RPG Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dodajmo domišljiji sanje, razkošna krila in tvegajmo let :)
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Trg pred palačo

Go down 
+7
Rain
Eärédien
Samell
Luciane
Merenwen
Saiaron Parawel
Leassi
11 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
Merenwen




Prispevkov : 4007
Registracija : 20/06/2008

Statistika
Status: Kraljica
Denar: 51.400

Trg pred palačo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo - Page 3 Icon_minitimeSre 16 Sep 2009 - 15:20

Merenwen je ravno pritekla na trg, ko je videla da je Luciane šla. Malo prepozno se je odpravila na trg a upala je, da se še lahko prijavi. Stekla je čez trg in si utirala pot med ostalimi svetlostranci, ki so se že prijavili. Vstavila se je pred prijavami in prebrala napis. Eru, ki ji je sedela na rami ji je porogljivo dejala: "Fivsko tekmovanje, kaj? Ravno zate ljuba Merenwen. Da bi taka nedolžna deklica popivala. Ne spravljaj me v smeh..." zarežala se je in Merenwen je začudeno pogledala Eru. Tokrat je prvič spregovorila več stavkov naenkrat. Kar nekaj minut je trajalo da je sploh prebavila kar ji je rekla govoreča orlica. "Kakšno nezaupanje do svoje gospodarice" se je zarežala, "Pazi da te ne kaznujem" je rekla in Eru ji sploh ni odgovorila. Seveda Merenwen ne bi nikoli škodovala Eru, kaj šele ukazovala. Rada jo je imela, čeprav jo je šele spoznala in njuni pogovori niso vsebovali drugega, kot žejna sem. Eru je preletela par krogov nad trgom in si ogledovala množico, tačas pa je Merenwen stopila k prijavam. Hitro je povedala svoje ime in dala prijavnino. Srečna je bila ko je zvedela, da še vedno lahko tekmuje. Ko se je prijavila je stekla nazaj k Skrivenčenemu hrastu. Eru je poletela nad njo in preden je vstopila v gostilno se je Mery še ustavila pri Calananu in mu povedala za tekmovanje, ta ji ni odgovoril vendar je Mery vedela, da mu ni težko počakati. Prej je rekla Eru če hoče z njim ostati zunaj se je le zmrdnila nad mislijo in dejala: "Da bi zamudila tebe pri popivanju, kar sanjaj". Mery je le zavila z očmi. Kmalu sta z Eru vstopili in pred sabo je zagledala ogromno vrčkov zlatega piva...

Edit by Lea: Sklepam, da si nisi sama odštela, tko da ti bom jaz ... Kar pojdi pisat v Hrast Smile
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Samell
Čarovnica
Čarovnica
Samell


Female Prispevkov : 879
Starost : 27
Lokacija : Beleriand
Geslo : Težko je biti nič, v očeh tistega, ki ti je všeč!
Registracija : 06/05/2009

Statistika
Status: Princesa
Denar: 12.550

Trg pred palačo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo - Page 3 Icon_minitimeČet 17 Sep 2009 - 11:05

Samell je opazila Rain. Kako presenečena je bila, ko je v bistvu sama pristopila do nje. "To bo žurka, kaj?" Nasmehnila se je. "O ja...Samo škoda se mi zdi piva...Za druge....Saj bi lahko tako ali tako same popile vse." Zarežala se je in pogledala vilinca v katerega je Rain brcnila. Pokimala mu je, nato pa Rain povlekla za roko, do njene kobile. "Kje imaša Napolitana?" Sklonila se je k njej in zašepetala. "Zdi se mi da ga Strela nekoliko preveč pogreša." Poškilila je proti Streli in jo nekaj časa opazovala, če je slišala njene besede. Ni jih. "Grevi do gostilne?"

((ni panike rain....sicr pa sm neki pozna Surprised....pa moii post pa tutu ni za rekorde... Laughing ))
Nazaj na vrh Go down
Jade
Vilinka
Vilinka
Jade


Female Prispevkov : 15
Registracija : 17/09/2009

Statistika
Status: Berač
Denar: 2.500

Trg pred palačo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo - Page 3 Icon_minitimeNed 20 Sep 2009 - 17:06

((lessi sm si premislna, bom sla raii na festival...ceprou bom mela 2))

Jade se je gnetla skozi množico. Ni si mislila da se bo zbrala tolikšna družba. Zavzdihnila je in se še naprej rinila. Med potjo ji je na rame zdrsnila kapuca, a tudi za to se ni menila. Že res da so marsikateri jo začeli opazovati zaradi njenih las, a se je vsaj tako lažje prerinila čez množico. Vsaj ena dobra stvar. Nato pa se je vsavila, saj je zaslišala zmagovalni krik. Se je tekmovanje že končalo? "To mi delajte! Vi vsi ste carji! Obožujem vas!" Oddahnnila. "Lahko bi bilo slabše. Sem mislila da je že konec, a v resnici se ga je že nekdo napil." Prišla je do mize, kjer se je lahko prijavila. Pred njo v vrsti je stala prelepa črna kobila, na njej pa dekle, po vsej vrjetnosti čarovnica, ki je radostno gledala tablo. Nekaj časa je dekle pred njo odlašalo, nato pa se končno prijavilo. Jade je šla že prav pošteno na živče, zato je rahlo dregnila njenega konja, a je na njeno žalost zgrešila. Žalostno je zavzdihnila. Še nekaj časa je strmela v dekle, dokler ni razbrala njenega obraza. Imela je izrazite poteze, podobne kot ona, njene ustnice pa iste, kot njene. Ne vrjamem v naključja. Nato se je hitro prijavila in odštela svoj denar.

((dragi moji, sedaj vam predstavljem sebe, ki se bo v hrastu pogovarjala s sabo Razz Laughing lea, kar odšti))

Edit by Lea: Kot hočeš, bo imela vsaj Mery manj dela =) Ti bom odštela 500.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Trg pred palačo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo - Page 3 Icon_minitimeČet 24 Sep 2009 - 16:03

Lenelyini koraki so odmevali po prašni cest, skupaj z veliko drugimi, ki so marširali v Beleriand. Pot iz Lossarnacha mogoče ni bila prav dolga, pa tudi ne preveč vijugasta, a pokrajina je bila pusta in ni dajala veliko sence. Kakšno drevo tu, kakšno drevo tam. Vsaj reka ji je dajala osvežitev. Preveč potnikov na poti ji ni bilo prav všeč in velikokrat se je spraševala, zakaj taka množica potuje v Beleriand. Kmalu je dobila odgovor, saj ji je nekdo v roke potisnil letak. "Festival..." Zavzdihnila je. Morda zdaj ni bil pravi čas za obisk trgovine z eksotičnimi živalmi. Že se je obrnila da bi odšla, a jo je množica prisilila da je hodila naprej.

Olajšano je zavzdihnila, ko je stopila na tlakovane ulice mesta. Stavbe so ji dajale vsaj malo sence in najraje bi se nekam zleknila in se vsaj malo spočila. A to ni bilo mogoče saj jo je tok ljudi, hitečih na festival že odnesel proti velikem trgu, natrpanem z ljudmi. Zdolgočaseno je zmajala z glavo. In kaj naj tu počne? Pivsko tekmovanje.. Morala se je zadržati da se ni zahihitala, ko si je predstavljala samo sebe na pivskem tekmovanju. Že res da je imela rada pivo, kar veliko ljud nebi pomislilo ko bi jo zagledalo, a ga nikoli ni spila veliko. In to je bistvo piskega tekmovanja.... Vseeno se je odpravila proti Skrivinčenemu hrastu.

Edit by Lea: Kot sem razumela, se torej prijavljaš ... Ti bom odštela 500, ti pa kar pojdi pisat v Skrivenčeni hrast Smile

((Ne, ne prijavljam se, napisala sem samo da se je odpravila proti skrivinčenemu hrastu, nič da se je prijavila Very Happy ))
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Trg pred palačo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trg pred palačo   Trg pred palačo - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Trg pred palačo
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Forest :: Skok v realnost :) :: Arhiv :: RPG teme-
Pojdi na: