RPG Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dodajmo domišljiji sanje, razkošna krila in tvegajmo let :)
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Predlogi

Go down 
+14
Clarissa
Armadal
Fëanor
Lyan
Framling
Alynn
Belree
Amethyst
Luthien
Kiana
Erlina
Tronir
Kaithlyn
Leassi
18 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AvtorSporočilo
Alaphos
Džin
Džin



Prispevkov : 749
Registracija : 28/11/2012

Statistika
Status: Vojak
Denar: 7.160

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 15:06

Ups, nisem mislil skupin, temveč statuse.
Nazaj na vrh Go down
http://www.bukvarna.si
Belree
Moderator
Moderator
Belree


Female Prispevkov : 2622
Starost : 26
Lokacija : Lossernach
Geslo : If you speak not, you cannot speak evil.
Registracija : 27/12/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 40.750

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 15:07

Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 15:12

Ja, no kaj bi pa bil?
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 15:12

Ups, fejl. No ja, v bistvu je smiselno da je tako. Bolj sem ciljala, da ni nujno, da si kriminalec, če si nadobri strani. Lahko si hudoben kmet.

Aha, statusi ... Zdaj zveni smiselno. Ja, seveda lahko predlagaš še kakšno pot, vendar se mi zdi izbira že zdaj precej pestra. Bistvo poti je, da se približamo realnosti. Če se hočeš povzpeti po družbeni lestvici, moraš nekaj dati od sebe. Če imaš v mislih kakšno pot v stilu Vandrovec -> Samotar -> Popotnik ali kaj podobnega, pač ni smiselna, tako se ne boš povzpel po družbeni lestvici. Pravila ti ne prepovedujejo, da ostaneš celo življenje berač, če so take želje tvojega lika.

Morda trgovci .. Vendar mislim, da bi me Arm ubil, če bi hotela, da naredi še en stolpec na shemi napredovanj. Daj res povej, kakšna pot bi ustrezala tvojemu liku. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Volke
Človek
Človek
Volke


Male Prispevkov : 96
Registracija : 19/01/2013

Statistika
Status: Berač
Denar: 6.530

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 15:15

Glede barv sem ciljal na barve kot so, temno rdeča, črna, temno modra, modra ipd. če so vam tako všeč, vam dam challenge da strmite v min. 600 besed na zaslonu in jih poskušajte vse prebrati. Osebno, se mi zdi zelo nečitljivo. Link v primer: http://forest-way.heavenforum.org/t476-earovniki. Osebno me, ko gledam takšno barvno kombinacijo začnejo boleti oči Smile

EDIT:

Leassi je napisal/a:

Aha, statusi ... Zdaj zveni smiselno. Ja, seveda lahko predlagaš še kakšno pot, vendar se mi zdi izbira že zdaj precej pestra. Bistvo poti je, da se približamo realnosti. Če se hočeš povzpeti po družbeni lestvici, moraš nekaj dati od sebe.

Napredovanje po statusih se mi zdi popolnoma smiselno. Imel sem v mislih bolj, da bi lahko v bistvu vsak, ne glede na temno ali svetlo stran dostopal do nekih statusov. Se pravi tudi če bi prišlo do preskakovanja statusov, da karakter zaradi tega ne bi rabil spremeniti svojega svetlega značaja v temnega ali obratno Smile


Nazadnje urejal/a Volke Sob 19 Jan 2013 - 15:20; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 15:18

Ja, saj piše, da morajo biti temnostranci, bila je čisto moja napaka.

Ko sem pregledovala preglednost tem, so se mi zdeli Čarovniki čisto berljivi, ampak očitno imamo različne kriterije. Bom spremenila, imaš čisto prav.
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 15:19

Glede barv predlagam da enostavno ni pobarvano. Tako čisto lepo izpade in ni problemov. Ja, še opomba ko sm delala to moje mestece za izziv je mela vsaka tema druge barve začetni post in pol ful ne izpade ok.

Piše, piše.
Nazaj na vrh Go down
Alaphos
Džin
Džin
Alaphos


Male Prispevkov : 749
Lokacija : Za sedmimi gorami in devetimi vodami in pri prvem kresu levo.
Geslo : Kill him! Kill him to the death! For the king! King of SPAM!
Registracija : 28/11/2012

Statistika
Status: Vojak
Denar: 7.160

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 15:23

Morilci niso nujno bolj temni. Morda nekdo ubija le zaradi svojega prepričanja (v vojnah se itak pobija vse naokrog, tako da je tu mišljeno pobijanje nedolžnih). Ali je nekdo nujno zloben, če ubije otroka, za katerega verjame, da bo uničil svet ko bo odrasel? (ta primer sem prvič videl na neki spletni strani, ki se je več ne spomnim).

Glede skupin:

Trenutno so na voljo 4 poti (obrtniška, vojaška, kmetijska in kriminalna), zdi se mi, da bi bilo potrebno dodati najmanj še pot za uporabnike magije, ker se le taki liki verjetno malo težko najdejo v drugih statusih (primer magijske poti: coprnik-->čarovnik-->mag-->...). Ali pa če bi malo bolj razvejali obstoječe statuse. Npr. pod obrtniško potjo bi bila kakšen status, ki vključuje kakšno oblikovanje magije. Ali pa morda zdravilska pot, čeprav bi to lahko dali tudi pod obrtniško.
Nazaj na vrh Go down
http://www.bukvarna.si
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 15:25

Ja pa ni to point kar zdej razlahaš sploh. Pač uni ki pobijajo v bojih bi spadali k vojakom, drugo je pa en kill, in ni za preživetje, itd. Tej morilci so plača alpa počnejo to celo življenje, kej u stilu mafije recimo.

Pač problem tega z magijo ne štekam kaj bi delal dejansko s tem da bi se preživljal.
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 15:27

Ja, saj vedno več tem je nepobarvanih, ampak če si se vseh tem lotila naenkrat, bi trajalo ful časa. Sčasoma bo šlo v to smer, hvala za predlog, Metka.

@Volke: Sem popravila pri Čarovnikih, sporoči še druge problematične teme. Sicer pa ni mišljeno, da bi kadarkoli spreminjali svoj značaj, samo da npr. poveljnik ne bo dezertiraj v zmikavta, če ni že od prej na temni strani.

@Alaphos: To, kar si predlagal, je točno tisto, na kar sem prej opozorila. Tvoje magične sposobnosti lahko napredujejo, pa vendar ti to ne bo prineslo večjega ugleda v nekem mestu, ne boljšega domovanja in ne višjega statusa! Lahko si izjemen čarovnik, pa si po statusi še vedno berač, moraš ločiti to dvoje.
Čarovniki živijo v človeških mestih in se načeloma skrivajo. Zato čarovniška pot ni mogoča.
Zdravilstvo bi spadalo pod obrt, da.
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Belree
Moderator
Moderator
Belree


Female Prispevkov : 2622
Starost : 26
Lokacija : Lossernach
Geslo : If you speak not, you cannot speak evil.
Registracija : 27/12/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 40.750

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 15:27

hmm,samo nekaj je. biti mag 1) ni glih poklic 2) preganjajo nas.

meni so trenutne smeri okej^^
Nazaj na vrh Go down
Alaphos
Džin
Džin
Alaphos


Male Prispevkov : 749
Lokacija : Za sedmimi gorami in devetimi vodami in pri prvem kresu levo.
Geslo : Kill him! Kill him to the death! For the king! King of SPAM!
Registracija : 28/11/2012

Statistika
Status: Vojak
Denar: 7.160

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 15:29

Sem napisal v oklepaju, da ne mislim v vojnem stanju, ampak uboj nedolžnega.

Sam vidim dosti uporabe magije za plačilo, od uporabe človeku koristnih urokov do raznih točk na ulici.
Nazaj na vrh Go down
http://www.bukvarna.si
Belree
Moderator
Moderator
Belree


Female Prispevkov : 2622
Starost : 26
Lokacija : Lossernach
Geslo : If you speak not, you cannot speak evil.
Registracija : 27/12/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 40.750

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 15:31

okej glej. vse kul točke na ulci in to, samo kaj ker nas preganjajo. nevem, magija ni poklic. ker pol bi lhka naredili 50+ smeri takoj. ulični zabavljač->cirkusant->gledališki igralec Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 15:33

Ja, ampak to ni nekaj, kar bi čarovniki tukaj počeli, kar se načeloma skrivajo in poskušajo vključiti v človeško družbo. Lahko pa seveda z uroki izboljšaš kakšno svojo obrt (bolje zdraviš, delaš boljše izdelke, imaš boljši frizerski salon ...) in ti TO prinese večji ugled, več denarja in boljši status. NI pa to, da čaraš, samo po sebi dovolj, da ti bo pomagalo v življenju.
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 15:34

Ja ma ne morš met to kot poklic in nimam pojma kako baj bi napredoval? Kaj bi odprl posvetovalnico in bi hodli k tebi in ti bi pač delu kar hočejo al kako. Pa Lea ti je povedala. Pač nevem, problem bi bil tudi kr lahko bi bil berač supermag en pa ki kao napreduje zarad pisanja lahko sploh neb mel moči neki ful. Nevem. ? Al bi napredoval skupaj z večanjem moči?

Pobijanje zarad prepričanja u stilu? Pač ubiješ vse v mestu ki se ne strinjajo s tabo? [To je politika. Ne hec.] Sej pol si morilec. Ne štekam kako drugače misliš.
Nazaj na vrh Go down
Volke
Človek
Človek
Volke


Male Prispevkov : 96
Registracija : 19/01/2013

Statistika
Status: Berač
Denar: 6.530

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 15:35

Se strinjam Smile Pomoje je dovolj, če je enostavno barva po defaultu. Nič se ne bo v bistvu doseglo, če bo nekje kakšna drugačna barva, ki je še za povrh zelo neberljiva. Glede podpisov pa je odvisno od vsakega uporabnika, kaj je njegov cilj... biti estetski ali pa zmesti vse ostale uporabnike Smile
Nazaj na vrh Go down
Belree
Moderator
Moderator
Belree


Female Prispevkov : 2622
Starost : 26
Lokacija : Lossernach
Geslo : If you speak not, you cannot speak evil.
Registracija : 27/12/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 40.750

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 15:38

ja, sej točno to. nisi več plačanec, pač pa morilec.

ma, kako z večanjem moči? :O itak pol ful ne veš ane. pač ker ima itak vsak pisec posebakj svoj odnos do magije in kvaliteto pisanja. ne, to z magijo ne bi šlo. itak, če bi vsak dal predlog, bi potem na koncu imeli : smetar -> ločevalec in obdelovalec odpadkov -> šef mestne komunale. pač okej neumen primer xD samo v praktitki, ... vsak bi hotel nekaj svojega Smile
Nazaj na vrh Go down
Volke
Človek
Človek
Volke


Male Prispevkov : 96
Registracija : 19/01/2013

Statistika
Status: Berač
Denar: 6.530

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 16:06

@Leassi glede Poveljnika ki bi dezertiral in se odločil za pot zmikavta. Če je vojak dezerter, pomeni da zapusti svojo funkcijo oziroma pobegne vstran in se odloči za služenje kruha na durgačen način. To še vedno ne pomeni da mora biti v tem primeru zlobec Smile Tako bi potem na koncu lahko bil ta isti karakter Plačanec in ne Morilec (tudi morilec ja takšna precej negativna beseda nevem, če se na tem forumu sploh karakterji med seboj lahko pobijajo Smile ). Nočem zatirati ljudi, ki že imajo status "Morilca" ampak sem mislil da bi se lahko status samo nekoliko bolj razširil, se pravi primer: Morilčeva naloga je samo da umori neko žrtev. Plačanec, naredi to za kar je plačan, kar pa je lahko vse. Ali pomaga na svetli strani, ali pomaga na temni strani Smile
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 16:18

Ja, ampak potem, ko je dezertiral, si je umazal sloves. Nihče ga ne bo sprejel kot vajenca ali hlapca, tako je kraja njegova edina možnost.

Ja, imaš sicer point, ampak morilec je narejen za temnostrance, in tako negativen zven besede ni problem. Za to pot naj bi se odločali tisti najbolj izprijeni karakterji. V kotičku vodstva smo predebatirali to idejo, vendar smo ugotovili, da je plačanec preveč vojaški status, da bi v celoti nadomestil morilca. Ne nazadnje imamo tudi like, ki ubijajo iz užitka, ne zaradi plačila. To, da bi pa 'pomagali' komurkoli, ki plača, pa bi nekako odvzelo pravi pomen statusa.
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Volke
Človek
Človek
Volke


Male Prispevkov : 96
Registracija : 19/01/2013

Statistika
Status: Berač
Denar: 6.530

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 16:29

Hmm, no nevem Smile Po mojem mnenju se mi zdi da, bi lahko tudi obstajali zmikavti, roparji in plačanci ki bi bili na svetli strani. Plačanci potemtakem nebi rabili biti nujno hladnokrvni morilci ampak bi lahko bili tudi karakterji, ki bi za dobro plačilo naredili ustrezno nalogo, če bi se jim seveda ta zdela moralno ustrezna.

dezerter -ja m (e) kdor pobegne
od vojakov ali iz boja, vojaški begunec:

Se pravi da če vojak dezertira, še ne pomeni da se sprevrže v temno stran Smile Ampak je samo bivši vojak, logično je da nima več neke slovesne funkcije ampak mislim da si lahko svoj sloves zopet začne graditi kje drugje. Tudi sam povod dezertacije ne rabi biti negativen, lahko je samo strahopetnost ali pa želja po nečem drugem Smile
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 16:37

Lahko bi bili karakterji, ki bi za dobro plačilo naredili nalogo, ampak to nas spet vrača k prej izpostavljeni težavi: bi jim to res prineslo ugled v mestu, politično moč, višji status? Mislim da ne in da potemtakem to ne mora biti ena izmed poti. Razumeš, če so hladnokrvni morilci, si ugled in položaj ustvarijo s tem, da zbujajo strah.

Saj nisem rekla, da nujno postane temnostranec, če dezertira. xD Samo utemeljila sem, zakaj ne more nadaljevati drugače kot zmikavt. In mislim, da začenjaš pretirano komplicirati. RPG pač na žalost ne mora biti popoln posnetek realnega sveta, mislim pa, da smo se mu s prenovo precej približali, ne da bi enostavnost in razumljivost napredovanj pretirano trpela. Kot povsod, je tudi tu potrebno neko ravnotežje med preprostostjo in realnostjo ... Poskušali smo se odrezati kar najbolje.
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Volke
Človek
Človek
Volke


Male Prispevkov : 96
Registracija : 19/01/2013

Statistika
Status: Berač
Denar: 6.530

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 16:53

Mislim da bi si plačanec tud lahko pridobil sloves v mestu ampak pač kot nekoliko bolj sebičen karakter. Morilec bi morda uvedel negativno pot, kjer bi povzročal strah, kot si sama rekla, plačanec pa bi imel na voljo več drugih rešitev, kjer bi se lahko sam tudi po želji izognil ubijanjum za uspešno rešeno nalogo. Plačanec je torej dolžan in sposoben narediti vse na podlagi dobre plače Smile

No sicer to so ssamo predlogi. Vidim da vam ne ugajajo najbolje Very Happy Drugače nisem hotel komplicirat ampak ja tud včasih je fajn da se domišljija dotakne realnosti, ker jo naredi še bolj mistično ^^ No saj, konec koncev lahko v RPGju svojega karakterja usmeriš v poljubna dejanja po mili volji (seveda z upoštevanjem pravil ki so določena).
Nazaj na vrh Go down
Belree
Moderator
Moderator
Belree


Female Prispevkov : 2622
Starost : 26
Lokacija : Lossernach
Geslo : If you speak not, you cannot speak evil.
Registracija : 27/12/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 40.750

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 17:00

V bistvu ti je Leassi povedala na dolgo to, da niso vsi liki morilci le zaradi plačila, in da jih veliko pobija iz užitka. Tvoja teorija je pa, da v bistvu liki to delajo samo za dobiček.
Nazaj na vrh Go down
Volke
Človek
Človek
Volke


Male Prispevkov : 96
Registracija : 19/01/2013

Statistika
Status: Berač
Denar: 6.530

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 17:08

Moja teorija je, da bi lahko bili karakterji na svetli strani ki bi bili plačanci in bi lahko tudi izvajali pobijanja za nekoliko višjo ceno. Na drugi strani pa bi morilci pobijali iz svojega lastnega zadovoljstva Smile
Nazaj na vrh Go down
Belree
Moderator
Moderator
Belree


Female Prispevkov : 2622
Starost : 26
Lokacija : Lossernach
Geslo : If you speak not, you cannot speak evil.
Registracija : 27/12/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 40.750

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 17:14

ja in potem sta to dve smeri, ki spremenita use.
Nazaj na vrh Go down
Volke
Človek
Človek
Volke


Male Prispevkov : 96
Registracija : 19/01/2013

Statistika
Status: Berač
Denar: 6.530

Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 17:19

Ne spremenita ravno veliko, dodata samo dodatno možnost karakterjem ki so na svetli strani Smile ampak ok. Nebomo komplicirali Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Predlogi - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Predlogi
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 7Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Forest :: Ogrevanje :) :: Obvestila, vprašanja, predlogi ...-
Pojdi na: