RPG Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dodajmo domišljiji sanje, razkošna krila in tvegajmo let :)
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Trg pred palačo

Go down 
+7
Rain
Eärédien
Samell
Luciane
Merenwen
Saiaron Parawel
Leassi
11 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimeNed 19 Apr 2009 - 10:50

Pred palačo kralja in kraljice Belerianda je zgrajen velik trg, na katerem se večkrat odvijajo razne praznovanja, slavja, tekmovanja in podobno...
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Gost
Gost




Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimePon 20 Apr 2009 - 14:09

Rea je stopila na prazen trg pred palačo. Nič, razen nekaj okraskov ni izdajalo, da naj bi se tam odvijalo praznovanje. Zaskrbljeno se je ozrla naokrog, vendar še vedno ni videla nikogar. Mogoče se je zmotila je razmišljala. Kaj, če je na narobnem kraju ali pa je bilo praznovnja že konec?... Odločila se je, da bo še malo počakala, zato je sedla na eno izmed klopi, ki so obkrožale trg. Zaprla je oči in kmalu zdrsnila v spanec.
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimeČet 23 Apr 2009 - 13:11

Kralj Ortan in kraljica Athelas sta z roko v roki stopila pred zbrano množico. Ortan je s svojim močnim glasom spregovoril prvi. "Dobrodošli, Forestčani, na tem Sumatolovem festivalu v našem čudovitem mestu Beleriand! Seveda veste, da ga v čast otoku prirejamo že leta. Želim vam veliko zabave in čimmanj neprijetnosti, in da bi iz Belerianda odšli z lepimi spomini." Obrnil se je, in odšel iz stojišča, kraljica Athelas pa je kot druga odločno spregovorila.
"Tudi jaz bi vam rada zaželela dobrodošlico v našem lepem mestu. Kar nekaj časa smo organizirali vse za ta dan, in vse prihodnje dni. Stojnice so postavljene in orkester se že uigrava. Razkropite se po mestu in uživajte v druženju, tu na trgu pa se bo kmalu začelo tudi prvo tekmovanje! Teme še ne izdam," se je nasmehnila kraljica in pozdravila množico z razširjenimi rokami.
Večina je mislila, da je že končala, a ona se je še odkašljala. "Še opozorilo. Prosim, izogibajte se severnega dela mesta. Torej, najbolje da sem odkrita. Tam živijo temnostranci. Močni so in ne moremo jih izgnati iz mesta, a nas ne napadajo brez razloga. Žal mi je, da vam moram to sporočiti, a če se jih boste izogibali, bo vse v redu. Veliko užitkov!" Ponovno se je nasmehnila in nato odšla za svojim možem, množica pa se je razšla s tihim mrmranjem. Seveda kraljičino opozorilo ni bilo šokantno za skoraj nikogar, saj je večina vedela za dvojno stran mesta Beleriand. A njene besede so jih spomnile na možno nevarnost in ljudje so se večinoma nelagodno ozirali proti severnim ulicam...
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Saiaron Parawel
Vilinka
Vilinka
Saiaron Parawel


Female Prispevkov : 272
Starost : 27
Registracija : 14/09/2008

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.650

Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimeNed 26 Apr 2009 - 21:48

Saiaron je pridavjala na trg, tako, da je še slišala kaj je rekla kraljica. Ob omembi temnostranskih prebivalcev mesta jo je malo zmrazilo, vendar je v pričakovanju tekmovanja na nevarnost pozabila. Skočila je s kobile in sedla na marmornato klop v bližini.

((mau kratk post , k sm mau brez domišljije.))
Nazaj na vrh Go down
Merenwen

Merenwen


Female Prispevkov : 4007
Starost : 26
Lokacija : Elwe
Geslo : An endless supply of beer... What could be more perfect?
Registracija : 20/06/2008

Statistika
Status: Kraljica
Denar: 51.400

Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimePon 27 Apr 2009 - 7:47

Merenwen je po dolgi poti končno prijahala v Beleriand, na trg pred palačo, kjer je potekal festival. Pozorno je poslušala kraljičin govor, saj je vedela da je vse pomembno. Začela je misliti kako bo, ko bo ona stopila pred toliko ljudi in jih nagovorila. Že zdaj je bila živčna. Sploh pa bom gor stopila sama, si je mislila, brez kralja...
Ko so omenili temnostrance ni Mery niti trznila, saj je vedela, da tu živijo tudi temnostranci. Ni je motilo, saj je vedela da jih ne bodo napadli. Premišljevala je le kakšna podla tekmovanja imajo tam. Sama se je spraševala, kakšne naloge bodo imeli svetlostranci... Začela se je ogledovati naokoli po trgu. Šele zdaj je videla, da sploh ne ve kako izgleda njena učenka. Težko jo bo najti si je mislila. Zdelo se ji je, da njene učenke še ni zato si je ogledala druge na trgu. Videla je rjavolasko, ki je prej pritekla na trg. Odpravila se je k njej in jo veselo pozdravila: "Živjo, Jaz sem Merenwen. Kako ti je ime? Kaj ni super ta festival, komaj čakam na tekmovanja..." se je nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimePon 27 Apr 2009 - 7:55

Na veliko oglasno desko so štirje kraljevi služabniki pribili naslednji razglas:

PLESNO TEKMOVANJE!

Na Trgu se bo kmalu začelo plesno tekmovanje!
Nabrusite pete, v parih ali sami!

Kdo bo s svojim ritmom najbolj prepričal kraljico?
In kdo bo najbolje plesal na izbrano glasbo?

Prijave sprejemamo: Pred vrati palače
Prijavnina: 250 zlatnikov
Nagrada za zmagovalca: 4.000 zlatnikov
Nagrada za drugouvrščenega: 2.500 zlatnikov


(kdor bi se prijavil, naj samo v tej temi napiše, da ste šli plačat prijavnino in odštela vam bom denar. sodim jaz Smile)
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Saiaron Parawel
Vilinka
Vilinka
Saiaron Parawel


Female Prispevkov : 272
Starost : 27
Registracija : 14/09/2008

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.650

Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimePon 27 Apr 2009 - 14:32

((gede na to da je Reanwena, sklepam, da je tvoj post namenjen meni. Te bom dodala med znance.))


"Saiaron sem, kratko Saia ali Sai," je Saiaron odgovorila na vprašanje vilinke, ki se je predstavila kot Merenwen. Ko si jo je natančno ogledala, je ugotovila, da jo na nekoga spominja, le da ni vedela na koga. Skomignila je, nato pa opazila, da so prinesli razglas o tekmovanju. "Samo razglas o tekmovanju si grem ogledat," je šepnila svoji kobili. Smuknila je med množico in se kmalu vrnila. "Plesno tekmovanje bo, se boš tudi ti prijavila?" Je Saia vprašala Merenwen, nato pa privezala Airen na klop in stekla do vrat palače, da je oddala prijavo in plačala prijavnino. Ko se je vrnila se je spet usedla in začela čohljati svojo kobilo.

((prijavlam se na tekmovanje))
Edit by Lea: Odšteto =)
Nazaj na vrh Go down
Merenwen

Merenwen


Female Prispevkov : 4007
Starost : 26
Lokacija : Elwe
Geslo : An endless supply of beer... What could be more perfect?
Registracija : 20/06/2008

Statistika
Status: Kraljica
Denar: 51.400

Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimePon 27 Apr 2009 - 15:18

Kako lepo, si je mislila Merenwen, Plesno tekmovanje. "Seveda se bom prijavila" se je Merenwen nasmehnila Sai. Posnemala je Saiaron in tudi sama zavezala Calanana na klop in se odpravila do vrat palače, hitro se je prijavila. Upam, da mi bo šlo dobro, si je mislila. "Veliko plešeš?" je vprašala Sai, ki je čohala svojega konja. Mery je upala, da bo spoznala šše koga na festivalu, pa tudi svojo novo učenko.

((Okey fuuul kratko =(
Si bom odštela denar))


Nazadnje urejal/a Merenwen Sre 29 Apr 2009 - 15:00; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Saiaron Parawel
Vilinka
Vilinka
Saiaron Parawel


Female Prispevkov : 272
Starost : 27
Registracija : 14/09/2008

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.650

Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimePon 27 Apr 2009 - 19:20

(("Veliko plešeš?" je vprašala Sai, ki je čohala njenega konja. Svojega, Mery, svojega. Povratni svojilni zaimk, slišat je kokr da tvojga konja božam. Suspect ))


"Kadar imam priložnost," je Saiaron muzajoč se odgovorila. "V mladosti sem imela kar dobre učitelje, vendar po napadu čarovnikov zanje še slišala nisem," je Sai govorila med razmišljanjem in obenem jo je stisnilo pri srcu. "Sicer pa zelo rada plešem," je še na hitro dodala. Vznemirjeno je pričakovala na začetek tekmovanja.

((tut jst mau bl kratk post))
Nazaj na vrh Go down
Merenwen

Merenwen


Female Prispevkov : 4007
Starost : 26
Lokacija : Elwe
Geslo : An endless supply of beer... What could be more perfect?
Registracija : 20/06/2008

Statistika
Status: Kraljica
Denar: 51.400

Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimeSre 29 Apr 2009 - 15:02

((Jooj, sorry res =( Sem že popravla Smile ))

"Oh srečo imaš, da si sploh plesala" je dejala Merenwen, "Jaz sem nazadnje plesala pred enim letom in še takrat nišlo preveč dobro" se je zarežala "Zanima me kako bo to tekmovanje potekalo, še nikoli nisem bila na plesnem tekmovanju... Sicer pa, kako to da si se odločila priti na festival? Jaz malo zaradi dolžnosti malo zaradi zabave..." se je nasmehnila Mery. Začela si je ogledovati grad. Od zunaj je izgledal čudovit, svetel in poln življenja. Želela si je živeti tukaj, Vendar jaz že imam svoj grad se je namuznila. Takrat se je spomnila Elweja, še vedno je žalovala za kraljem a na festivalu se je želela zabavati in na to pozabiti...
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Saiaron Parawel
Vilinka
Vilinka
Saiaron Parawel


Female Prispevkov : 272
Starost : 27
Registracija : 14/09/2008

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.650

Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimeČet 30 Apr 2009 - 10:04

"Jaz sem popotnica. Že res, da imam v Arawu dom, vendar se nočem navezati nanj. Želim biti svobodna kot ptica v vetru," je Sai povedala in se nasmehnila. "Torej, želja po potovanju je botrovala moji odločitvi da pridem na festival," je odgovorila na Merenwenino vprašanje. Nato je spet začela božati Airen.

((Ta post je tut še kr kratek.))
Nazaj na vrh Go down
Luciane
Vilinka
Vilinka
Luciane


Female Prispevkov : 1433
Lokacija : Lucyna hišica na drevesu
Geslo : *-~°Sanje lahko premikajo gore°~-*
Registracija : 11/11/2008

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 28.150

Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimeSob 2 Maj 2009 - 5:38

Luciane je bila vesela da sta z Eo končno prišli na festival. Ni se bala temnostrancev saj so se ji zdeli živa bitja tako kot svetlostranci. Stekla je do oglasne deske in tam našla obvestilo o plesnem tekmovanju zraven pa dve vilinki in kobilo. Ena izmed vilink, imela je lepe temne lase, se ji je zdela znana vndar ni vedela od kot. Odločila se je da bo tekmovala na tekmovanju saj je znala kar lepo plesati. To je bila verjetno posledica tega da je kot zelo majhen otrok dosti plesala. Bila je vesela da je bila kot otrok navdušena plesalka očitno ji bo to namreč ravnokar koristila.



[malo kratko]
Edit by Lea: Ti bom odštela prijavnino =)
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimeSob 2 Maj 2009 - 7:42

((Ok ful me živcirate s tem! Lahko prosim nehate pisat neke brezvezne oklepaje in notri, da imate kratek post? Zaboga saj vsi vidijo če je post kratek! Zakaj je treba še opozarjat na to? In če vas same živcira, da imate kratek post, rajši namesto oklepaja dopišite še par stavkov. Opisujte kaj mislite!!! Vsaka bi svoj post lahko raztegnila na trikrat daljšega. Pa nimam nič proti, če pišete kratke poste, samo ne pišite mi tega še v oklepajih.))

Povedali so vam, da pri vašem plesu ni pravil, razen enega: očarati morate kraljico. Pripravile ste se in nekje so zavrteli glasbo. Bila je nenavadna glasba, mešanica hitrih, strastnih sredozemskih ritmov, med katere se je mešal otožni zvok violine. Kraljica pa je slonela na svojem prostoru in opazovala, kako se boste znašle ob tej glasbi, kako se bo vaš ples ujemal z glasbo, kako prepričljive in naravne boste ...

((Ok takole bo. Opisujte vaš ples, glasbo, misli itd. Potrudite se pisati čimboljše poste. Delate lahko ubistvu karkoli, ampak pač to mora biti nekaj takega, kar bi blo kraljici všeč (in kraljica sem tukaj jaz =)) Zdej napišete lahko poljubno število postov, dokler ne rečem, da je bilo pač konec plesa. Zdej nevem če bom vmes kaj sodila, najbrž ne. Na koncu bom ocenila, koliko ste pisale in kvaliteto postov in razglasila vrstni red. Pa se opravičujem za zgornji izpad, ampak tisti oklepaji... Mad
Opomba: Tudi zamudniki ŠE lahko pridete pisat!!!))
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Gost
Gost




Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimeSob 2 Maj 2009 - 12:37

Rubyna je stopila na trg. Zaslišala je zvok violine. Bila je očarana. Violina jo je spominjala na njeno mamo,ki ji je namesto uspavanke igrala na violino stare pesmi. Opazila je oglasno desko. Med krajšo potjo do oglasne deske,je opazila mnogo ljudi,ki so ji bili znanani. Znani so ji bili iz njenih sanj. Počutila se je grozno. Zdelo se ji je,da ji bodo ljudje začeli groziti,kot v njenih sanjah. Prišla je do oglasne deske. Prebrala je besedilo. "Prijave za plesno tekmovanje?",si je rekla Rubyna pri sebi. Plesati je znala odlično,a pred množico ljudi,jo je bilo vedno strah. Mislila je,da ji bodo začeli groziti če se zmoti ali pade. Vsedla se je na tla,zaprla oči in zaspala. Rubyna se je čez čas zbudila. Še enkrat je odlšla do oglasne deske,si prebrala besedilo in se odločila. "Sodelovala bom na plesnem tekmovanju",je z nasmeškom na ustih izjavila. Vsedla se je na tla. Tokrat ni zaspala,premišljevala je,kaj se ji bo zgodilo na tekmovanju.


(Prosim če mi odštejete denar.
Edit by mery: Odšteto =))


Nazadnje urejal/a Rubyna Sob 2 Maj 2009 - 13:03; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimeNed 3 Maj 2009 - 15:52

Rose Purky je prvič prišla na trg. Preden si stopil na trg ni izgedalo nič posebnega. A ko je stopila, je mislila da se je svet zavrtel. Prej puščabno in mračno, zdaj pa veselo, ter živahno.
Purky se je začela razgledovati po trgu. Vse je dišalo po svežih vrtnicah, ter oblekah. No, ona se je oblekla njeno posebno obleko, ki je bila bele barve. Obleka je kazala hrbet in ramen. Bila pa je dolga, in prav nič oprijeta.
Ko se je ustavila pred stojnico z rastlinami, si je najprej ogledovala lilije. Nato pa ji je pogled šinil k vrtnicam. Najprej je mislila da je tam zapečatena mavrica, v posebni steklenici, šele nato ji je potegnilo, kaj je to. Bile so tako zelo različnih barv. Nekatere so bile rdeče, nekatere roza, druge rumene in oranžne. A najbolj so izstopale vrtnice, ki so bile bele, ter svetlo vijolične barve. A kaj ko so bile 3x dražje od drugih, zato se jih ni splačalo kupiti. Prodajalec je seveda opazil, kam Rose Purky gleda zato je dejal:
"Lepoto, je treba lepotno okrasiti.", ter ji podal belo ter vijolično vrtnico. Rose Purky je na začetku ugovarjala, na to pa sprejela, ter odšla. Bila je na poti k plesišču, kjer so se pari zabavali, plesali, nekateri pa so sedeli za mizami, ter jedli brezplačno hrano. Rose Purky si je medtem zapela vrtnico v njene lase, še prej pa je trne odstranila. Sedla je za mizo, ki je bila čisto prazne. V sedla se je tako, da je gledala plesalce, ki so se kot za stavo vrteli, tako da so bile vidne le še packe. Ampak ples je bil vseeno veličasten. Za trenutek je imela občutek da jo nekdo opazuje. Ozrla se je naokoli. In ga zagledala. Moški, ki je vanjo strmel, ter jo z zanimanjem opazoval. Ko je opazil, da ga je Purky zagledala, je hitro umaknil pogled. Rose Purky se ni več zmenila za njega, temveč je opazovala plesalce naprej. Čez nekaj časa, je k njej pristopil tisti moški, ki jo je prej opazoval. Zdaj je lahko razločno opazila njegove poteze. Imel je črne oči, ter malo bledo polt. Imel pa je tudi črne lase, ki so se svetili v soncu. Nekateri, daljši, so mu padale na oči, zato je bil tudi bolj lušten. Na hitro je ocenila, da je približno njene starosti, ali pa leto ali dve starejši od nje. Sedel je poleg nje ter rekel:
"Lepo je tukaj kajne. Mar veš, da so ta festival pripravljali dolge mesece?"
Rose je bila na začetku zmedena, a se je le zbrala:
"Ne res nisem vedela. Sploh, pa sem šele prišla."
"Ja sem opazil, ja. Mimogrede ime mi je Eric." ter pri tem rahlo zardel. Zdaj niti ni bil več tako bled. Postal je znova normalne barve.
"Lepo, da sem te spoznala, Eric. Moje ime je Rose Purky, ampak me lahko kličeš Ro, ali pa kar Purky." Počasi sta se sprijateljila, ter se pogovarjala, ko ju je zmotil kraljevi par. Vsi so vstali, prav tako Rose. Le Eric ni. Celo pomahal je kraljevemu paru, in kar je bilo še bolj čudno, ona dva sta mu pomahala nazaj. Kmalu sta začela kralj in kraljica govoriti. Vsi so se posedli, ter prisluhnili, le Rose Purky je rekla Ericu:
"Bi mi mogel kaj povedati, česar ne vem?" Eric je še bolj zardel, ter rekel:
"Saj mi en bi vrjela" Rose ga je čudno pogledala ter mu odvrnila:
"Gre zato, da mi ne želiš povedati, ali to, da ti ne bi vrjela?" Eric je zavzdihnil.
"No prav. Jaz mhmh mhmh." je rekel
"Kaj si ti?"
"Jaz sem.. sem.. njun nečak no... Ne vrjameš kajne da ne? No še dobro, saj ti tudi ni treba." Rose Purky jemalo čudno gledala nato pa vstala, ter se priklonila. Nato je rekla:
"Vaše mlado visočanstvo... Kaj sem naredila, da sem imela takšno čast, da ste prisedli k meni?"
Eric je zavzdihnil nato pa rekel:
"Nehaj no... Saj sem samo njun nečak.. Saj, kot da sem zate kaj zdaj drugačen"
"No imaš prav. Kakšna je palača, ali so postelje res mehke, ter napoljenje s kraljevski pirjem?" to je tako hitro izrekla, da se je presenetila. Eric se je nasmejal. Začel ji je pripovedovati, o tem kakšna je palača. Nehal je govoriti, ko so se ljudje začeli zbirati okoli oglasne deske. Mnogi so si pomrmravali čudne stvari. Nekateri o temnostrancih na severu (ko je to slišala je malo zardela. Prepričajte se zakaj. Pa saj je bil Karos-iz krčme, navsezadnje na temni strani, in se je zaljubil vanjo... Ampak njej je bil všeč drug.. Le da ji ni bil dostopen.) Takrat je je pogled zdrsnil k Ericu. Ta se je nekako prerinil skozi množico, ter pogledal na oglasno desko. Ko se je vrnil, je vez sopihal, kakor da bi zdajle pretekel 8 milj. Rekel je:
"Plesno tekmovanje bo. Pridi, ti pokažem" To je rekel, nato pa jo odvlekel proti deski. Mnog so se že prijavili. Eric je rekel:
"Greva skupaj?." Rose Purky je počasi prikimala. Nato je pogledala svojo obleko, ter njegovo.
Super! Barvi se ujemati (bela- Purky, črna- Eric)
Tako ju je Eric podpisal:
Rose Purky Elness
Eric

Sedla sta za mizo ter čakala na tekmovanje.



(Denar odštejte)
Edit by Lea: Ti bom odštela. Sej drugač ni nič narobe, če si izmišliš kak lik, sam ko boš pa plesala na tekmovanju, pa piši samo za sebe, v redu? =)
Nazaj na vrh Go down
Luciane
Vilinka
Vilinka
Luciane


Female Prispevkov : 1433
Lokacija : Lucyna hišica na drevesu
Geslo : *-~°Sanje lahko premikajo gore°~-*
Registracija : 11/11/2008

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 28.150

Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimeTor 5 Maj 2009 - 5:25

Ko je Luciane zaslišala glasbo je kaj hitro začela plesati. Plesala je in ko pleše Luciane običajno pozabi na vse. Plesala je in plesala. Vedela je da bo nehala plesati šele ko bo glasba ponehala. Vseeno ji je bilo za vse zanimal jo je samo ples. Plesala je smešno in zraven je mešala to kar je znala iz mladosti in kar jo je naučul plesni učitelj izpadlo je da je plesala malo z rokami malo z eno nogo in z dvema rokama malo se je upognila malo naredila kak smešen gib... Samo da je plesala. K plesu nikoli ni imela omejitev. Rada je plesala. Želela si je da bi glasba trajala večno. Postajala je vedno bolj žejna in lačna, mislia pa si je da je to ne briga in je kar plesala. Želela si je da bi bila glasba bolj podobna tistim na katere je plesala v otroštvu.




[Plešem torej tako: smešno in zraven je mešala to kar je znala iz mladosti in kar jo je naučul plesni učitelj izpadlo je da je plesala malo z rokami malo z eno nogo in z dvema rokama malo se je upognila malo naredila kak smešen gib...]
Nazaj na vrh Go down
Samell
Čarovnica
Čarovnica
Samell


Female Prispevkov : 879
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Težko je biti nič, v očeh tistega, ki ti je všeč!
Registracija : 06/05/2009

Statistika
Status: Princesa
Denar: 12.550

Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimeČet 7 Maj 2009 - 13:33

Mell Crain, je previdno stopila na trg. Na ulicah je bilo vse tiho, tukaj pa hrup, smeh, vse se je veselilo, pelo ter plesalo. Komaj je Mell prispela na trg, že sta se pojavila kralj in kraljica. Hitro se je pomaknila bližje. Sicer bolj težko, saj je njena dolga bela ter ponekod sinje modra barva opletala na okoli. Ko se je prerivala skozi gnečo, so jo mnogi na hitro pogledali. In to grdo. A znova so se ozrli k njej, saj je s svojo obleka bila kot angel ki hitro leti. Vsi fantje so zardeli, nato pa končno odvrnili pogled. Mell je pozorno poslušala vsako besedo, ki sta jo izrekla. Zdelo se je kot, da bi angel pel. Ko je kraljica povedala za temno-strance, se je malo zdrznila. A ne zaradi tega,ker se je bala, ali ustrašila. Temveč, ker jo je nek moški odrinil, in to z njegovim ledenimi rokami. Ko je kraljica povedala še za presenečenje, je bila vsa vznemirjena. Komaj je čakala da izve. No...Kmalu je. Na oglasni deski se je pojavil napis, ki je vabil ljudi, k tekmovanju plesa. Vse vznemirjenje jo je minilo. O, ne... Plesala res ne bom... Joj kako grozno je bilo nazadnje... Tako sem se zapletla v ples, tako hitro sem se vrtela, ter tako neskončno pela, da se nisem mogla ustaviti...Bilo je grozno...Vsi so onemeli, ter se mi bližali...Vsak mi je podajal roko, ter me prosil za ples. Ampak ne...Raje sem zbežala...To je bilo tako nepremišljeno...Lahko bi celo koga ranila...
To je bilo tako, preden se ni naučila malce obvladovati svoje moči...Vsaj toliko...
Ampak lahko mi spodrsne...Kaj če ne bom več se mogla nadzorovati...
Takrat jo je prijela močna, ledena roka, ter jo popeljala do deske.Mell ni videla tujčevega obraza. Rekel ji je:
"Alo, dajmo no še danes, prosim, če bi se vaše 'visočanstvo' zganilo." Prispela sta do deske.
"No...Kaj še čakaš?...Piši!" Mell se je tresla roka, ko je pisala svoje ime na list. No prijavila se je...kaj pa zdaj? Ozrla se je za moški, ki je imel ledene roke. Ni ga bilo... Samell se je zamislila...
Trde, močne roke...Ledene kot led...čudno, vendar ga vedno občutim kadar me je strah... Le takrat, ko je kraljica govorila.Temnostrancev pa se zaenkrat res nimam bati. Ampak se bojim za njih. Za druge ljudi, ki se njih bojijo. Torej se res pokaže ko me je strah.
Samell se je zasmejala
Seveda. To je bil sam strah. Lahko ga vidim. Tudi ko sem srečna, vidim eno ter isto dekle, ki se me vedno dotakne. Da...Lahko ga vidim. Plazi se proti ljudem, ki so bili na mračnih ulicah. Strah jih je. No, dokler čakam na tekmovanje, pa jim lahko otežim stvar.
Sprehodila se je do njih. Skupaj njo je šla tudi dekle, ki je bila v rumeni barvi...
Sreča.
Ljudem na ulicah je vrgla nekaj cekinov, nekaj hrane z gostije, ter nekaj sladkarij otrokom.
No končno. Sreča se jih je dotaknila.

(Prosim, če mi odštejete. Vem, da sem se zapletla, ter da je ta zgodba neverjetna...ampak, se nisem mogla spomniti ničesar drugega)
Edit by Lea: Bom odštela. Kar začni z opisovanjem plesa.
Nazaj na vrh Go down
Samell
Čarovnica
Čarovnica
Samell


Female Prispevkov : 879
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Težko je biti nič, v očeh tistega, ki ti je všeč!
Registracija : 06/05/2009

Statistika
Status: Princesa
Denar: 12.550

Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimePet 8 Maj 2009 - 15:15

Samell Crain je še vedno gledala na plesišče kjer so plesali ljudje. Sicer res še ni bilo tekmovanje, a so vseeno že plesali.
Mogoče pa želijo narediti vtis na komisijo. Si je mislila. A takrat so se zaslišala trobente, ki so oznanile začetek tekmovanja. Mell je odšla na plesišče. Zaslišala se je veličastna glasba. Kot da bi plesali kralji in karljice. Seveda, to oni niso bili, ampak vseeno glasba je bila ptrčudovita. Bila je umirjna, kot če bi plesali valček, ter bi ga zavrteli v počasnem ponetku. No ja...Mogoče ne tako zelo počasen. Mell se je začela zibati v ritmu glasbe. Takoj jo je prevzela, in zdelo se je da ne usmerja svojih nog. Vseeno jih je malo bolj zapletala, saj se potem ne bi mogla ustaviti, ter bi bila prehitra, in ne bi dobola denarja, katerega pa potrebuje za novo orožje...Vendar bo njbrž že preživela brez njega. Videla je tudi ljudi s ceste, ki so plesali. Že res da niso bili spretni tako kot ona, vendar so vseeno potrebovali denar. Mell se je umaknila z plesišča.
Bolj ga potrebujejo kot jaz.
Ko je stopila s plasišča so jo neke roke potisnile naprej. Ni videla kdo je bil, saj je bila tam velika množica ljudi. Vrnila se je na plesišče. Znova je začela plasati. Preveč se je razživela. Plesala, plesala je ter se vrtela. Še dobro da se je pravi čas ustavila. Navidezno je padla na hrbet, vendar so jo kot je domnevala avtomatično ujele neke roke, ter jo porinile naprej. Začela je plesati naprej, a kaj ko je že bilo konec te glasbe. Vsi so drug drugim zaploskali.Nekateri So le iz vljudnosti, nekateri pa iz veselja. Mell je iz veselja, saj je bilo lepo videti da so drugi uživali, pa se veda je tudi ona uživala. Na vrsti je bila hitra glasba. Hitro je začela plesati. Tresla je glavo, ter jo obračala sem ter tja, da so ji njeni svetleči se črni lasje videli kot črn oblak. Zdaj je bilo že skoraj konec glasbe. Začela se je vrteti, po ritmu, ter sse je zdelo kot da se ne dotika tal. Vrtela se je, ter vrtela. Skoraj se je zdelo da se ne bo mogla nehati. Vsi so se umaknili, ter izoblikovali krog. Nekateri so jo ljubosumno gledali, drugi pa vsi presenečni. Na drugem koncu plesišča, kjer so drugi še plesali, pa so se zmotili, za en korak. Sicer tega Mell ni mogla videti. Vse okoli nje je bilo zabrisano. Ni razločila niti svoje bele-sinje modre obleke, ki se je vrtela kot za stavo. Dvignila je roke. Njeno ogrinjalo (glej sliko) je plapolalo v vetru. Ni se mogla ustaviti. Znova jo je gnala čarovnija.Noben se ne bi mogel vrteti toliko časa. Mell je že čutila kako se počasi dviga s tal. Počepnila je.Upala je da se bo vsaj malo spustila. res se je. Ampak zdaj je čutila nekaj mrzlega. Voda ji je polzela po licih. Na hitro je pogledala gor. Škropili so jih z vodo.
Kako prijetno!
Zdaj je bil že skoraj konec pesmi. Počasi, zelo počasi se je nehala vrteti. Še bolj je počepnila ter iztegnila nogo. Bial je videti, kot na ledu, kjer drsajo svetovni prvaki v drsanju. Ko se je glasba končala, se je zvila v kroglo, ter dvignila roke. Ogrinjalojo je poščemetelo po glavi.
Kako prijetno!
Končno se je nehala vrteti. Ko se je dvignila se ji ni vrtelo, čeprav se je vrtela kar dolgo. Ampak to ni bilo pomembno. Plesala je dobro, in zelo je uživala. Pogledala je družino iz ulice. Niso jo gledali sovažno. Ravno nasprotno. Zdelo se je kot da ji to privoščijo. Povesila je glavo, ter še nekaj časa gledala v njih. Odšla je s plesišča. Zaželela si je pijače, pa čeprav ni bila žejna. Usedla se je na stol ter gledala plesalce, ki so še plesali. Nekateri, so druge spotikali.
Le kako morejo. Pah...In oni še mislijo, da lahko dobijo denar. Daj no,.. Vsaj upam da bodo ljudje iz ulice dobili nagrado..Upam..
Še nekaj časa jih je gledala. Nato pa se potopila v svoje misli. Zdaj lahko le še čaka na razglasitev...
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimePet 8 Maj 2009 - 15:49

Kraljica je na svojem prostorčku uživala v plesih in nezavedno pohvalno prikimavala. Glasbo je sama izbrala, in uživala v njej, nekateri plesalci pa so se odrezali naravnost odlično. Največji vtis nanjo sta do zdaj naredili rdečelasa vilinka, ki je plesala zares z užitkom in brez omejitev, ter črnolaska z svetlimi prameni, katere ples je bil nenavadno čaroben. A za dokončno odločitev je hotela videti še več plesov, več plesalcev in tako je pomahala orkestru, ki se je podal v strastno latinsko melodijo.
Dance forever, come and be mine,
Dance together, 'till the end of time ...



No sem vam malo sodila ...
Ok torej prijavlo se vas je šest, pišite zdej Very Happy
Naj vam bo tolo besedilo gor v navdih =).
Luc in Samell, dobre poste ste napisale. Luc, ti kar nadaljuj, napiši še kaj, opisuj svoje misli, občutke, gibe, glasbo ... V redu ti gre, torej kar tako naprej =)
Samell ti pa res dobro pišeš, sam bi te pa opozorila na nekaj stvari.

Citiram :
Že res da niso bili spretni tako kot ona
- vidiš to v običajnem RPG postu ni narobe, tukaj maš pa tekmovanje in jaz sodim, kdo je spreten kdo ni ... ne moreš kar napisat da si najboljši, jaz to presodim glede na kvaliteto postov.
Citiram :
Vsi so se umaknili, ter izoblikovali krog. Nekateri so jo ljubosumno gledali, drugi pa vsi presenečni. Na drugem koncu plesišča, kjer so drugi še plesali, pa so se zmotili, za en korak. Sicer tega Mell ni mogla videti.
- no to je pisanje tudi za druge tekmovalce, kar nasploh ni dovoljeno - piši, kaj si ti delala. Tisto, kar Mell ni mogla videti, ne smeš opisovati v postu, ker pišeš iz Mellinega stališča, ki tega pač ne ve, če razumeš kaj hočem povedat Smile
Citiram :
svetovni prvaki v drsanju
- no, ne verjamem da je v neki srednjeveški deželi SP v drsanju Very Happy
Citiram :
Plesala je dobro
- samohvala - glej prvi citat.

Aha in ti si že kar napisala, da je konec tekmovanja. Vsekakor vsak naapiše več postov... Kar napiši še kaj in še opisuj ples. Sicer pišeš res z domišljijo ... Nadaljuj tako, dobro je, samo pazi na to kar sem ti zgoraj povedala =)
Kar nadaljujte Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Merenwen

Merenwen


Female Prispevkov : 4007
Starost : 26
Lokacija : Elwe
Geslo : An endless supply of beer... What could be more perfect?
Registracija : 20/06/2008

Statistika
Status: Kraljica
Denar: 51.400

Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimePet 8 Maj 2009 - 17:13

Merenwen je pozorno poslušala, ko so povedali, da na tekmovanju ni pravil, razen enega. Pogledala je kraljica, ki je stala na odru in jih gledala z pogledom zanimanja. Ona je bila sodnica in njo je bilo treba očarati. Mogoče jo lahko očaram z mojo nerodnostjo, si je reže mislila, Saj sem pri plesu naravnost obupna.
Ogledovala si je trg in plesišče. Presenečala jo je raznolikost vseh tekmovalcev. Bilo je celo nekaj škratov in Mery se je zarežala, ko je gledala njihovo smešno poplesavanje po trgu. No, vsaj ne bom tako smešno plesala, najhuje bi bilo, čebi kdo omedlel ob mojem plesanju. Tedaj je pomislila kako vse skupaj izgleda. Kraljica poskuša očarati kraljico, si je mislila. Vedela je, da se bo to najbrž še velikokrat dogajala, vendar ko je pozorno premislila o tem je videla, da nihče tega ne more vedeti, saj nihče ni vedel, da je Mery kraljica.

Še naprej se je razgledovala po trgu. Nekako je pričakovala, da bo takoj, ko bo videla svojo novo učenko vedela, da je ona. Ni vedela kako izgleda, vedela je le njeno ime, Earedien. Očitno bom morala krožiti in upati, da jo bom čimhitreje našla, si je žalostno mislila, ko je videla rdeče in črnolasko, ki sta pravkar prišli na trg, Ko se tekmovanje začne bom začela z kroženjem, očitno bosta oni moji prvi žrtvi, se je zarežala sama sebi. Z pogledom je poiskala še Saiaron, da bi videla kako ji gre plesanje vendar je ni videla. Nato je začela veselo plesati.

Tekmovanje se je začelo z nekoliko hitro glasbo. Spominjala se je plesov v Elweju in poskušala posnemati tamkajšne plesalce. Po ritmu glasbe je migala z boki in se vsake toliko še hitro zavrtela. Ko so vsi plesali in se veselili jo je obdal neverjeten občutek veselja... Počasi se je prva glasba končala in začela se je naslednja. Bila je nekaj med poskočno pesmijo in balado, med nekaterimi deli se je zaslišal tudi otožni zvok violine. Tipična vilinska glasba, si je mislila z nasmehom. Na te je približno znala plesati saj jih je že velikokrat slišala. Plesala je elegantno in poskušala se je spomniti čimveč gibov. Vedela je, da ne bo zmagala a upala je, da ne bo zadnja. Orkester je igral zelo različno glasbo in, ko se je ena končala se je takoj začela druga. Merenwen je bila že rahlo izmučena od vsega plesanja. Naposled po veliko plesov je slišala pesem, ki je ni še nikoli v življenju. Bila je nekam drugačna, eksotična. Dance forever, come and be mine, Dance together, 'till the end of time... Všeč mi je, si je mislila. Primerna za tekmovanje. Vesela sem, da kraljica ni tako staromodna... Še bolj, kot prej se je trudila. Če ji je bila glasba všeč je bolje plesala, in ta ji je bila zelooo všeč...
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimePet 8 Maj 2009 - 18:16

Kraljica je na plesišču nato opazila elegantno črnolasko, ki jo pri prejšnjih plesih ni videla. Všeč ji je bil njen plesni slog, predsem pa odzivanje na glasbo - kot bi njeno telo točno vedelo, kakšen gib mora narediti na določeno melodijo. Z povečanim zanimanjem je opazovala njeno iznajdljivost in užitek od glasbi ...

((sicer tista verza nisem mislila za besedilo pesmi, sploh nič v rpg-ju, mal brezveze za navdih. ampak, tut v redu ... =)))
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Samell
Čarovnica
Čarovnica
Samell


Female Prispevkov : 879
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Težko je biti nič, v očeh tistega, ki ti je všeč!
Registracija : 06/05/2009

Statistika
Status: Princesa
Denar: 12.550

Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimeSob 9 Maj 2009 - 14:37

Samell si je malo odahnila. Presenetilo jo je to, da tekmovajna še ni bilo konec.
Gledala je plesalce, ki so zdaj plesali latino glasbo. V oči ji je najbolj padla vilika, ki je strastno in z veseljem plesala. Odločila se je da ji bo malo poganajala, ter bo šla na plesišče tudi ona. Najprej je odhitela k stojnici z vrtnicami. Na hitro je kupila rdeči vrtnici. Kmalu je šla na stranišče. Nekaj časa je ni bilo nazaj. Ampak ko se je vrnila, je imela obleko zdaj rdečo kakor vrtnici.
Upam,da mi ne bo nihče zamiril, če sem si pomagala malo s čarovnijo. Njena Vrtnici sta bili prepleteni v venec. venec si je posadila na glavo nato pa odšla proti plesišču. Latino glasba se je že končala. Oh, kakšno razočaranje. Ampak na njeno presenečenje se je zavrtela še ena. Šele začela se je in uvod je bil dolg.
Daj no, kdo pa še ima tako srečo, da zavrtijo glasbo, na katero je večkrat plesala. Kdo še ima tako srečo kot jaz, ko sem se naučila svojih gibov na to glasbo. No...Vsaj prav mi bo prišlo.Poskusim že lahko. Odhitela je na plesišče. Takrat je bila Mell čisto pri miru. Njena leva noga je bila lahlo pokrčena, desna pa vzravnana. Njena glava je bila obrjena navzdol, da so ji lasje prekrivali obraz. Niti trznila ni. Kar na enkrat, ko je glasba nenadoma začivela, se je začela premikati. Premikala se je po taktu. Le kako se ne bi, če pa je to pesem znala na pamet.
Desna rahlo naprej, desna nazaj, leva naprej, nato nazaj. Vse to je plesala po ritmu glasbe.
Zavrtim se za cel krog. Nato pa desna noga ter leva roka rahlo naprej, nato nazaj. Leva noga, ter desna roka naprej. Znova obrat.
Ko je to odplesala je prišel na vrsto malo bolj živahenj ples. Nagnila se je na bok, roke je stegnila pred sabo. Nato je je otrdela. V bistvu le njen zgornji del. Noge so se premaknile v levo smer. Tako lahkotno, kot bi jo veter odpihnil. Takrat je prvič razmišljala da bi postala plesalka.
Z glasbeniki bi potovala, ter se z njimi smejala. Nikoli mi ne bi bilo dolgčas, in vedno bi bila srečna. Na trgih ter ulicah bi plesala v ritmu glasbe. Ko bi plesala, bi me odneslo v drugi svet. Kot zdajle. Ljudje bi me gledali, ter mi ploskali. Bili bi srečni. Pa ne vsi. Kaj pa tisti, ki so sirote, ter nimajo denarja? Tudi oni veliko štejejo. Ne...Bila bom, kar sem...
Končno se je prebudila iz tega sveta Sploh se ni zavedala, da še vedno pleše, in to tako, kakor je vadila v svoji mladosti. Zdaj je avtomatsko dvignila roko ter jo vrtela. Zdaj je bilo že skoraj konec te glasbe. Enkrat ali dvakrat se je zavrtela brez čarovnije, nato pa hitro roko, ki je bila še vedno dvignjena porinila na tla, ona pa je počepnila. Zdaj je bilo konec te glasbe. Lasje so ji zakrili desno oko. Počasi se je dvignila, ter ploskala z ostalimi. Ko je videla, da je naslednja tudi latino se je usedla. Čakala je na novo zvrst glasbe. Ali pa kar mogoče razglasitev.
Raje bi videla, da še ne bo razglasitve. Rada bi še plesala. Se vrtela, ter užival, ker najbrž naslednjih nekaj dni ne bom videla nobenega nasmejanega obraza.
Stresala se je. Še naprej je gledala plesalki, kateri je opazila na začetku latino glasbe. še najbolj je gledala vilinko, ki se je neprestano ozirala naokoli.
Najbrž nekoga išče. Ko pa se je začela glasba je vilinka plesala po ritmu, in to tako veselo, da se je tudi Mell zasmejala.
Da...Zmago ima že v rokah. Razen če ima konkurenco.
Nazaj na vrh Go down
Luciane
Vilinka
Vilinka
Luciane


Female Prispevkov : 1433
Lokacija : Lucyna hišica na drevesu
Geslo : *-~°Sanje lahko premikajo gore°~-*
Registracija : 11/11/2008

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 28.150

Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimeSob 9 Maj 2009 - 19:59

Luciane je zaslišala da se je menjala glasba. Bila je tipična vilinska glasba. To je imela rada. Zdaj bo plesala še blolj svobodno kot je plesala prej. Že tako ali tako pri plesu nima omejitev, ampak ko zasliši vilinsko glasbo se enostavno ne more upirati poplesavanju če ne plesanju. Plesala je tako da se je malo vrtela malo pomigala z boki malo pošalila, nobenega več ni videla, obstajala je samo še ona in glasba. Nekako je vedela da se ne bo zaletela v nobenga. Upala je da bodo še dolgo pustili to glasbo saj je ob njej resnično uživala. Naenkrat je nehal obstajati samo tisti svet glasbe. Naenkrat se je nekaj zgodilo. Kmalu po tem je ugotovila da se je menjala glasba. Zdaj se je vrtelo Dance forever, come and be mine, Dance together, 'till the end of time... Te melodije ni poznala zato je bila malo začudena, še bolj začudena pa je bila ko je ugotovila da je kar plesala in ni nehala. Odločila se je da bo ostala v tem stilu plesa v katerem je zdaj. Opazila je da se je plesu pridružila tista vilinka, ki se ji je zdela znana, ampak se zdaj s tem ni nameravala obremenjevati, plesala je malo naprej malo nazaj, se zavrtela, poskočila, premikala noge in ji je otrdela ena roka, premikala samo roke, Premikala roko in nogo križno, se spet malo zavrtela, sklonila glavo, upala je da še nekaj časa ne bo razglasitve. Želela je samo plesati.Vedela je da tudi če se bo zmotila se to ne bo opazilo zaradi njene iznajdlivosti. Tako je storila takrat, ko je bila mlada, nekdo jo je učil plesa, nekaj se je zmotila in se pretvarjala kot da se ni nič zgodilo, tisti korak naredila do konca in nato nadaljevala z drugim. Omejitev ni.
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimeSre 13 Maj 2009 - 17:31

Kraljica je nasmejano opazovala vse plesalce. Bili so odlični, dosti bolj kot je pričakovala in tudi v njej ji je uspelo prebuditi silno željo po plesu.
Plesali so že kar nekaj časa in Athelas se je naenkrat začela zavedati, da bo kmalu morala razglasiti vrstni red tekmovalcev in kar zgrozila se je pred to nemogoče nalogo, saj je imel skoraj vsak plesalec svoj lasten, nepozaben slog ... Pa vendar jih bo morala razvrstiti.
Želela je videti več, da bi se lahko odločila in orkestru je naročila še zadnjo preizkušnjo. Zaigrali so zelo počasno, otožno glasbo, v kateri so se prepletali čarobni vilinski toni. Upala je, da ji bo pomagalo pri odločanju, ko bodo tekmovalci poskušali plesati na to glasbo. Videla je namreč že izjemne plesalce, ki pa so se zmedli ob prepočasni glasbi, ki jo niso bili vajeni in so delali neprimerne, prehitre gibe in se enostavno niso vživeli. Zanimalo jo je, kako bo šlo tem plesalcem in natančno jih je opazovala, ko se je skladba začenjala z hrepenečimi ter obupanimi toni.


Ful dobro pišete vse tri, tko da bom mela kar neki težav z razvrstitvijo Very Happy
Saiaron, Rubyna, Purky? Pa dajte no ... Plešite malo Smile
Luc, edino pazi prosim, da ne opisuješ plesa preveč tehnično, ker postane rahlo dolgočasno ... Mislim sej tehnično je dobro opisovat, sam vmes dodajaj še kako svojo misel, pa naredi naslednji gib, itd. Post bo bolj razgiban. Veš kaj mislim ne?

Citiram :
plesala je malo naprej malo nazaj, se zavrtela, poskočila, premikala noge in ji je otrdela ena roka, premikala samo roke, Premikala roko in nogo križno, se spet malo zavrtela, sklonila glavo
Drugače pa, mislim da si res ful napredovala odkar si začela pisat. Tvoji posti postajajo vedno boljši ... Vidi se, da si se full naučila in vedno bolj izpopolnjeno pišeš.

Vsaka naj napiše še vsaj en post, po želji tudi dva, več je seveda boljše. Tekmovanje se bo kmalu zaključilo.
Saiaron, Rubyna, Purky, še vedno lahko pišete in osvojite katero od nagrad!!! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Samell
Čarovnica
Čarovnica
Samell


Female Prispevkov : 879
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Težko je biti nič, v očeh tistega, ki ti je všeč!
Registracija : 06/05/2009

Statistika
Status: Princesa
Denar: 12.550

Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitimeČet 14 Maj 2009 - 13:00

Ko je Samell zaslišala glasbo, je skočila po konci. Vilinska glasba. Prava paša za njena ušesa. Že sama melodija te je povlekla v svoj svet. Samell je bila tudi med ljudmi ter vilinci, ki so bili očarani nad glasbo. Začutila je moč glasbe. Zamižala je. Njen svet. Brez trpljenja. Nikjer ne bi živeli ljudje, ki bi se bali celo svoje lastne sence. Drevesa bi znova 'plesala', ter se veselila z vilini. Vilini bi se več družili z ljudi...Vsa živa bitja bi bila združena za vedno. Smejala se je. Ta njen svet jo je tako prevzel, da sploh ni opazila, da je medtem že odšla na plesišče. Na plesišče kjer je zdaj bilo ogromno ljudi. Osredotočila se je na glasbo...
Počasna... Nekako se zdi da orkester uporablja čarovnijo, saj je plesišče polno. Tako kot otroci, kot odrasli so se majali v ritmu te prečudovite glasbe.

I need you tonight
Hey baby,
i wana, to dance whit me...

Hej...to je pa res glasba pa pol!!

Roke je skrčila k sebi, k prsim. Zavrtela se je in se prepustila glasbi. Glasba jo je nosila, kot morje ladje...Lahkotno, kot da bi 'plesala v zraku' je skočila, ter se zavrtela. Malo je bilo sicer čudno, saj je v zraku ostala, več časa, kolikor je v navadi.
Ups..
Ko je mehko pristala na tleh ni nič čakala na naslednji takt, vendar je šla po ritmu zaplesati. Ne da bi se ustavila se je razgledala po plesišču. Rumena deklica, ki se je smejala se je dotaknila kraljice.
Tega pa jaz na tvojem mestu ne bi naredila deklica. Pa ja veš da je pomembna...
A na njeno presenečenje, se kraljica ni razjezila ali kaj podobnega. Ne..Ravno obratno nasmejala se je.
Sreča...
Plesala je še nekaj minut. Ta vilinska glasba je bila zanjo. Lahkotna, mehka, ter lebdeča. Samell se je znova prepustila plesu. Ni dovolila, da jo je karkoli zmotilo. Kar naenkrat se je vanjo nekdo zaletel. Kmalu je padla, a je ta padec uprizorila, kot da bi plesala. Res je ni nič zmotilo. In ko je pristala na tleh, je noge skrčila, ter se nekako zavrtela. Mogoče je bilo malo čudno,...Predstavljajte si kako neko črnolaso dekle, s svetlimi prameni, v beli-sinje modri obleki, sedi na tleh, s pokrčenimi nogami, ter se vrti. Sicer je to nemogoče, a če bi bilo, bi bila ta deklica čisto opraskana. A Samell ni bila. Razlog je bil preprost. Samo okoli nje se je začela zbirati voda. Ni se razlila po celotnem plesišču, ampak je ostala pri njej. Ko jo je Samell opazila, se je ta že dvigovala. Pa ne zaradi čarovnije, temveč ker se je Samell vrtela. Voda je brizgala proti nebu, a ne med ljudi. Samo dvigovala se je in spuščala, prav tako kot Samell. Čutila je kako jo čarovnija vilinske glasbe zapušča. Razlog je bil lahko le eden: Glasba se je končevala. Temu primerno, se je vedla tudi Samell. Vse hitreje se je spuščala in dvigala, dokler ni bilo konec glasbe. Za konec je Samell skočila, ter naredila 'špago'.Objela je levo nogo, ki je bila za razliko od desne spredaj. Zdaj na zemlji ni bilo niti kapljice vode. voda je potovala za Samell v zrak. V zraku je obstala prav tako kot ona, vendar le za nekaj časa, saj se je Samell odločila, da bo znova pristala na tleh. In res je. Točno po ritmu, in tako mehko... Mell se je šele zares zavedla,da je na tleh, ko je voda (ki je prej zaradi glasbe ni čutila) padla nanjo.
Zaradi tega je bil čisto mokra, zato so jo drugi vse bolj čudno gledali. Izgledalo je kot da je sirena prišla iz vode in vse zmotila pri ploskanju.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Trg pred palačo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Trg pred palačo
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 3Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Forest :: Skok v realnost :) :: Arhiv :: RPG teme-
Pojdi na: