavi. Še naprej je jokala, dokler njene solze niso napolnile puščave. In tukaj je bilo: Navadno morje.
Znova se je zbudila pod mrzlo prho. Skočila je na noge, pripravljena udarit vse kar stoji na tleh. Bila je čisto premočena, kot v njenih sanjah. Le da tukaj ni bilo morja.

Zagledala je Samell ki je pred njo žalostno gledala vrček, ki je bil prazen. Jade se je nazaj usedla. "Torej. Z Besedo na dan. Hik." Še preden je Samell ji lahko odgovorila, je sama skočila in se odpravila proti središču gostilne.
Pogedala je po prostoru, bilo e ravno dovolj prazen,da lahko izpolni njen načrt. Izrekla je besede in kmalu so se pokazali različni inštrumenti, pripravljeni da sami kaj zaigrajo. Hitro je skočila do pulta in vzela poln vrček piva, ter snežno bel prt. Odšla je nazaj in pokimal inštrumentom. Začeli so igrati, Jade pa plesati.

To sem rabila! Desna noga naprej,, leva naprej, desna nazaj, nato levo, se premaknem, in še enkrat. "KOLO!" Med tem ko je plesala je povzdignila prt in ga začela vrteti, po čudežu po ritmu. Vmes je po požirkih pila pivo. Bil je dokaj neverjeten prizor. Zdelo se je, kot da je to nemogoče delati. "KOLO!" (( tale muzzika http:KOLO)). Kmalu se je glasba končala. A Jade ni končala. Odplesala je še eno. ((tuki!)) Vrček se je praznil, roka pa se skupaj s prtom vrtel, glasba se je končala. Priklonila se je nevidnemu občinstvo ter pomignila inštrumentom, ki so izginili.
Nazaj na vrh Go down
Samell
Čarovnica
Čarovnica
Samell


Female Prispevkov : 879
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Težko je biti nič, v očeh tistega, ki ti je všeč!
Registracija : 06/05/2009

Statistika
Status: Princesa
Denar: 12.550

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimePon 21 Sep 2009 - 12:16

Dekle se je znova zbudilo. "Torej! Z besedo na dan. Hik." Že ji je hotela nekaj reči, ko je znova odšla. Strmela je vanjo, dokler se ni izgubila v množici. Stekla je za njo, a ona je že vrtela prt ter splesala. Ni si mogla kaj, zasmejala se je. Tega ne vidiš vsak dan: dekle ki pleše kolo, vrti prt, bel kot njeni lasje, ter še pije pivo. Med tem ko jo je gledala, je bila z mislimi popolnoma drugje. Vprašati jo moram, kako je ime njenemu očetu...In materi. Zagotovo, sem prepričana, ima istega očeta. Saj smo si vendar podobni. Kmalu se je glasba končala, in zavrtela se je nova. Poškilila je naokoli. Nihče ni niti videl kaj se dogaja. Vsi so že pijani...Gostovo so že popili...Veliko. Za razliko od mene, ko sem... Na pamet je začela računati koliko vrčkov piva je spravila vase. Uf...Pet? Ne, zagotovo več. Ampak, mene se pa ne prime. Današnji dan ne sme iti v nič! Mora se me prijeti! Poškilila je proti pultu. Ker je bila pred njo prava gneča, ni videla nič. Odpravila se je proti pultu. Gostilničar je bil na svojem mestu, torej za pultom. Ko je opazil Samell je zagodrnjal, ter postal rdeč. Najbrž mu nisem ravno najbolj pri srcu. "Še en sod." Majavo se je odpravil proti kleti, Samell pa za njim. Gostilničar je odšel v klet, ona pa se je skrila za odprtimi vrati. Čez špranjo je opazovala gostilničarj. Slednji si j izbral sod, ter ga odkotalil iz kleti, nato pa se je obrnil nazaj in stopil do sodu, pod katerm je stal vrček. Hitro ga je napolnil, in ga na dušek spraznil. Sem vedela! Pa lahko to naredi? Skomignila je in počakala, da je gostilničar sod odpeljal do pulta, ona pa je hitro smuknila v klet.

Najprej ni videla ničesar, saj je gostilničar za sabo ugasnil luč, prižgati pa je tudi ni želela, saj bi posumil. Počakala je, da so se ji oči privadile na temo nato pa začela tipati okoli sebi. Kmalu je z nogo zadela vrček ki se je razbil. Zdrunila se je in prisluhnila tišini. Nič se ni zganilo, zunaj pa je bilo še vedno tako hrupno kot prej. Odahnila si je, nato pa stopila naprej, na njeno žalost v črepinje. Ker je bila na srečo obuta se ji delci niso zarili v nogo, zato pa je znova zganjala hrup. Znova je prisluhnila hrupu. Znova nič. Še naprej je tipala za sodom. Končno ga je zadela, in to znova z nogo-s prsti. Nemo je zaklela in preklela sodove, nato pa se je sklonila in potipala za ročko. Kmalu jo je našla, in po njej se je orentirala in se tako ulegla pod njo. V temi je z očmi poizkusila najti ročko, a je ni našla. Zato je skomignila in odprla ročko. Pivo je steklo ven, a na Samellin vrat. Hitro se je pomaknila nižje, in končno je curek piva zadel njena usta. Sedaj se je sprostila in hitro začela goltati pivo. Naenkrat ji je prišlo na misel, da so to le sanje, in da v bistvu ni med sedmim sodovi, temveč v sedmih nebesih. To misel je odgnala, ter še naprej goltala pivo.

Kmalu njene misli niso bile več jasne in zato je domnevala (čeprav zaradi učinka piva bolj težko) da se jo je pivo končno prijelo. Poizkušala je vstati a je bila preveč majava, da bi se sama postavila na noge, zato se je oprijela soda, ki je sedaj bil precej lažji kot prej. Ker se je preveč oprla nanj se je ta prevernil. Samell si je roko položila pred roko, saj si ji je kolcnilo. "Ups. Očitno bo gost...Gostil...Karkoli že je...Imel manj...So-so-so...Kaj že? PIVA!" Majavo je odšla do vrat, tam pa se oprijela podbojev, da ne bi padla. Odmajala se je do mizo, kjer so sedele z belim dekletom. Vljudno je počakala nanjo.
Nazaj na vrh Go down
Merenwen

Merenwen


Female Prispevkov : 4007
Starost : 26
Lokacija : Elwe
Geslo : An endless supply of beer... What could be more perfect?
Registracija : 20/06/2008

Statistika
Status: Kraljica
Denar: 51.400

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimePon 21 Sep 2009 - 16:40

Mery je bila zdaj že preveč pijana, majala se je naokoli in se obešala na vsakega ki ga je našla, ko jo je na koncu mogla Eru nekako odnesti do mizo, Merenwen je padla na stol pred mizo in grdo pogledala Eru:" Kaj si me odnesla!? Zdaj nimam več preljubega piva!" je pol jezno pol zasanjano ob misli na pivo. Eru jo je grdo pogledala nazaj: "Če ti je TOLIKO do tega tekmovanja ti bom pomagala piti prav? Ti zdaj samo sedi in bodi pri miru, jaz grem po pivo." Eru je odletela čez množico in pristala na pultu. Takoj ko je Eru šla se je Mery odmajala do pulta, kjer zdaj njene orlice ni bilo več. Jezno jo je gledala vendar jo v množici ni mogla ulovite.
Temnolasa vilinka se je še vedno majala po gostilni ko je kar nankrat skočila na pult in začela peti. Ne prav lep prizor a nisi ga mogel ignorirati:

Ooooh, pivo, pivo,
naše preljubo pivo,
spremljas naš v življenju,
in pijančevanju,
oooh sladko preljubo pivo,
Ti si naše življenje!

Ravno, ko je končevala svojo prečudovito pesem jo je Eru prijela s kremplji in jo poskusila spet odnesti. Mery se je upirala in Eru jo je kar naenkrat spustila, da je padla na pult in se pri tem odbila v množica. Priletela je naravnost v naročje Ee. Večina ljudi je bila nekaj časa tiho, nato pa so se spet začeli radostni kriki in pijančevanje. Merenwen se je vsedla na pogledala Eo: "Pivo, hočem pivo!"
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Eärédien
Vilinka
Vilinka
Eärédien


Female Prispevkov : 7018
Starost : 28
Lokacija : na dnu morja :)
Geslo : If you don't earn respect when you're alive, you don't deserve it when you're dead.
Registracija : 23/12/2008

Statistika
Status: Princesa
Denar: 56.300

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimePon 21 Sep 2009 - 17:03

»Jaz tudi hočem pivo!!!« Začela se je dreti na ves glas in upala, da bo s tem priklicala gostilničarja. Ker ga ni zagledala se je obrnila proti pultu in mu pomignila, da želi pivo. Gostilničar je bil preveč zaposlen, zato je samo odkimal in pomignil na množico ljudi, ki je tudi čakala na pivo. Zdaj je bila Ea res žalostna in prizadeta. Dejala je Mery: »Greva po pivo.« Poskušala se je postaviti na noge in po nekaj poskusih ji je le uspelo in z majavimi koraki se je odpravila proti pultu. Ko je prišla do nja se je poskušala prebiti skozi množico. Ljudi je odrivala na vse strani in upala, da bo do pulta prišla preden umre od pomanjkanja piva. Ko ji je uspelo je zakričala: »Grdi gospod, gldi gospod!« in kazala na gostilničarja. »Ni hotel dati pivo,« je še dodala, nato pa mu vzela iz rok vse kozarce, ki jih je imel pripravljene. Ni se zavedala, da se bo komu zamerila s tem, da mu bo popila vse pivo, a kmalu je slišala, da so se nekateri začeli razburjati. Naredila se je, kot da ona o tem nič ne ve in se odpravila nazaj proti mizi. Pri tem je veliko piva polila, saj je večkrat skoraj padla.
Nato je en kozarec ponudila Keith, enega Eru in tretjega Mery. Ni vedela, zakaj je to naredila, a pač je. Ko je hotela popiti pivo, ki ga je obdržala zase je ugotovila, da je vse vrčke podelila med ostale. Žalostno se je zazrla v svoje prazne roke in nekaj časa gledala vanje, saj ni razumela kaj se je zgodilo. Nato je kar naenkrat zavpila: »Jaz hočem pivo tudi!!!!!« in se začela jokati. Med jokom se je odpravila do nekega soda in na poti odrivala vse po vrsti. Njen korak je bil začuda trden in ni se zdelo, da je pijana. Ko je prišla do soda je videla, da je prazen in bila je tako jezna, da ga je vzela v roke in vrgla ob tla. zaslišal se je glasen TRESK in sod se je razletel na kose. Ea je videla, da je bilo notri še nekaj kapelj piva in takoj ga je hotela popiti, a se je preveč razlilo in spet je ostala brez. Zdaj je postala še bolj jezna, nekateri bi celo rekli, da je blazna. Z grozečimi očmi se je ozirala naokoli in s pogledom iskala pivo. Kmalu ji je postalo jasno, da ga lahko dobi le pri gostilničarju. Hitro se je odmajala do tja in dejala: »Hočem …….. PIVOOOO!« Bolje za krčmarja je bilo, da ga je prinesel, sicer bi se mu lahko zgodilo kaj neprijetnega. Ea je bila zdaj malo boljše volje in hitro je spila svoj vrček in se vrnila k Mery, Keith in Eru. Tudi Keith je že popil svoje in bil je že kar pijan, saj sploh ni bil navajen na alkohol. Ea mu je pomignila, naj gre iskati nov kozarec. To zanj ni bilo preveč težko, saj ga je lahko ukradel, medtem ko gostilničar ni bil previden. Prinesel je tri kozarce, enega zase, enega za Eru in enega za Ea. Njegova gospodarica se mu je hvaležno nasmehnila in popila nekaj požirkov. Nato se je odločila, da bi bilo dobro nazdraviti. Dvignila je svoj kozarec in se pri tem polila, a je to ni motilo, saj sploh ni opazila. Nato je glasno rekla: »Na pivo in … takšne stvari!« Svoj kozarec je butnila ob njihove in se zasmejala, nato pa v enem požirku popila preostanek piva. Zadovoljno je vzdihnila in se spraševala, kaj sploh počne tukaj. Saj ne, da bi se slabo imela, le spomniti se ni mogla, kako se je znašla v tej gostilni. In kako to, da imamo vsi pijačo zastonj? nekaj časa se je še obremenjevala s takšnimi mislimi, a se ni spomnila nobene pametne razlage. Zato se je raje posvetila pitju, kot pa razmišljanju, saj je bila prepričana, da ji gre to veliko bolje od rok.
Nazaj na vrh Go down
http://dragcave.net/user/E%E4r%E9dien
Jade
Vilinka
Vilinka
Jade


Female Prispevkov : 15
Registracija : 17/09/2009

Statistika
Status: Berač
Denar: 2.500

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimeTor 22 Sep 2009 - 14:01

Bilo je konec glasbe in Jade se je napotila proti mizi. Med potjo ji je v roke prišel še vrček piva. Ozirala se je naokoli, ko pa ni opazila koga sumljivega, je skomignila in spraznila vrček. V trenutku se je počutila boljše, če se sploh lahko je. Zacmokala je z usti, da bi znova okusila okus piva. Sprehodila se je naravnost proti mizi. V bistvu ne naravnost, temveč devetdeset stopinj stran. Tako se je zaletela v nekega postavnega moškega, ki je prav tako kot on se nacejal, in pijančano smehljal. Jade se mu je nasmehnila, nato pa ga pogledala. "Ni ravno v navadi, da fantje kar objamejo pi-pi-pijano deeklee." Fant jo je čudno pogledal. "Huudi lasje. Kje si jih dobila?" Začelo se ji je kolcati. "Hik. Ne, vem...Očitno sem pozabila." Povlekla ga je za sabo do mize. Nekajkrat je zgrešila, a na koncu sta se vendarle usedla zraven Samell. "Pijanček, Hik, tole je Samell, Samell, to je Pijanček." Samell se je nasmehnila in prikimala Pijančku. "Aja, Samell, hik, moje ime je Jenifer-Jade Jewel Crain." Videla je kako se je zdrznila in postala bleda. "Pijancek, kako je pa tebi ime...hik?" Jade ga je pogledala. "Am...Ne vem...Očitno sem pozabil! hik! Hecam...Chris." Jade mu je pokimala, nato pa napolnila svoj in njegov vrček. Skupaj s Samell sta trčila kozarčeke. "Na zdravje pa veselje." To je bil Chris. "Samo na to? Pa še na PIVOO seveda a ne?" Nasmehnil se ji je, in vsi trije so začeli piti. Preden je Jade ga lahko popila do konca, se je zamajala in pogledala v prazno. "Pivo. Hik." Nato pa je padla na mizo, pivo na njo. Prijela se je za mizin rob in se poizkusila dvigniti. A ni je uspelo, zato se je tam nastalila. Prav lepo je tu. Zaslišala je šum, in kmalu se ji je pridružil še Chris ter se začela gledati. In tako sta se gledala iz oči v oči.
Nazaj na vrh Go down
Rain
Čarovnica
Čarovnica
Rain


Female Prispevkov : 2548
Lokacija : Lossarnach
Geslo : "I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."
Registracija : 14/05/2009

Statistika
Status: Princesa
Denar: 3100

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimeTor 22 Sep 2009 - 15:03

"Uhuhuhuhuhu," je sirenasto tulila. Prekopicanje na stolček jo je delal živčno. Nekako ni mogla narediti nič. Le nemočno je plezala nanj in ko se je zvrnila nazaj in stol nanjo je obupala, saj je prileteli stol povzročil precejšen preobrat v njenem želodcu. Obupano je krilila z nogami in poskušala uiti objestnemu stolu. "HUHUHUHU!" je cvikala in nato obstala ko jo je ogovorilo dekle. "Pozdravljena stara moja! Ne, 10 jih ima," se je nesramno zahehetala in se poskušala splaziti izpod stolčka. "Jaz sem Sunny! Ahahahahah... Ne, Rain sem! DEŽ! NAZDRAVIMO! DEŽ PROTI KAPLJICAMI! KAPLJICAMI PIVA!" je gobcala in hripavo "matrala" svoj počeni glas. "Naprej vojska!" se je zahahljala in se postavila na noge, pri tem pa jo je malo zaneslo. Prišla je k gostilničarju. "Ej, ljubezen moja! Pivo bi! Pivo, pivo, pivo, pivo..." je momljala med tem ko ga je previdno prijela v roke in ga srknila. "aaah," je užitkarsko zacmokala in skoraj zlila pivo, ko ji je spodrsnilo ob spolzka tla. Zvrnila se je na klopco in ga pila kot prava gospodična, nekaj piva je sicer teklo po njeni bradi ampak nič zato. Opazila je kraljico Merenwen. "Uuuuu, naša Meryyy!" je tulila in nato padla na štiri noge in se plazila z vrčkom pod mizo, ter se obupano poskušala preriniti izven nje, saj je videla dvojne noge mize in vedno zbrala tisto snovno, zato je imela že precej bušk. Ko ji je končno uspelo se je hihitajoča spravila naprej in panično lezla naokoli in pela.

Hojla hi, hojla ho,
mi pijani vojaki smo,
mi pijemo dan in noč,
mi se deremo in tulimo, mi super smo!
Mi kralji smo daljav,
pravniki višav!
Princese pijejo in se derejo,
smo veseli in pijani!
Hik, to smo mi!


Precej je fušala, a se je zabavala in seveda padala kot nora po tleh. Nato je na svoji zadnjici začutila precej močan prijem. "Zasukala se je in videla slinastega dedka. "Uaaaahah, prste stran-hohoho-hik!" Dedek pa je lezel nanjo s precej neubranim besedilom, ki Raininem ni segal niti do kolen: "Jaz sem grozni pomorščak, hohoho, jaz lahko dobim vso damico!" "Mene ne boš dobiiiiil!" je pela Rain, vsa vesela, da je lahko z nekom pela in verjetno ni niti opazila, da ata leze nanjo. "Posiljevanje!" se je v njej oglasil glas Napolita. "Neeee glej mi v misli Napolitkoooo, jaz sem pomorščaaaak!" je zapela in hotela z nogo udariti ob tla, a je malo izgubila gravitacijo in zadela dedka, da je priletel na tla. Hihitajoča se je plazila proti vratom, da vidi, kako je Napolitano.
Nazaj na vrh Go down
Eärédien
Vilinka
Vilinka
Eärédien


Female Prispevkov : 7018
Starost : 28
Lokacija : na dnu morja :)
Geslo : If you don't earn respect when you're alive, you don't deserve it when you're dead.
Registracija : 23/12/2008

Statistika
Status: Princesa
Denar: 56.300

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimeSre 23 Sep 2009 - 7:34

Ko je do Ee in Mery prišla neka gospa, ki se je predstavila kot Rain se je Ea postavila v položaj, da bi branila Mery če bi bilo potrebno. Nato je nek možakar poskušal splezati na Rain in Ea je začela kričati: "Polisnjevanja, ne ne, poslinjevanje, ne, polsilvajenje, ne, POSILJEVANJE!" Bila je zelo vesela, da je ugotovila pravo besedo. Skakala je naokoli in govorila. "Mery a veš da je posiljevanje? A veš? Povej po pravic Mery. A si vedela? Posiljevanje je. Ni poslinevanje, ampak posiljevanje. Mery a si vedela?" To je trajalo kar nekaj časa, dokler se ni Ea spomnila, da res nekdo poskuša posiliti Rain. Rekla je: "Ne smeš posiliti Sunny. Hmm ... ali je mogoče windy?" Zamislila se je, saj je pozabila kako ji je ime. Sunny, Windy, Foggy. Ne, nič od tega ni. Mogoče Stormy. Ne, že vem. "SNOWY!" je na ves glas zakričala. Videla je, da se je Snowy medtem že rešila možakarja. Odšla je do nje in se obesila na njeno nogo: "Snowy kje imaš sneg? Snowy jaz bi sneg. Snowy daj mi sneg." Ni obupala, dokler se ni spomnila, da ji je mogoče ime Beery. "Jaaaa! Ti si Beery. Sem vedela." Bila je tako vesela, da je nujno moračla popiti nekaj piva. Nekako je odšla nazaj do mize, kjer je imela vrč. Ugotovila je, da je prazen, vendar se ni spomnila, da bi ona do konca popila. Gledala je naokoli, da bi videla, kdo ji je popil pivo in videla, da se Keith oblizuje in se ji smeji. Začela se je dreti nanj: "Kako mi lahko ukradeš pivo?? Mojeeee, mojee pivoo. Hočem svojeee pivooo!" Zjokala se je na mizo in Keith se ji je približal, da bi jo potolažil. Prinesel ji je vrček, ki je bil do vrha poln. Nasmehnil se ji je in dejal. "Ne bodi žalostna." Pri tem se mu je jezik nekoliki zapletal, a Ea tega ni opazila. Bila je vesela, da ima kakšnega pravega prijatelja in rekla je: "Oprosti Keith. Nisem mislila tako." To sicer ni bilo čisto res, a zdelo se ji je, da si Keith zasluži, da mu oprosti. Nasmehnila se je in popila ta vrček piva. Njemu je rekla, naj gre iskat še, sa je bila zelo žejna. KEith je prinesel štiri kozarce. Enega je dal Eru, enega Ei, enega Mery, enega pa je obdržal zase. "Ti si tako dobrodušen," je dejala Ea. Ko je dojela kaj je rekla se je začela na ves glas smejati, saj ni vrjela, da je kaj takega izustila.
Ko je končno doumela, da to sploh ni bilo smešno se je ozrla naokoli, da bi videla kje je Beery. Gledala je in gledala, vendar je ni videla. Spraševala se je, kje bi lahko bila, vendar je kmalu odnehala, saj je imela dobro idejo. Predlagala je Mery, Eru in Keithu: "Kaj ko bi imeli nastop? Lahko splezamo na mizo in kaj skupaj zapojemo." Potem se ji je začelo kovcati in bila je zelo presenečena, saj tega ni pričakovala. "Hik, hik, hik. Joj, kako je to smešno. Hik." Bilo ji je všeč, saj jo je žgečkalo po grlu in zato se je smejala na ves glas. Ko je hotela popiti še malo piva je kovcnila ravno v trenutku, ko je bila pijača v njenih ustih. Vso je izpljuvala ven in začela kašljati. Nato je nehala kovcati in bila je želosz+tna, vendar je zdaj lahko vsaj v miru pila. Nato je Keith dejal. "Imejmo nastop." Ea ga je presenečeno pogledala in dejala: "Kje si se tega spomnil? Dobra ideja." Nasmehnila se je in Keith je potiho dejal: "Saj si pravkar ti to predlagala." Keith je splezal Ei na ramo, ona pa je nekako prišla na mizo. Postavila se je na noge in skupaj sta začela:

Mi mamo se fajn če vam prav je al nee,
nam važno je leee,
da imamo se fajn.

Mi mamo se fajn če kozarci so polniii,
če le nismo bolniii,
mi mamo se fajn.


Pravzaprav je pela le Ea, Keith pa je zadaj dodajal vzklike, kot so: "Jou, aha, ou jeee ..." Ko sta končala sta bila prepričana, da bosta požela aplavz in Ea se je priklonila, pri tem pa je Keith skoraj padel z njene rame. Začel je kričati: "Ea dvigni se. Ea padel bom. Aaaaaa. Na pomoč." Kar naenkrat pa se je zaslišal bum in Ea je videla, da je Keith padel na tla. Zasmejala se, on pa ji je le jezno gledal. Nato se je spomnila, da mora nekako priti dol iz mize. Spomnila se je, da bi bilo zelo dobro, če bi jo odnesel Keith, zato je dejala: "Keith primi me za rame in me odnesi dol! TAKOJ ZDAJ!" Keith je poskusil, a mu seveda ni supelo, zato je morala Ea kar sama splezati dol. Pri tem se je prevrnila le desetkrat in zdelo se ji je, da je to rekord. Mogoče pa pivo že popušča, si je dejala, saj se ji ni zdelo, da je preveč pijana. Nato je videla, da je kozarec spet prazen. Koliko problemov imam jaz s temi kozarci, si je dejala in globoko zavzdihnila. Odmajala se je do pulta in naročila še. Gostilničar je rabil kar nekaj časa, da ji je prinesel pivo, saj ga je čakalo tudi veliko drugih žejnih pijancev. Ea je bila jezna in zato je začela vpiti. "Poglejte se, saj ste sami pijanci. Kako to, da vas ni nič sram?" Seveda se ni zavedala, da ona izgleda bolj pijana od njih. Keith se je ob njeni predstavil začel smejati in hitro je odšel po nekaj kozarcev zase in za Eru. Ei se je zdelo, da sta si zelo všeč in ko je dobila svoje pivo je začela peti: "Keith in Eru se bosta poročila, Keith in Eru se bosta poročila. Keith in Eru se bosta poročila." Nato je odšla do svoje opice in ji zašepetala na uho. "Prosi jo za roko!" začela se je hihitati in če ne bi vse vedeli, da je pijana bi si verjetni mislili, da je nora.

[sej je Eru ženska? sicer je sta pa pač geja Very Happy]
Nazaj na vrh Go down
http://dragcave.net/user/E%E4r%E9dien
Samell
Čarovnica
Čarovnica
Samell


Female Prispevkov : 879
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Težko je biti nič, v očeh tistega, ki ti je všeč!
Registracija : 06/05/2009

Statistika
Status: Princesa
Denar: 12.550

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimeSre 23 Sep 2009 - 11:40

Samell je sovražila čakanje. Ampak zdaj je bilo drugače. Ni mogla nekaj sovražiti, ko pa je imela pivo.
Končno je dekle prišlo (v bistvu se primajalo). Za njo je štopical nek zares pijan moški.
Kako si dovoli! Tako napiti! Iaa...Hik Ampak Samell je bila bolj napita od njega. V redu, vdam se, veliko bolj napita od njega. Komaj sta se usedla, že je Samell zavohala njegovov sapo. Smrdela je po pivo in ribah. Najslabša kombinacija. A izgledala da se dekle ni menilo zato. Najbrž tudi sama tako smrdi, ali pa ima nos poln piva, da ne mora vohati! hik!
"Pijanček, Hik, tole je Samell, Samell, to je Pijanček." Vredu... "Aja, Samell, hik, moje ime je Jenifer-Jade Jewel Crain." Samell se je stresla ter se je prijela za glavo. Lahko bi si misllila. No v tem Hik! trenutku bolj tezko...saj komaj mislim. Jade je padla pod mizi, Samell zazehala, Chris zahaljal. Slednji je tudi sam skočil pod mizo. Da ne bosta počela kaj prepovedanega. Tale miza bi se zagotovo polomila, meni pa je prirasla k srcu. Zavzdihnila je. Oprosti sestrica, kar je nujno je nujno. Pokukala je pod mizo. "KAAAJ!? SAMO GLEDALTA SE! DA MII TAKOOOJ ZGINEŠ! ALO, MRŠ, MRŠ!" Moški je je hehatajoče odplazil stran, Samell pa za njim. Hotela ga je le poterpljati in se mu opravičiti, anjeno telo je mislilo drugače: brcnila ga je v rit. Mehko rit. Zbežal je stran. Samell pa se je odpravila nazaj k Jade. Presenečena je strmela v Samell, ta pa se ji je pijano nasmehnila. "Na hitro povedano. Sem Samell CRAIN Eloiis JAWEL. Jasno?" Ker se še ni streznila, in še ni mislila najbolje je odšla, saj je opazila, da vsi nekaj pojejo. "Bom pa še jaz." Splezala je na eno izmed miz. na njej je padla, a to je izkoristila in si čevlje odstranila z nog. Prijela jih, je in se počasi, majavo, kakor jo-jo zamajala. "Pivooo!" Nek moški ji je v roke potisnil vrček s pivom. "Zdaj..." Zamajala se je. "Bomo..." Nevarno se je zamajala. "Zapeli." Le nekateri so jo opazovali. Samell je padla v znak, a močne roke, so jo porinile naprej. Tako je znova majavo stala na mizi. "ZDAJ BOMO ZAPELI HIMNO!! PIVAAAAA!!" Močno je prijela vrček in ga pritisnila k srcu, kot je v navadi, ko se zasliši himno.

Sredi pulta sem vid'la
lepo mlado pivo,
in privoščila sm si ga,
s t' velkim vrčkom!
Pijanci so tulili in
krčmar se je penil,
saj v kleti ga ni zadost'!


Najprej je pela samaa, in to kot kašno pogreno muziko, nato pa so se ji pridružili mnogi, in pesem je postajala vse hitrejša. Kmalu so se jim jeziki facali, saj je bila tako hitra. Ko so končali so vreščali, Samell paje izpraznila svoj vrček. Vrgla se je nazaj, ter padla v roke, ki so jo dvignile. Vrček ki ga je imela v rokah se je razbil na neki glavi, in kmalu je začutila, da je en par rok ni držal. Kmalu so jo spustili. Samell se je nasmehnila, kot nekaj časa že pijano, nato pa padla nazaj, ter se še zmeraj smehljala. Najprej so ji hoteli pomagati, a so kmalu pozabili kaj se je zgodilo ter začeli piti naprej.
Nazaj na vrh Go down
Eärédien
Vilinka
Vilinka
Eärédien


Female Prispevkov : 7018
Starost : 28
Lokacija : na dnu morja :)
Geslo : If you don't earn respect when you're alive, you don't deserve it when you're dead.
Registracija : 23/12/2008

Statistika
Status: Princesa
Denar: 56.300

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimePet 25 Sep 2009 - 8:26

Ko je Ea slišala, da je neko dekle začelo peti ji je seveda pritegnila. peli so vse hitreje, dokler niso omagali. Ea je imela čisto suha usta, zato je popila nekaj piva. Nato se je odpravila proti dekletu in rekla: "To ni himna piva. Zdaj bom jaz zapela pravo himno piva." Najprej se je poskusila skobacati na stolček, a ji ni uspelo. Razmišljala je, kako bi še lahko prišla na mizo in ugotovila, da ni druge možnosti, mkot da gor spleza. Kar nekaj časa se je trudila in ko je prišla gor je ugotovila, d je vrček pozabila spodaj, zato je spet splezala dol, ter ga uzela. Nato ge je položila na mizo in se spet spravila gor, s kar precej težavami. Človek bi mislil, da bom vedno hitreje splezala gor, saj sem zdaj že pravi profesionalec, si je mislila. Nato se je sklonila in pobrala svoje pivo ter naredila nekaj požirko in se odkašljala. Zakrišala je: "ZDAJ BOMO ZAPELI PRAVO HIMNO PIVA!!!!!" Upala je, da bo končno enkrat požela aplavz in začela je peti:

Pivo, pivo, mi radi mamo te usi
pivo, pivo, zakaj ne prideš k nam ti?
Vse bi zate dali mi, ki v glav se nm vrti
ne reci da smo zmešani.
pivo, pivo, radi mamo te usi.
pivo, prekrasno si, a zakaj te vedno zmanjkaaaa?
pivo, ljubim te, se spomniš ko sva skupaj blaaa?
Vse težave izpuhtele so, kot da nikol ji ni blo.
prosim pridi k men zdaj ti.
pivo, pivo, zakaj ne prideš k nam zdaj ti?
O pivo, ljubim te, sam najboljše si od vseh
sovražim če te zmanjka tle.
pivo, pivo, nikoli ne poslovi se
Vse bi zate dali mi, ki v glav se nm vrti,
ne reci da smo zmešani.
ampak pivo, jez ljubim te
kamorkoli grem želim si te
ni pijače ki bi ti bila podobna,
pridi pivo do mene
pivo, pivo, kaj ni lepo piti te?
pivo, pivo, radi mamo te usi.
[melodije od The rolling Stones - Angie, vi ne veste kolk časa sm se mučla s tem Very Happy]

Med petjem je plesala in se zibala "v ritmu" ter se večkrat tudi skoraj prevrnila. Ko je prenehala je zavzdihnila in popila svoje pivo do konca. Med petjem je bila v takem transu, da sploh ni vedela, če je kdo pel skupaj z njo. Če je sklepala po aplavzu je bilo ljudem všeč in ona je bila zadovoljna, dokler se ni spomnila, da nima več piva. Hitro je skočila iz mize in pri tem seveda padla. "Nič mi ni hudega," je začela razlegati vsakemu mimojdočemu. "V redu sem." Nato se je odmajala do pulta, presenetljivo brez dodatnih padcev, in naročila še piva. Nekaj časa je samo stala pri pultu in enega za drugim lokala vrče piva, saj je bila zelo utrujena od petja in plezanja na mizo. Ko se je končno odžejala se je spomnila, da že cel večer pije pivo in zdelo se ji je, da bi bila sprememba dobrodošla, zato je zakričala na gostilničarja: "VODKO!!! A IMATE TUKAJ SAMO PIVO??? JAZ BI VODKO!!!" Upala je, da bo gostilničar razumel, kaj mu hoče povedati in res je kmalu prišel k njej s kozarcem. Ea je nagnila in videla, da ji je podtaknil čisto navadno vodo. "Fuj, fej!" je zavpila. "Kaj ne dojameš da jaz bi vodko in ne vode??" Upala je, da je zdaj dovolj jasno izrazila kaj bi rada. Seveda je gostilničar sploh ni upošteval in nekako se je sprijaznila s tem, da bo pač pila pivo. Potem je zagledala Mery in si dejala: Nujno jo moram pozdraviti. Odpravila se je proti njej in se pri tem zaletela v nekega človeka. Ta se je pri tem prevrnil in padel na nekoga drugega. In tako so ljudje padali kot domine in Ea se je smejala in smejala. Kazala je na njih in med msehim kričala: "POGLEJTE .... HAHAHAHAHA .... NJIH!!!! HHAHAHEHEHEHIHIHIHI!!" Skoraj pol gostilne se je prevrnila tako, dokler se niso končno ustavili in Ei so se zdeli izrazi na njihovih obrazih zelo smešni. Zato se je še naprej smejala in čisto je pozabila, da bi pravzaprav morala iti pozdraviti Mery. Potem jo je spet zagledala in si mislila: Nujno jo moram pozdraviti. Tokrat ji je brez večjih težav in padcev uspelo priti do nje. Videla je, da se Keith in Eru zabavata in dejala mu je: "Keith zakaj mi nisi povedal, da je Mery tukaj? Poredna opička, poredna." Nato se je obrnila k Mery in rekla: "Mery, kako si kaj? A si pela himno? A ti je bila ušeč?" Med pitjem piva je čakala , da ji odgovori.
Nazaj na vrh Go down
http://dragcave.net/user/E%E4r%E9dien
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 28
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimeSob 10 Okt 2009 - 17:32

Bilo je že pozno in gostilna je bila totalno v razsulu. Gostilničar se je lahko le držal za glavo in obupaval ob vsem politem, popitem, izbruhanem pivu, pijanih, spečih, žejnih, razgrajajočih tekmovalcih in umazani, razbiti, smrdljivi krčmi. A lahko bi se že navadil, saj je vedno tako, je zlovoljno pomislil in se napotil v prostorček za šankom, kjer je naročil fantu, naj razglasi, da se bo tekmovanje kmalu končalo. Taisti fant, ki je razglasil tudi začetek, je iz pulta zrinil nekaj vrčkov in spet splezal nanj. Usekal je po istem gongu kot prvič in se zadrl čez gostilno, da so ga slišali tudi tisti najbolj napiti. "Tekmovanje se bo zaključilo čez deset minut! Imate še zadnjo priložnost, da ZMAGATEEE!!!" Skočil je dol in pomagal gostilničarju z novim zagonom zlagati zadnje vrčke na pult.

((Neizmerno sem zadovoljna z vašim pisanjem Smile Super ste!! No tekmovanje se - kot vidite - približuje koncu. Vsak naj napiše še kakšen post, enega ali pa dva krajša (če ste zelo zagnani lahko telih 10 minut seveda stlačite tudi v še več postov =)). Potem bom končala tekmovanje in razsodila o zmagovalcu. Veliko sreče! Smile))
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Eärédien
Vilinka
Vilinka
Eärédien


Female Prispevkov : 7018
Starost : 28
Lokacija : na dnu morja :)
Geslo : If you don't earn respect when you're alive, you don't deserve it when you're dead.
Registracija : 23/12/2008

Statistika
Status: Princesa
Denar: 56.300

Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitimePon 12 Okt 2009 - 17:07

Ea je slišala, d se tekmovanje bliža koncu, zato je zaklicala Keithu: "Hitro, hitro! Kamlu bo konec!" Začela je grabiti k sebi vse vrče, ki so bili na dosegu rok in jih na dušak popila. Večina lastnikov kozarcev, ki jih je vzela, je bila zelo razburjena, nekateri pa tega sploh niso opazili. Ea se je ozirala naokoli, da bi videla kje še lahko dobi kaj piva. Bila je zelo živčna, saj je vedela, da po tekmovanju ne bo smela več zastonj piti. Kar naenkrat pa se ji je nekaj dvignili po grlu in bruhala je na tla. Bila je osramočena in v obraz čisto rdeča. Gledala je naokoli, če je kdo opazil, vendar se je zdelo da je to videl samo Keith. Oddahnila si je ko je videla, da je tudi veliko drugih bruhali in da ni edina. Takrat pa je Keith začel: "Ea je pa bruhala! Njen želodec pa res ne prenese veliko piva!" Zraven se je smejal kot norec in Eo je bilo zdaj še bolj sram, saj je cela gostilna vedela, da je ona bruhala. Ubila ga bom takoj ko zmagam, si je dejala in hitro odšla po nekaj vrčev, saj si je hotela popraviti okus v ustih. Upala je, da ne bo več bruhala. Nekaj časa je tako mirno pila in bila tiho, nato pa je kar naenkrat zakričala: "In samo tako da veš, moj želodec prenese veliko piva!" Bila je užaljena, ker ji je Keith to rekel. On se je samo zasmejal in Ea se je zelo razhudila. "Ne smeš tako govoriti z mano!" Naredila je nekaj korakov proti njemu, da bi ga ujela a se je umaknil in splezal na neko zelo visoko polico, ki je ni dosegla. Odločna, da ga ujame si je zraven privlekla stol, čeprav je imela s tem kar precej težav. Nekako ji je uspelo in medtem ko se je ubadala s tem, kako naj zleze na stol, se je Keith že premaknil na drugo polico. Ea je razočarano stala na stolu, nato pa šla dol in stol premaknila k naslednji polici. Zgodba se je spet ponovila in nato je Ea obupala: "Boš že videl!" Požugala mu je s prstom in ker je bila zelo zadihana in utrujena od lovljena je morala nujno spiti še nekaj piva. Ko je spila nekaj kozarcev se je poleg nje znašel nek mladenič. Ea mu je pomežiknila in ga pobožala po glavi. Mladenič se ji je nasmehnil in nekaj časa sta tako stala, dokler se ni Keith odločil, da posreduje. Skočil je fantu na glavo in ta se je tako ustrašil, da se je kar prevrnil. Zdaj je bila vilinka šele jezna. Na ves glas je zavpila: "Kaj si naredil? Ne mseš strašit mojega ljubčka!!" Nato je fantu pomagala ustati in mu priskrbela nekaj piva, sebi pa rpav tako. Ko sta vsak popila svoj kozarec je Ea pripomnila: "Na mu zamerit. Samo ljubosumen je." Zasmejala se je in potem sta vsak odšla v svojo smer. Kar naenkrat se je rdečelaska spomnila, da bo zastonj pitja kmalu konec in kakor hitro je mogla se je odmajala do pulta, kjer je bila velika gužva, saj so vsi hoteli popiti še zadnje požirke pred koncem. Ea je čakala v vrsti in bila je zelo nemirna. Najprej se ji ni uspelo prebiti, saj so jo vsi samo grobo odrivali. Zato je poklicala Keitha: "A prineseš malo piva?" Ketih jo je samo sumničavo gledal in dejal: "Če ne boš več jezna name." Z nekaj napora je Ea izdavila: "Ne bom." On je skočil za pult in pograbil nekaj vrčev. Gostilničar ga je videl in zdel se je malo jezen, vendar ni imel volje, da bi kaj rekel. Keith se je kmalu vrnil k Ei in skupaj sta začela piti in oba sta upala, da tekmovanja še ne bo tako kmalu konec.

[[ta je bl kratk tko da bom najbrž še enga napisala Very Happy pa dejte plis še ostali kej pisat Smile]]
Nazaj na vrh Go down
http://dragcave.net/user/E%E4r%E9dien
Sponsored content





Skrivenčeni hrast - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skrivenčeni hrast   Skrivenčeni hrast - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Skrivenčeni hrast
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Forest :: Mesta vseh ras :: Beleriand-
Pojdi na: