RPG Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dodajmo domišljiji sanje, razkošna krila in tvegajmo let :)
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Rojstni dnevi!!!

Go down 
+19
Goth
Degor
Nathaniel
Elinor
Mike Cornelius Snake
Bill
Amethyst
Saiaron Parawel
Leassi
Luciane
Anthaliel
Merenwen
vanyar
Armadal
Eärédien
Samell
Rain
Clarissa
Lyan
23 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AvtorSporočilo
Rain
Čarovnica
Čarovnica



Prispevkov : 2548
Registracija : 14/05/2009

Statistika
Status: Princesa
Denar: 3100

Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimePon 29 Jun 2009 - 10:15

aja? XD
kul <3
ja no, če nism vedla na začetk, kaj sploh napisat XD
ma, sej bom do ju3 neki spacala bolj hm... izvirnega Laughing
Nazaj na vrh Go down
Samell
Čarovnica
Čarovnica
Samell


Female Prispevkov : 879
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Težko je biti nič, v očeh tistega, ki ti je všeč!
Registracija : 06/05/2009

Statistika
Status: Princesa
Denar: 12.550

Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimePon 29 Jun 2009 - 10:19

a iie sploh keii bl izvrnesega????XD
Nazaj na vrh Go down
Rain
Čarovnica
Čarovnica
Rain


Female Prispevkov : 2548
Lokacija : Lossarnach
Geslo : &quot;I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.&quot;
Registracija : 14/05/2009

Statistika
Status: Princesa
Denar: 3100

Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimePon 29 Jun 2009 - 10:19

mislm daaa angelček
maa... tole ja ni izvirno lol
Nazaj na vrh Go down
Samell
Čarovnica
Čarovnica
Samell


Female Prispevkov : 879
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Težko je biti nič, v očeh tistega, ki ti je všeč!
Registracija : 06/05/2009

Statistika
Status: Princesa
Denar: 12.550

Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimePon 29 Jun 2009 - 10:23

neee.....sei sploh ni...
no ce ti tk pravs XD
Nazaj na vrh Go down
Rain
Čarovnica
Čarovnica
Rain


Female Prispevkov : 2548
Lokacija : Lossarnach
Geslo : &quot;I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.&quot;
Registracija : 14/05/2009

Statistika
Status: Princesa
Denar: 3100

Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimePon 29 Jun 2009 - 10:26

poj bo pa tist na msnju tok izvirn po tvoje, da sploh ni hahahahah XD
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimeTor 30 Jun 2009 - 18:55

ah, USE NAJBOLŠE FOREST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
forest nj nadvlada nd usemi drugimi forumiii!!
forest 4 ewr & ewr!!!!!!!!!!!!!!! Exclamation

use naibolše d best forum, pa še velik spama, carskih uporabnikov(zgledujite se po NEKATERIH osebah xD) , postekov & še enkrt SPAMA Very Happy
še velik takih let kokr je to Exclamation
happy birthday
Nazaj na vrh Go down
Samell
Čarovnica
Čarovnica
Samell


Female Prispevkov : 879
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Težko je biti nič, v očeh tistega, ki ti je všeč!
Registracija : 06/05/2009

Statistika
Status: Princesa
Denar: 12.550

Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Jul 2009 - 14:34

Arm, mal zamjam, k sm bla na campu....Ampak vseen ti lahk voščm...Khm...Tko nekak:

VSE; VSE NAJ za tvoj rd, pa da bos bil zdrv, veseu, da bos se naprei poslusu skorpjoncke, pa predvsem da bos bil dost na forestku....
(To bi bl vse...)
smajlitii happy birthday smajlitii happy birthday smajlitii happy birthday smajlitii happy birthday smajlitii happy birthday smajlitii happy birthday
Nazaj na vrh Go down
Merenwen

Merenwen


Female Prispevkov : 4007
Starost : 26
Lokacija : Elwe
Geslo : An endless supply of beer... What could be more perfect?
Registracija : 20/06/2008

Statistika
Status: Kraljica
Denar: 51.400

Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Jul 2009 - 15:35

Jooj, nikol ne opazm več kdo marojstn dan xD

[b]VSE, VSE, VSE NAJ NAJ NAJ BOLJŠE BOLJŠE BOLJŠE ZA ZA ZA ROJSTNI ROJSTNI ROJSTNI DAN DAN DAN!!![/b]
happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday: happy birthday:

PA ŠE VELLLLLLLLLIIIIIIIIIIIIKKKKKKKKKKKKKOOOOOOOOOOOO SPAMANJA! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Gost
Gost




Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Jul 2009 - 18:11

Vse naj boljše Atmadal za tvoj 14 rojstni dan. Pa naj se ti vse želje uresničijo.
Amarie

happy birthday happy birthday happy birthday smajlitii happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday smajlitii
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Jul 2009 - 20:09

No, še js Smile Arm bo mel kr neki za brat ko pride nazaj xD

Želim ti vse najboljše za rojstni dan , veliko prijateljstva, ljubezni (!), zdravja, glasbe, sreče, plezanja, neutrudnega pisanja in obiskovanja Foresta (to je sicr 90% spam ampak ok Very Happy) pa vsega kar sam najbolj ceniš ane.

Welcome to the 14's club Very Happy

Smajijev so pa že drugi dost nalimal xD
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Luciane
Vilinka
Vilinka
Luciane


Female Prispevkov : 1433
Lokacija : Lucyna hišica na drevesu
Geslo : *-~°Sanje lahko premikajo gore°~-*
Registracija : 11/11/2008

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 28.150

Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Jul 2009 - 20:24

Sem že prepozna?


Sej vseeno. Torej Armadal:

Ti prriden bod pa lepo živi še naprej pa lepo ne preveč spamat, pa ne samo staršev ubogat ampak ubogaj sebe. (Kaj še?)Aha, pa ne se preveč bebavo režat (Tako ko Stel pa Rubi). Pa ne poletet nekam neznano kam(na koga se bota pa Mery pa Lea drle zarad spama?). Pa ne bit preveč morilski (tak ko sem jaz(ravno sem ubila komarja)). Lepo piši posteke na Forestu še naprej pa ne obupat nad takimi norčki kot so...(rajši ne naštevam). Najdi si nekoga pametnega pa se zgleduj po njem (naprimer po meni Twisted Evil )Pa še naprej take lepe risbice riši pa lepo se mej pa veliko veliko se smej. Ne dihaj prehitro, še hujše pa bo če boš pozabu dihat. Pa vedno stoj z nogami na tleh. Pa najbolj bodi vedno zvest sebi pa lepo se razumi s tistimi ko se moraš dobro razumet (Admini na forumu...). Pa upri se mlajšim od sebe, pa tudi starejšim. Morašbit pritkan fantek pa lepo pojest vse kar imaš pri kosilu na krožniku. Ne smeš pustit ničesar.
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimeNed 12 Jul 2009 - 14:26

Haha Luc, kere želje Laughing

Ma včeri nisi bla prepozna -.-
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Luciane
Vilinka
Vilinka
Luciane


Female Prispevkov : 1433
Lokacija : Lucyna hišica na drevesu
Geslo : *-~°Sanje lahko premikajo gore°~-*
Registracija : 11/11/2008

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 28.150

Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimePon 13 Jul 2009 - 8:08

Malo so čudne (ampak se mi je pa dalo).
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimeSre 15 Jul 2009 - 15:08

Vse naj draga soadminka Very Happy

Upam, da še prideš na forum dons. Prej sem na slikco čist pozabla :/

Uglavnem vse najboljše, pa še velik tko uspešnih let poveljevanja tko izjemnemu forumu. Pa naj se ti čimveč želj izpolni, ampak ne vse, da boš mela še o čem sanjati ...
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Luciane
Vilinka
Vilinka
Luciane


Female Prispevkov : 1433
Lokacija : Lucyna hišica na drevesu
Geslo : *-~°Sanje lahko premikajo gore°~-*
Registracija : 11/11/2008

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 28.150

Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimeSre 15 Jul 2009 - 15:23

Bom še enkrat pisala:


Mery še veliko lepih pa srečnih let pa zdravih pa takih ko je blo to. Pa vse najboljše za tvoj -- rojstni dan. Pa ne se vmešavat v stvari ko se te drugače ne tičejo ker potem bo še hudo pa čim manj SPAMA na forumu pa čimveč lepih postekov (daj napiši enga lepega pri skrivčenem hrastu). Pa naj se ti vse željel ko je možno da se izpolnijo izpolnijo. Pa da boš dosegla stara leta pa boš ta forum zapustila nekomu ker te ne bo več zanimal pa boš še vedno rada prišla pogledat kaj je nastalo iz tvojega foruma. Pa čimveč lepih avatarjev pa bannerjov (tisti gori od lee je res lep). Pa lepo se mej pa velikoooooooooo velikoooooooo se smej (samo ne bebavo tak ko Stel pa Rubi).
Nazaj na vrh Go down
Merenwen

Merenwen


Female Prispevkov : 4007
Starost : 26
Lokacija : Elwe
Geslo : An endless supply of beer... What could be more perfect?
Registracija : 20/06/2008

Statistika
Status: Kraljica
Denar: 51.400

Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimeSre 15 Jul 2009 - 16:16

Hehe, hvala Very Happy
Jp mormo sanjat, drgač kšne pesmi sploh ne bi mele pomena =)
Pa še moja najljubša peseda so sanje Smile

Very Happy Emm... Hvala Lucy xD
A nimam mal prednosti za poste k mam lih rojstn dan (recimo da mi jih ni treba pisat)? xD
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimeSre 15 Jul 2009 - 16:38

No, lepo Smile

Haha, Mery tko lena, da še svoj rd izkorišča, da ji ni treba pisat Laughing
(hecam se đuli=)
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Merenwen

Merenwen


Female Prispevkov : 4007
Starost : 26
Lokacija : Elwe
Geslo : An endless supply of beer... What could be more perfect?
Registracija : 20/06/2008

Statistika
Status: Kraljica
Denar: 51.400

Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimeSre 15 Jul 2009 - 16:42

Seveda, čistokrva meri xD
Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimeSre 15 Jul 2009 - 16:46

Zakaj pa čistokrvna?
((*moje znano ne-dojemanje stvari* - če tega ne veste .. v RL najpogostejša moja beseda je KAAI?? xD Laughing))
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Merenwen

Merenwen


Female Prispevkov : 4007
Starost : 26
Lokacija : Elwe
Geslo : An endless supply of beer... What could be more perfect?
Registracija : 20/06/2008

Statistika
Status: Kraljica
Denar: 51.400

Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimeSre 15 Jul 2009 - 16:49

Ubistvu še ne vem xD
Sam dobr zveni Laughing
Sm pa ćistokrvna Slovenka =)
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimeSre 15 Jul 2009 - 16:53

No, če tut ti ne veš, pol pa nism tko nedojemljiva xD
Jap, supr zveni =)
No fain to xD Js sm pa Min-Rimmončanka ha! Razz
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Rain
Čarovnica
Čarovnica
Rain


Female Prispevkov : 2548
Lokacija : Lossarnach
Geslo : &quot;I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.&quot;
Registracija : 14/05/2009

Statistika
Status: Princesa
Denar: 3100

Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimeSre 15 Jul 2009 - 21:13

čistokrvni mišek hahaha (js, da ne bo pomote XD)

ma, js pa sem čistokrvna budala Laughing

jaja, Lea, to je tud pri men XD sem od Ninota, mojga bf pobrala hahaha... on vedno: "kaaaaaaj?" in poj še jst: "kaaaaaj?" sam zej je v modo prišlo: "kvaaa?" hhaha al pa kadar se hočem mal zasmejat nrdim: "mh-h" tko zamomljam ne vem tko... mh-h ne vem XD z zaprtimi usti skratka...

Mericaaaaa <3
akhm...(spet bom neki svečanga skrp spravla - nooooot Laughing ) torej, ljuba hm.... kje kle na forestu prebivaš? okej, whatever... ljuba forestičankaaa! imaš rojstni dan. js to vem. ti ne veš. js morm vedt. ti hočš vedt. (pojma nimam, kaj sem zele skp dala Laughing ) in sedaj ni vprašanje zakaj, temveč kva... ja... no mal sem zašla s teme torej.... da boš pridna. NUJNO! ker če ne boš, bodo v najhujšem primeru staršem odpovedale srčne zaklopke in bojo mogl za nove plačat in ti boš prikrajšana za vse sladkarije... krivično, sej vem.... skratka... bod trmasta! to nujno! ker brez trme ni nič... in ne jo uporablat tko k js, bolj v šolskem smislu, sploh, če ti kšna učitelca zateži, da morš ozadje risbe z drugo barvo pofarbat(ne se zgledvt po men, k sem ji rekla, nej gre v rit XD... mislila sem, da vztrajaš =) (o, kako angelska sm hahaha))... potem ti dam par nasvetov, s katerimi mi babi polni glavo, da morm bit, js sem pa vse obratno XD
1. morš bit tiha
2. vljudna do vsakega, čeprov ti kej žalga reče
3. zadržat moraš svoje misli zase
4. mirna XD (mhm, to sem js zelo ja XD)
5. nikol se postavljat v odspredje (okej, to se ne ... sam včasih se morš, ker ljudje so tud krivični, in včasih morš najprej zase poskrbet)
6. nežna XD (HA! če me kdo napade, ga zih ne bom pobožala)

tole ne veš.
ne smeš vedeti.
ne veš!
XD

ja skratka, merica, vse najboljšeee happy birthday
Nazaj na vrh Go down
Saiaron Parawel
Vilinka
Vilinka
Saiaron Parawel


Female Prispevkov : 272
Starost : 27
Registracija : 14/09/2008

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.650

Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimeČet 16 Jul 2009 - 17:06

uuuu, temeljito, pa mau čudaško Suspect mi ni nč jasn Question
aja, malčk sm falila temo. no pa se vrnmo nazaj k tej temi.

Vse najbolše meri happy birthday

bod pridna pa rain posluši k sm še zmer mau razumela, torej bodi pridna, trmasta, nežna, pa ornk u rt nasuvi tiste k ti bojo težil, pa pazi na zobe, ne jest preveč sladkarij, zdej mi pa domišljije zmanka... nevem
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimeČet 16 Jul 2009 - 17:50

Vse najboljše Mery ceprov sm pozna k je nona mela učir rojstni dan pa še stric.
Nazaj na vrh Go down
Merenwen

Merenwen


Female Prispevkov : 4007
Starost : 26
Lokacija : Elwe
Geslo : An endless supply of beer... What could be more perfect?
Registracija : 20/06/2008

Statistika
Status: Kraljica
Denar: 51.400

Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimeČet 16 Jul 2009 - 19:04

Hvala, vsem trem =)
Uu, Esther ceu spis, no se bom probala vsega držat Very Happy
Mislm glede tega da če mi bo kdo težil ne, jz sm baje v vrtcu če mi je kdo težil sm ga prjela za noge pa ga na glavo postavla xD
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitimeČet 16 Jul 2009 - 19:12

hahaha

Jao, Mery si te prou predstavlam xDxD
Prou zares se režim tle pred compom Laughing
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Sponsored content





Rojstni dnevi!!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rojstni dnevi!!!   Rojstni dnevi!!! - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Rojstni dnevi!!!
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 13Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Rojstni dnevi

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Forest :: Skok v realnost :) :: Arhiv :: Teme iz Čveka-
Pojdi na: