RPG Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dodajmo domišljiji sanje, razkošna krila in tvegajmo let :)
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Komentarji na zasnovo Foresta

Go down 
+3
Belree
Amethyst
Leassi
7 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimeTor 7 Feb 2012 - 21:12

Tema v resnici služi kot nadomestilo bolj malo uporabljani temi 'Komentarji' v bivšem podforumu 'Forest World'.

Tu lahko komentirate vse vsebine iz (preimenovanega) podforumaVse o Forestu. To so torej zemljevid Foresta, zemljevidi mest, slike, zgodovina Foresta, himna ter ostale zanimivosti. Vaša mnenja so nadvse dobrodošla!

Tema je namenjena tudi opozorilom na pomanjkljivosti in neskladja zemljevida ali zgodovine s forumom samim. Tudi kritik bomo veseli. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimeSre 15 Feb 2012 - 12:37

Pomojem bi blo himno treba malo updejtat. Določene stvari se mislim da lih ne skladajo več z sedanjo situacijo. Predvsem škratje zadeve pa da bomo odprl nove rase itak so že Smile

Pomojem bi rabli eno bolj resno, tale bi bla pa kot dodatek Društva obupanih pesnikov XD
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimeSre 15 Feb 2012 - 15:31

Maš kar prau ja ;D Mislim da bo to kar zadolžitev za naslednje srečanje. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Belree
Moderator
Moderator
Belree


Female Prispevkov : 2622
Starost : 26
Lokacija : Lossernach
Geslo : If you speak not, you cannot speak evil.
Registracija : 27/12/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 40.750

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimeČet 16 Feb 2012 - 11:42

jst bom pa pokomentirala prenovo Smile no sistem s točkami je veliko boljši od prejšnjega, ko ga enkrat zaštekaš^^ bolj logičen in uporaben. Novi statusi so pa sploh zakon. Ful boljši v primerjavi s prejšnjimi. Same pohvale ubistvu^^
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimeČet 16 Feb 2012 - 11:50

Jap se popolnoma stinjam z Bel Smile
Pa še bi pripomnila, da je so volitve zakon. Upam, da vam (nam) bo uspel izpeljat kakšne.
Nazaj na vrh Go down
Varulv
Kobold
Kobold
Varulv


Male Prispevkov : 673
Starost : 30
Registracija : 11/02/2012

Statistika
Status: Berač
Denar: 8.000

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimeČet 16 Feb 2012 - 14:08

zakon je to, da dejansko sedaj lahko svoj lik po svoje razvijaš Very Happy se veliko bolj pozna to - je boljši občutek za to
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimeČet 16 Feb 2012 - 23:56

Lepo je slišat to, glede na začetno nezadovoljstvo oz. nerazumevanje Smile

Tut meni se tudi zdi super to, kar se da zdej delat z mesti kot vladar. Mislim pa,da bo treba še neki časa, da se nov sistem pokaže v vsej veličini. =)
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Varulv
Kobold
Kobold
Varulv


Male Prispevkov : 673
Starost : 30
Registracija : 11/02/2012

Statistika
Status: Berač
Denar: 8.000

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimePet 17 Feb 2012 - 5:32

ma sej niti ni blo nekega nezadovoljstva bolj lenoba, ker je bilo potrebno malo pomislit, da si pravilno pretvoru x)
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimeSre 27 Feb 2013 - 19:54

Zemljevid je prenovljen! In ne le prenovljen, sedaj je postal ... kako bi rekla ... poglobljen? Oglejte si ga in se pustite presenetiti! Smile Komentarji v tej temi.

Zemljevidi Foresta!
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimeNed 10 Mar 2013 - 18:47

ušeč mi je kako so pri novem zemljevidu poudarjena mesta ter okolica le teh Smile pohvalno pa še lažje berljivo ter bolj razumljivo je sedaj
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimeNed 10 Mar 2013 - 20:02

hvala lepa.^^ me vesli da vam je ušeč plod mojega krvavega potu. Razz
Nazaj na vrh Go down
Belree
Moderator
Moderator
Belree


Female Prispevkov : 2622
Starost : 26
Lokacija : Lossernach
Geslo : If you speak not, you cannot speak evil.
Registracija : 27/12/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 40.750

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimeSob 30 Mar 2013 - 20:43

nekakn sm se ga zdej spraula pogledat Smile čist seksi je^^
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimeSob 30 Mar 2013 - 20:45

Oglejte si tudi nov Kataster in Popis orožja. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimeNed 31 Mar 2013 - 18:21

Ooo nov izgled je bomba. <3 Zadnja slikca se tko lepo sklada z logo slikco <3 Pa nav bar je tut super.

Dodala : Za tisti popis orožja sem edino pričakovala da bodo dejanska mesta kje se da kupit zraven? Pa js bi skinla uno pisavo dol, kr nima šumnikov, pa da je vse skupaj čim bolj enako. Ne da ma vsaka tema drugačen stil.
Za volitve mi je pa všeč.
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimeNed 31 Mar 2013 - 18:38

Hvala Smile Sem olajšana, da je vsaj komu všeč. xD

Mah ni popis zato, da bi spodbujal lenobo aveš. Se bo treba priklikat do orožarn. Wink Stil je pa čist delo Belree in v to se ne bi vtikala.
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Belree
Moderator
Moderator
Belree


Female Prispevkov : 2622
Starost : 26
Lokacija : Lossernach
Geslo : If you speak not, you cannot speak evil.
Registracija : 27/12/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 40.750

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimeSob 6 Apr 2013 - 18:41

Uh sele zdej vidmim to. No v glavnem, ce vas pisava ful moti, jo lhk spremenim, ma meni je usec. Ostalo pa... je z isto pisavo use Neutral ? In ce hoces lahko dodam linke not. Ma...
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimeSob 6 Apr 2013 - 19:18

Pomojem bi bli linki kul, tko res enostavno iskanje. Ki pol se odločiš kaj bi mel in pol pregledaš cel forum, da prideš do teme. XD Ampak če se ti ful ne da ni panike.
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimeSob 6 Apr 2013 - 19:27

Ceu forum pregledaš ja my ass. Sej piše mesto, klikneš na mesto in potem orožarno. xD Nč se delat leno. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimeSob 6 Apr 2013 - 19:54

pomoje je blo mišljeno v tem smislu, da niso vsa orožja vsepovsod naprodaj ane
je pa res, da itak piše v sami temi Popis orožja za vsako orožje samo kje se tud nahaja v kerih mestih Razz
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimeNed 7 Apr 2013 - 8:22

A ok. Pol pa uredu. Nism šla neki za tem (oz sm pozabla?)
Nazaj na vrh Go down
Belree
Moderator
Moderator
Belree


Female Prispevkov : 2622
Starost : 26
Lokacija : Lossernach
Geslo : If you speak not, you cannot speak evil.
Registracija : 27/12/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 40.750

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimeNed 7 Apr 2013 - 8:50

Pise ze, samo pac ni linka vdleanega Smile

Bom danes, ce pridem na racunalnik Razz
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimeNed 7 Apr 2013 - 9:04

Ne, sej pol je kul. Ne vem sm zamutla očitno.
Nazaj na vrh Go down
Reanor
Človek
Človek
Reanor


Male Prispevkov : 52
Starost : 31
Lokacija : /
Registracija : 07/09/2013

Statistika
Status: Berač
Denar: 7.000

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimeTor 10 Sep 2013 - 18:32

Aloha! Smile

Če bom pihnil mimo, ta post mile volje ignorirajte, izbrišite, skratka storite, kar vas je volja. Wink
Na forumu sem nov, niti še nisem zares prebral vsega relevantnega za igro (joj Shocked ), zategadelj ne vem, koliko ima Forest razvito ljudsko/duhovno izročilo (lore, bi prevedli v angleščino). Če sedaj poskusim na hitro napeljati k bistvu->Moj predlog se tiče zadnjih sprememb v pravilih RPG igre na tem forumu in vpeljave NPC-ja, ki je bil poprej na tem rpgju popolna neznanka, oz so njegovo delo opravljali admini s svojimi liki (tle upam, da ne brcam v temo). Če izročilo še ni izdelano predlagam, da se NPC prelevi v neko mistično entiteto, bitje na višji ravni obstoja, ki se ne opredeljuje za te ali one, ki se ne briga za to ali si pošten ali slepar, skratka nekdo, ki dela po lastni presoji in se prikazuje tistim na "sveti" in tistim na "temni" strani rpg življenja. Lahko si ga predstavljamo kot neke vrste božanstvo (zdej zgolj dajem primer Wink ), ki se vsakič prikaže v drugi obliki (oziroma ga vsak vidi/doživlja po svoje, tko bi si vsak lik lahko ustvaru svojo podobo o tem bitju), je brezčasen, mogoče brez spola? Ne tisti, tista, ampak tisto?
Zakaj tak predlog? Iz mojih izkušenj z rpgji, in teh je kar nekaj, če lahko omenim, je doživetje veliko bolj pristno, avtentično, če ti dogajanje v tem spletnem življenju začini nekdo, ki ga dejansko lahko kličeš z nekim imenom in si o njem napraviš določene predstave. Skratka, še vedno bi bil to NPC, le da bi bil ta non player character v drugačni preobleki.

Pač, moja skromna ideja. Sej pravm, nov sem, ne poznam še toliko zadev na tem forumu, da bi lahko solil pamet, ampak k sm že glih pršu na idejo, se mi je zdel vredo delit jo z vami Wink

Lp, Luka
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/pages/Dislocated-Legit/459012694164843
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimeSre 11 Sep 2013 - 21:50

Meni se zdi predlog odličen. Ta NPC je nastal čisto mimogrede in nismo se prav poglabljale v to, kakšen naj bi bil, bolj v ostale zadeve. Bomo še dorekli vse skupaj, ampak ja, to bi znalo super delovat. Smile

Mimogrede, če imaš še kakšen podoben predlog (nenazadnje imaš sigurno več kilometrine in izkušenj od npr. mene), se nič bat objavit, take stvari so vedno dobrodošle. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitimeTor 17 Sep 2013 - 11:56

Ditto. Very Happy

nč bat, tle sprejemamo predloge od useh. Smile Konec koncov je point tega foruma da ga skupi gradimo Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Komentarji na zasnovo Foresta Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji na zasnovo Foresta   Komentarji na zasnovo Foresta Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Komentarji na zasnovo Foresta
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Komentarji v podforumu Forest World
» Slike Foresta
» Himna Foresta

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Forest :: Skok v realnost :) :: Klepet o RPG-ju-
Pojdi na: