RPG Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dodajmo domišljiji sanje, razkošna krila in tvegajmo let :)
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Nekaj o meni

Go down 
+18
Luthien
Varulv
Alaphos
Volke
Armadal
Clarissa
Belree
Leassi
Eirene
Tronir
Ull
Nemesis
Fëanor
Lux
Amethyst
Lothien
Rain
Eärédien
22 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Tarland
Človek
Človek



Prispevkov : 7
Registracija : 09/08/2013

Statistika
Status: Berač
Denar: 7.000

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimeSob 10 Avg 2013 - 5:30

Potem je forum ravno zame :)dokler vas bo vsaj nekaj gor, da si med seboj odpisujemo bo vredu :DAhhh kar nekaj casa nazaj...errmmm 8 let nazaj....ce sm bolj natancen. Tam nekje v zacetku srednje sole, ko so bili taki RPGji do konca popularni.  Itaq najbrs ni vec zive duse, ki bi se spomnila Humerce ..nekega Dragon Ball RPGja, in potem sem sel ....tako kot vsak najbrs.....cez fazo tisocih svojih RPG forumov z razlicnimi prijatelji....ampak ja.... MMORPGji so takrat ravno zacel prihajat ven. (prvi izmed njih je bil seveda WOW) in ljudem je bolj vsec pritiskat in da se zgodba sama od sebe odvija okoli, kot pa tole....in stvari so propadle...ohwell Very Happy
Zdej sem pa tukaj, ker mi je biu po firbcanju po forumih tale najbolj vse, se mi je zdel najbolj dodelan  in  ni narejen po nekem ze znanem svetu (ala Harry potter, LOTR...itd) Smile

Tko d ja  jupiii....zej pa na siht letim :)se slismo kasneje.

P.S. Aja mi poveste visino in dolzino avatarja da pase pod znakec človek...ker sedaj je moj malo cez Smile d jest to po photoshopam Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Belree
Moderator
Moderator
Belree


Female Prispevkov : 2622
Starost : 26
Lokacija : Lossernach
Geslo : If you speak not, you cannot speak evil.
Registracija : 27/12/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 40.750

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimeSob 10 Avg 2013 - 19:46

ooo kul nov član Very Happy še od mene en velik pozdrav Very Happy

njet, za nobenega od tistih RPGjev nisem slišala xD ma je res da sem premlada za tisti čas Smile

širina avatarja nej bi bila 130, dolžina pa kakor ti paše. sicer mi deluješ kt amine navdušenec, ampak če bi rad kakšno drugo sliko ti lhka jst naredim avič Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimePon 12 Avg 2013 - 18:36

itak da so brade zakon Very Happy
I like you now Smile
in dobrodošel - me veseli, da se je nekomu izmed starejših piscev le zahotelo po forumih Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Tarland
Človek
Človek
Tarland


Male Prispevkov : 7
Starost : 34
Lokacija : Škofja Loka
Registracija : 09/08/2013

Statistika
Status: Berač
Denar: 7.000

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimePon 12 Avg 2013 - 18:52

Ah kar se tice animejev....sem naruto fan...dragonball totalni fanboy...drgac pa ne prevec...kksn gundam itd....ampak nc resnega....mogoce kksn film...v smisli Howls moving castle...al pa kej tazga Very Happy

je pa res d ne more met vsak brade...mam sreco d je poraslost po moji faci enakomerna Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimePon 12 Avg 2013 - 19:07

ah da se samo več se je treba mogoče nekaterim posvečat Smile
Nazaj na vrh Go down
Belree
Moderator
Moderator
Belree


Female Prispevkov : 2622
Starost : 26
Lokacija : Lossernach
Geslo : If you speak not, you cannot speak evil.
Registracija : 27/12/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 40.750

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimeSre 14 Avg 2013 - 9:35

hihi, pri meni imajo tipi z brado več šans kt uni brez xD
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimeNed 18 Avg 2013 - 13:15

Ma brada špika, meni ni všeč Very Happy Sicer pa tut js nimam pojma, kaj je blo na RPG sceni 8 let nazaj; takrat smo pomoje komaj dobili internet doma. xD
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimePon 26 Avg 2013 - 11:47

ma brada niti ne pika če je že mau zrasla Razz tisto pika sam na začetku k dlake še niso dost velke, da bi ble mehke Razz
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimePon 26 Avg 2013 - 18:53

Mene pika, k sm navajena na mehka lička Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Belree
Moderator
Moderator
Belree


Female Prispevkov : 2622
Starost : 26
Lokacija : Lossernach
Geslo : If you speak not, you cannot speak evil.
Registracija : 27/12/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 40.750

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimePon 26 Avg 2013 - 19:47

mene niti ne pika če se Ali kak dan ne pobrije, no. mislim prvi dan je še najhujše pomojem Smile

ma meni se nobena brada ne zdi mehka, k je dolga je v bistvu ščetinasta ?
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimePon 26 Avg 2013 - 19:51

ej, ej, ej moja brada bo užaljena Razz je mehka, sofiscitirana ter sploh oh in joh Razz
Nazaj na vrh Go down
Reanor
Človek
Človek
Reanor


Male Prispevkov : 52
Starost : 31
Lokacija : /
Registracija : 07/09/2013

Statistika
Status: Berač
Denar: 7.000

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimeSob 7 Sep 2013 - 12:42

Aloha! Evo me! Smile Very Happy

Nekateri bi me celo mogli poznat iz Zlatega gozda (Erehir) in pa iz Samotne gore (kasneje Srednjega sveta). Zadnje čase se nisem kaj dosti mudil po RPGjih, zato tud ne bom direkt začel z igranjem. Najprej bom mal "smetil" po tem podforumu, da spet padem mal v rpg svet Wink


Skratka, jst sm Luka, 20 let, iz Zagorja. Če mi porata, v naslednjih tednih zaključim prvi letnik etnologije in kulturne antropologije na FF. Kaj vas še zanima? Sm bobnar, tolkalist, neki časa sm tud enmal pel. Musichead in general, bi lohk reku Smile Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/pages/Dislocated-Legit/459012694164843
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimeSob 7 Sep 2013 - 13:05

o dobrodošel spet med nami Very Happy sem se spraševal kako to, da so vsi z samotne gore kr zginl nekam al kaj Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimeSob 7 Sep 2013 - 13:11

Ja tudi iz moje strani dobrodošel. Razz Predvsem sem navdušena, da nisem edina Zagorjanka, ki se ukvarja z RPG-jem. Smile In ja, treba je obuditi tudi tale Čvek iz poletnega oz. počitniškega spanca; pomoje nam bo malo sveže krvi dobro delo.
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Eyana
Človek
Človek
Eyana


Prispevkov : 106
Registracija : 09/12/2011

Statistika
Status: Berač
Denar: 8.000

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimeSob 7 Sep 2013 - 13:19

žiujo Very Happy  a, pol si se že sam odloču da se splača prit na forest Razz  ja, tukej je mal bolj živo kot na srednjem svetu...
Nazaj na vrh Go down
Reanor
Človek
Človek
Reanor


Male Prispevkov : 52
Starost : 31
Lokacija : /
Registracija : 07/09/2013

Statistika
Status: Berač
Denar: 7.000

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimeSob 7 Sep 2013 - 13:33

Tilen, ha! Vidm, da še glih tok (pre)aktivno postaš, k včasih. ;)Samotna gora je šla v cvet, je zdej mesto duhov. K smo zanjo postavli temelje, smo prčakvali tak obisk, k ga je bil deležen ZG, oziroma še večjega, zato smo tud Goro zastavli na veliko. Na preveliko, kot se je nato izkazal, zato je pa zadeva tud šla po gobe dokaj hitro. Plus še dejstvo, da je vsa adminska ekipa mela 3× preveč dela izven internetnega življenja, ni glih pripomoglo, k blagostanju foruma. Škoda, res bi blo zakon nadaljevat Zlati gozd... :/
Tko da, ja... mislem, da sm še samo jst ostal iz Samotne gore Wink


Zagorje power! Ne morš verjet, jst sm pa mislu, da sm edini preživeli rpg Zagurjan. :DSvoje čase  smo imeli Zagorjani kr zanimivo RPG ekipo. Sploh po dejavnosti in kvaliteti, če že ne po kvantiteti.

Jst mam mindset še čisto v Srednjem svetu in bom rabu kak teden, da naštudiram tale vaš forum, preden se začne moj pohod na vrh. Haha, ne, se bom pridn in zgledn igralc, no. Nč bat! Razz:)Very Happy

EDIT: Ma ja, sm imel ravn čas prejle, pa sm se lepo registriral, pa je! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/pages/Dislocated-Legit/459012694164843
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimeSob 7 Sep 2013 - 13:40

kaj da rečem nekdo pač more držat tole našo slovensko sceno pokonci ane Wink

no sej ni tok težko Very Happy se hitr lohka uklopiš Smile
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimeSob 7 Sep 2013 - 13:45

Hehe Smile Js nebi rekla, da sm preživela, ker nism nikol 'umrla', pa tut premlada sm, da bi doživela tiste zlate RPG čase. Sicer nisem bla ne na ZG, ne na Samotni gori, ampak se mi zdi, da razumem kaj se je zgodilo (sej je povsod isto): časi so se ful spremenili, kar se tiče popularnosti fantazije med mladimi ljudmi. Tko kot je usahnila ogromna baza HP fanov in HPSlo, ki je bil res obiskan portal, je upadla tut popularnost in odmevnost Tolkienovega sveta.

Ampak tega o Zagorjanih si pa ne bi mislila. Very Happy Zanimivo .. ti dejansko poznaš te ljudi? Misliš, da nebi nihče prišel nazaj? Smile
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Reanor
Človek
Človek
Reanor


Male Prispevkov : 52
Starost : 31
Lokacija : /
Registracija : 07/09/2013

Statistika
Status: Berač
Denar: 7.000

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimeSob 7 Sep 2013 - 17:12

Mja, tko bom reku-FB je ubil mnogo edinstvenih internetnih izkušenj! Prej se je dogajal milijon stvari na netu, vsaka je bla posebna, večina jih je bla kulj. Zdej je center vsega dogajanja FB... škoda Sad


Poznam te ljudi, ja. Sicer večina je čist zapustila te vode, mogoče bi edino Žana (Tharanar) še spravil nazaj. On je res dobr pisu.
In pa še to, ena zanimivost-tud HPslo je bil Zasavsko maslo! Wink Sicer je bil ustanovitelj iz Trbovelj, ampak nima veze. Na videz poznam tipa, sva bla oba na trboveljski gimnaziji. Tko da, Zasavci smo kr carji! Razz Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/pages/Dislocated-Legit/459012694164843
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimeSob 7 Sep 2013 - 21:50

Hm, o FB nisem razmišljala na ta način (ker meni očitno ni center dogajanja), ampak mislim, da maš prav .. Dejansko je škoda ljudi, k tko nekoristno zabijajo čas. Mad 

To s ustanoviteljem HPSlo pa vem! Če se ne motim, mu je blo ime Tim? Joj to je že toliko nazaj ... Smo pa definitivno zakon. Razz
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Reanor
Človek
Človek
Reanor


Male Prispevkov : 52
Starost : 31
Lokacija : /
Registracija : 07/09/2013

Statistika
Status: Berač
Denar: 7.000

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimeNed 8 Sep 2013 - 9:59

Muahaha, Leassi, se mi zdi, da sm čist po nesreči pogruntu, da te poznam. Ajd, dobr, ne d te poznam... sm te pa že vidu dol k majo taborniki HQ, I think! Very Happy Very Happy Very Happy Laughing 

Sm te čist po nesreč najdu označeno na eni sliki pr kolegu... in če ni glih sto zagorjank na bežigrajski gimnaziji, bi to znala bit ti. Damn, jst sm hujši k CIA Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/pages/Dislocated-Legit/459012694164843
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimeNed 8 Sep 2013 - 10:36

dej napiš ime sam ker zdej me pa res zanima, če si najdu Laughing
Nazaj na vrh Go down
Reanor
Človek
Človek
Reanor


Male Prispevkov : 52
Starost : 31
Lokacija : /
Registracija : 07/09/2013

Statistika
Status: Berač
Denar: 7.000

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimeNed 8 Sep 2013 - 10:58

Domnevam, d se člani itak po večini poznate, vsaj tko je ponavad na teh forumih. Tko d si bom dovolu napisat ime, k me že drezaš. WinkČe pa Tini ne bo štimal, pa itak lahko pobriše. Wink
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/pages/Dislocated-Legit/459012694164843
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimeNed 8 Sep 2013 - 18:59

Ja, to sm js, in ja, ko sm v Zagorju se pogosto zadržujem blizu naše (taborniške) sobice. Very Happy Sam zdej si u prednosti k ti veš kdo sm js pa ne .. Lhk me dodaš, blo bi fer Very Happy Sicer pa ja, itak se poznamo, sam s priimki je boljš bit previden.

Kako točno si pa vedu da sm na Bežigradu?
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Reanor
Človek
Človek
Reanor


Male Prispevkov : 52
Starost : 31
Lokacija : /
Registracija : 07/09/2013

Statistika
Status: Berač
Denar: 7.000

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimeNed 8 Sep 2013 - 21:51

Napisala si v tejle temi, ane? Very Happy
Itak sm pa jst tud velik v taisti stavbi k mate taborniki HQ. Wink Igram pr Sveji, tko d kr dost, čist po nesreč, spremljam vašo aktivnost! Razz

Te bom dodal, itak Smile
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/pages/Dislocated-Legit/459012694164843
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitimePon 9 Sep 2013 - 11:29

Ker stalker šou use prebirat sam zato ane Laughing
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nekaj o meni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nekaj o meni
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nekaj o meni =)
» Off-topic v temi Nekaj o meni

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Forest :: Skok v realnost :) :: Čvek-
Pojdi na: