RPG Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dodajmo domišljiji sanje, razkošna krila in tvegajmo let :)
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Ulice na obrobju mesta

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Ulice na obrobju mesta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ulice na obrobju mesta   Ulice na obrobju mesta Icon_minitimePon 30 Jun 2008 - 11:25

So ozke in temačne, hiše pa so nagnetene blizu skupaj. To je neprijeten predel mestu. Tu prebivajo večinoma temnostranci.


Nazadnje urejal/a Leassi Pon 25 Feb 2013 - 17:20; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Ulice na obrobju mesta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ulice na obrobju mesta   Ulice na obrobju mesta Icon_minitimePon 9 Feb 2009 - 14:12

Armadal se je previdno premikal med smetni in mlakužami nečesa, kar je ostudno smrdelo. Previdno je pokukal okoli vogala, nato pa se zopet hitro skril za okrušeno steno. Na koncu naslednje uličice je stal mož v dolgem, mnogokrat pokrpanem plašču. Imel je neobrito strnišče in nekaj grdih prask po obrazu. Armadal se ga ni bal, vendar mu je bil neprijeten na pogled. Še malo je pokukal okoli ovinka, ter preveril, če nima morda neprijetnež kakšnih kolegov, ki se skrivajo v gorah smeti. ozrl se je za svoj hrbet in preveril, da mu ni nihče sledil. Njegove oči so oprezale in prečesavale umazano in smrdečo ulico. Stresel se je in stopil okoli vogala. Človek je trznil in izpod plašča potegnil dolgo bodalo. Ko ga je prepoznal po zunanjosti, se je sprostil in pospravil smrtonosno orožje. "Ti si torej tisti, ki naj bi pripeljal zlikovca?"je v mnogo gršem jeziku povedal moški. Armadal je pokimal.
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Ulice na obrobju mesta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ulice na obrobju mesta   Ulice na obrobju mesta Icon_minitimeČet 12 Feb 2009 - 14:59

Moški te je premeril od glave do pet in grobo rekel: "Bolje zate, da ti uspe." Nagnil se je proti tebi in zavohal si lahko njegov neprijeten zadah, zato si se umaknil za korak. "Ime ji je bilo Neriss. Marsikdo ti bo znal kaj povedati. Znajdi se sam." To rekoč, se je obnil na petah in si začel brez posluha popevati neko pesem o stari gostilni.
Gostilna.
Odločil si se, da obiščeš kakšno tukaj v bližini. Stari pijanci, ki vse dni visijo za šankom ti bodo gotovo znali povedati kaj o ženi 'tvojega' gostilničarja. Odločil si se, da enega pritegneš v pogovor.


[Tako. Piši naprej v Gnili trski - mojem novem izumu =) Ker zaupam v tvoje pisateljske spretnosti, bo to malo bolj free naloga - ne bom te ravno vodila na vsakem koraku, ampak lahko tudi sam dodajaš zaplete, itd. tudi v tej gostilni, ko se pogovarjaš lahko sam napišeš nekatere odgovore tvojega sogovornika. Pomembnejše stvari bom pa pisala jaz. Čez vikend me ni, tako da me razveseli z lepim dolgim postom Very Happy]
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Ulice na obrobju mesta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ulice na obrobju mesta   Ulice na obrobju mesta Icon_minitimeNed 22 Mar 2009 - 18:09

Arm se je tiho vračal po cesticah nazaj, ven iz Lossanarcha. Naloga je bila opravljena in s tem ostudnim mestom ni hotel imeti ničesar več kot je bilo potrebno. Z rokami v žepih in zamišljenim izrazom na obrazu se je bližal glavnim vratom. Šele zdaj je opazil, da je že preko poldneva. Pospešil je svoj korak in kmalu prispel do stražarjev, ki so stali pred glavnim vhodom oziroma izhodom. Ti so mu le prikimali in Arm je s sklonjeno glavo odhitel ven iz mesta, na precej zapuščeno cesto, ki je vodila proti njegovemu domačemu mestu, Bleriandu. Bil je nadvse vesel, da se bo vrnil domov, poleg tega pa bo v kratkem tam še festival, kjer bo lahko nakupil novo orožje, saj je bila nagrada, ki jo je prejel od gostilničarja precej velika. Z rahlim nasmeškom na ustnicah je izginil s horizonta.
Nazaj na vrh Go down
Lyan
Čarovnica
Čarovnica
Lyan


Female Prispevkov : 1084
Starost : 26
Lokacija : S pivom v roki, kje pa!
Geslo : Torture is just one of my little guilty pleasures...
Registracija : 19/02/2009

Statistika
Status: Morilka
Denar: 16.120

Ulice na obrobju mesta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ulice na obrobju mesta   Ulice na obrobju mesta Icon_minitimeČet 21 Maj 2009 - 13:30

Lyan je pritekla in se na ulici skoraj zaletela v Clar. ''Ah, tukaj si. Iskala sem te,''jo je pozdravila vsa zadihana. Ko je pritekla še Lyssa, je Clar začudeno pogledala, Lyssa pa je vljudno rekla''Dober dan.'' Toda njeno pozornost je spet pritegnila Lyan, ki je rekla''Hej, mislila sem k Zriperju po nekaj stvari. Lahko bi šli skupaj, in ko bova ravno že v Min-Rimmonu, bi si lahko še poiskali skupno bivališče.''Ob zadnjem delu se je prav zlohotno nasmehnila. Lyan je pustila Clar čas za premislek o njenem predlogu in se posvetila čohanju Lysse.
Nazaj na vrh Go down
Clarissa
Človek
Človek
Clarissa


Female Prispevkov : 1823
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Uspeh na Forestu je 1% priložnosti, 1% dela in 98% zlobe
Registracija : 10/12/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 35.140

Ulice na obrobju mesta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ulice na obrobju mesta   Ulice na obrobju mesta Icon_minitimeČet 21 Maj 2009 - 18:46

"Oh," se je zdrznila Clarissa, ko se je Lyan skoraj zaletela vanjo. "Lahko grem s tabo, ja," ji je odgovorila in privlekla saia izpod plašča. "Jaz sem že oborožena. Prodajalec pa je bil zelo nespoštljiv," ji je povedala in se namrdnila. "Malce sem ga prestrašila, saj sem ga morala naučiti vljudnosti," se je zarežala. "Kako kaj ti? Vidim, da si kupila govoreče bitjece, tako kot jaz," je z zanimanjem vprašala.
Nazaj na vrh Go down
http://harry-slo.forumotion.net
Lyan
Čarovnica
Čarovnica
Lyan


Female Prispevkov : 1084
Starost : 26
Lokacija : S pivom v roki, kje pa!
Geslo : Torture is just one of my little guilty pleasures...
Registracija : 19/02/2009

Statistika
Status: Morilka
Denar: 16.120

Ulice na obrobju mesta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ulice na obrobju mesta   Ulice na obrobju mesta Icon_minitimePet 22 Maj 2009 - 13:29

Lyan je bila vesela, ker se je Clarissa strinjala. Ko je omenila njeno volkuljo, se je zasmejala, nato pa rekla''To je Lyssa.''

Odpravili sta se proti Min-Rimmonu. Lyssa je veselo skakljala pred njima in se igrivo lovila z Uheljcem. Sama sta se drug drugemu že predstavila in zdelo se je, da bosta še zelo dobra prijatelja.
Nazaj na vrh Go down
Aro
Vilin
Vilin



Male Prispevkov : 68
Starost : 29
Geslo : Shit happens all the time
Registracija : 22/02/2009

Statistika
Status: Vojak
Denar: 12.800

Ulice na obrobju mesta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ulice na obrobju mesta   Ulice na obrobju mesta Icon_minitimeTor 7 Jul 2009 - 17:32

Aro se je razgledoval po obrobju mesta. Obhodil je že skoraj polovico, ko mu je na oči padel grad. "Nekoč bom tudi jaz imam tak grad. Ampak ne vem še kje," si je mrmral v brado in strmel v veličastno zgradbo. "Optimist. Izmeček. Norec velikouhi," je zaslišal besede, ki so bile izpljuvane kar najbolj zaničevalno. Obrnil se je naokoli, a ni videl nikogar, ki bi lahko to rekel. Ko se je še enkrat zasukal okoli svoje osi, je zavpil: "Kdo je to rekel? Naj pride sem in bomo videli kdo je optimist!" Nekaj pogledov ženic, ki pometale prag hiš, se je besno zasrepelo vanj, a nihče ni stopil k njemu. "Strahopec," je zaničevalno zamrmral. Nekaj moških je grozeče stopilo k njemu, a ker ni hotel težav, je urno odkorakal izven ulic in nazaj proti cesti, po kateri je prišel.
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Ulice na obrobju mesta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ulice na obrobju mesta   Ulice na obrobju mesta Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 20:28

Leassi je, utrujena od dolge poti, končno vstopila v Lossarnach, to veliko mestu v osrčju dežele. Sicer ga je enkrat že obiskala, a to je bil kratek obisk in tokrat se je nameravala bolj razgledati. Vendar pa je njeno pozornost kaj kmalu pritegnil umazan razglas na oglasni deski, nemarno nabiti na steno bližnje hiše. Razglašal je pivsko tekmovanje v gostilni, katere ime Lei ni bilo znano, pa vendar je že sama besedna zveza pivsko tekmovanje v njej sprožila plaz spominov na Beleriand tistega davnega dne, ko je spoznala Armadala. Tega preprosto ne bom zamudila, si je rekla in se napotila proti središču mesta, kajti po zvenečem imenu gostilne je sklepala, da se le-ta nahaja prav tam.
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Sponsored content





Ulice na obrobju mesta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ulice na obrobju mesta   Ulice na obrobju mesta Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ulice na obrobju mesta
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Vladar mesta
» Ulice
» Ulice
» Ulice

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Forest :: Mesta vseh ras :: Lossarnach :: Obrobje mesta-
Pojdi na: