RPG Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dodajmo domišljiji sanje, razkošna krila in tvegajmo let :)
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Eärédienina palača

Go down 
AvtorSporočilo
Merenwen

Merenwen


Female Prispevkov : 4007
Starost : 26
Lokacija : Elwe
Geslo : An endless supply of beer... What could be more perfect?
Registracija : 20/06/2008

Statistika
Status: Kraljica
Denar: 51.400

Eärédienina palača Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Eärédienina palača   Eärédienina palača Icon_minitimePet 27 Jun 2008 - 11:31

Eärédienina palača leži na manjšem hribu, ki je zelo blizu mesta Elwe. Za njo je velik vrt. Iz terase vodi drevored, ki se konča pri manjšem odprtem paviljonu, okrog njega pa je polno dreves in rož. Eärédien tam velikokrat sedi, saj ima rada naravo. V paviljonu lahko bere ali pa se zazre v rože in posluša veter, ki pihlja skozi liste dreves. Včasih se v njenem vrtu znajde tudi kakšna žival in Ea ji z veseljem da nekaj hrane.
Palača sama je majhna, vendar udobna in prijetna. Notri je veliko sob, ki so lepo opremljene in tople. Ima tudi veliko teras, saj Ea prosti čas zelo rada preživlja v naravi. Ima tudi veliko knjižnico, v kateri se lahko najde vse vrste knjig in tudi tam je zelo pogosto.
Od vrat njene palače do mesta Elwe je speljana ozka pot.


Nazadnje urejal/a Merenwen Pet 27 Jun 2008 - 15:28; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Merenwen

Merenwen


Female Prispevkov : 4007
Starost : 26
Lokacija : Elwe
Geslo : An endless supply of beer... What could be more perfect?
Registracija : 20/06/2008

Statistika
Status: Kraljica
Denar: 51.400

Eärédienina palača Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Eärédienina palača   Eärédienina palača Icon_minitimePet 27 Jun 2008 - 15:26

Merenwen je stopala sem ter tja po svoji spalnici. Komaj je čakala, da pride njena polsestra Nellas. Če naj bi prišel kdo drug bi bila verjetno tam, kjer je zmeraj bila. Zunaj bi sedela na klopi in brala knjigo. Vendar je bila Nellas nekaj posebnega, saj ni bila zelo družabna in se ni veliko zabavala, če je bila med drugimi. Vendar se je Merenwen zmeraj tako zabavala, ko je Nellas prišla k njej na obisk. Slišala je da je nekaj zaškripalo. Vedela je, da tak zvok nastane vedno, ko nekdo odpre velika vrata. "Upam, da je Nellas" si je rekla hitro pogledala skozi svoje okno, ki je gledalo na vrt nato pa stekla po kratkem hodniku, vendar jo je zelo ovirala obleko zato je bila počasnejša, kot ponavadi. Nato je čez manjšo dvorano do Velikih vrat. Tako se je namreč reklo vhodu v grad.
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Gost
Gost




Eärédienina palača Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Eärédienina palača   Eärédienina palača Icon_minitimeSob 28 Jun 2008 - 10:43

Nellas je vstopila v merenwenino palačo. Na hitro se je ozrla po dvorani v katero je prišla skozi velika vrata, nato pa je pritekla Merenwen. Obe sta se zelo razveselili ter se močno objeli.
Nazaj na vrh Go down
Merenwen

Merenwen


Female Prispevkov : 4007
Starost : 26
Lokacija : Elwe
Geslo : An endless supply of beer... What could be more perfect?
Registracija : 20/06/2008

Statistika
Status: Kraljica
Denar: 51.400

Eärédienina palača Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Eärédienina palača   Eärédienina palača Icon_minitimeTor 1 Jul 2008 - 13:31

Merenwen se kar ni znala nehati smejati, tako je bila vesela. Videla je, da je bilo z Nellas isto. Končno sta se nehali smejati. Merenwen je rekla: "Ti razkažem dvorec Nellas. Mogoče si od zadnjič že pozabila kakšen je? Nujno ti moram pokazati svojo sobo" Tako lepa je. Malo sem jo spremenila. Zdaj se v njej počutim, kot bi bila v gozdu." Nato je počakala na Nellasin odgovor.
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Gost
Gost




Eärédienina palača Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Eärédienina palača   Eärédienina palača Icon_minitimePon 14 Jul 2008 - 19:53

Nellas je dejala:"Da pojdiva...Mogoče mi bo zelo všeč ter se bom odločila da bi tudi jaz tako pobarvala sobo...Mogoče, pridi pojdiva".Prijeli sta se za roke ter poskakovali do Merenwenine sobe...Ko sta prišli do sobe in sta vstopili je Nellas zastal dih..."Ojoj kako lepa soba" sem rekla... Mogoče pa jo bom pobarvala z magijo...Seveda raje jo bom z magijo ker drugače se bom gotovo kaj zmotila...Vendar nekaj pride še prej..."Oglejva si tvoj vrt in se pogovarjajva z rožami" sem rekla.Odšli sva na vrt.
Nazaj na vrh Go down
Merenwen

Merenwen


Female Prispevkov : 4007
Starost : 26
Lokacija : Elwe
Geslo : An endless supply of beer... What could be more perfect?
Registracija : 20/06/2008

Statistika
Status: Kraljica
Denar: 51.400

Eärédienina palača Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Eärédienina palača   Eärédienina palača Icon_minitimeČet 17 Jul 2008 - 8:43

"No potem pa pride" je Merenwen veselo odgovorila Nellas. Nato sta šli do Merenwenine sobe. Najprej sta šli čez dvorano in skozi vrata v hodnik. Tam sta nekaj časa hodili. Šli sta mimo veliko vrat. Bilo je zelo zapleteno. "Če ne bi bilo mene bi se verjetno Nellas zgubila" si je mislila Merenwen. Naposled sta prišli do manjših vrat. Narejena so bila iz hrastovega lesa. Na njej je bil izrezljan hrast nad njim pa zvezda.

Ko sta vstopili je Merenwen zastal dih. Čeprav je sobo že videla jo je vedno znova presenečala. Soba je bila pobarvana zeleno in na tleh so bile zelene preproge, ki so bile potresene z listi. Na stenah so bila narisana drevesa in rože pri tleh. Postelja je bila ogromna prekrita z zeleno posteljnino narejena in temnega lesa. Nad njo je bil vpodobljen ogromen list na njem pa bel metulj. "Seveda pojdiva na vrt." je Merenwen odvrnila Nellas.
"Se znaš pogovarjati z rožami? Nisem vedela. Tega daru sem si jaz zmeraj želela" je še pripomnila. Nato je prijela nelas za roko in jo povedla po hodnikih do izhoda. Prišli sta na vrt.
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Sponsored content





Eärédienina palača Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Eärédienina palača   Eärédienina palača Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Eärédienina palača
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Forest :: Skok v realnost :) :: Arhiv :: Domovanja-
Pojdi na: