RPG Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dodajmo domišljiji sanje, razkošna krila in tvegajmo let :)
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Predlogi

Go down 
+14
Clarissa
Armadal
Fëanor
Lyan
Framling
Alynn
Belree
Amethyst
Luthien
Kiana
Erlina
Tronir
Kaithlyn
Leassi
18 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AvtorSporočilo
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica



Prispevkov : 4421
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 22:12

Hohoho, mi bo še ego zrasu. XD
Hvala. (:
Nazaj na vrh Go down
Volke
Človek
Človek
Volke


Male Prispevkov : 96
Registracija : 19/01/2013

Statistika
Status: Berač
Denar: 6.530

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 22:17

Nebi se s tem ravno strinjal. Temnostranci so osebki z nekim negativnim ciljem, zdaj ali je to sovraštvo do nečesa ali pa samo psihično zadovoljstvo do tega negativnega početja. Sem noter torej lahko šteješ morilce, ki pač ubijajo in s tem ne čutijo ničesar itd. Ubijajo pa civiliste, trgovce, kmete oziroma vse ne glede na njihovo pripadnost.

Na drugi strani pa imaš svetlostrance, ki pa so naprimer nekoč bili vojaki in SO UBIJALI ampak v drugem namenu oziroma cilju, ki je v teh primerih obvarovati domovino pred sovražniki. Torej vojščaki, poveljniki itd. prav tako ubijajo vendar so svetlostranci. Plačanci bi potemtakem lahko bili podkupljivi, bili bi na isti stopnji kot so trenutno morilci, vendar bi se lahko nagibali h dejanji svetlostrancev, se pravi da bi škodovali temnostrancem ali pa tudi obratno. Odvisno od samega karakterja. Zato sem pač sprva podal ta predlog za preimenovanje, ker se mi je zdelo dokaj zanimivo, ker navsezadnje je res to RPG, kjer karakterji razmišljajo oziroma imajo svobodo nad tem kam se bodo nagibali Smile

Če še vedno nisi razumela, potem morda en tehten primer: Poveljnik na svetli strani dezertira, pobegne iz bojne črte, ker noče postati zopet berač se vrže na pot zmikavta ampak ker so mu ugajala moralna pravila svetle strani, tako obdrži svojo svetlo stran in se tako izogiba ubijanju nedolžnih Smile

EDIT:

Tečen sem. Vem Razz
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 22:25

Ne sej ti kr, meni je čisto fanj.
[Brain sex. Ja gledanje Brothers & Sisters neki časa slabo vploiva name. XD]

Ja v vojni ubijajo obe strani, to se oba strinjava. In s prvim odstavkom se tut oba strinjava.

Ja ma sej berač in zmikavt nimata ravno ostre meje. Če si berač lahko ti čisto komot napišeš da si komu kej izmaknu, ampak boš verjetno to počel za preživetje, ne pač vse povprek, ravno zato ker kot si rekel so ti ljube moralne vrednote.
To podkupovanje tasvetlih za ubijanje mi pa v tako ostro deljenem svetu na svetle in temne ne gre v račun. Delitev enostavno preveč izgubi smisel.
Nazaj na vrh Go down
Volke
Človek
Človek
Volke


Male Prispevkov : 96
Registracija : 19/01/2013

Statistika
Status: Berač
Denar: 6.530

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeSob 19 Jan 2013 - 22:41

No prav. Very Happy vsak ma nekaj malega prav, pa dobro, zdela se mi je dobra ideja Smile
Nazaj na vrh Go down
Degor
Škrat
Škrat
Degor


Male Prispevkov : 117
Registracija : 14/09/2008

Statistika
Status: Vojak
Denar: 7.520

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeNed 20 Jan 2013 - 17:47

Nevem ravno če je dobra ideja ampak, glede na to da ima vsak v svojem podpisu dopisane te lastnosti "Moč 1, Hitrost, 2 itd" in tudi po raznih orožjarnah itd. imajo svoja orožja neke določene zahteve. Imel sem v mislih da se morda med določene naloge, postavijo kakšni predmeti s kakšnimi posebnimi mističnimi močmi, ki karakterju dodajo kakšno možnost večje moči, inteligence itd. Seveda se tukaj zbijajo med sabo pravila ki so že določena na forumu Smile

Naprimer: Karakter je poslan na nalogo, kjer lahko ob uspešno zaključeni nalogi oziroma kot neka nagrada administratorja ali nekoga z vplivom, ki je morda v komisiji za dobre poste, preda določenemu karakterju nek predmet. Naprimer, poseben meč ali ogrlica, ki karakterju ob nošenju le te doda določene karakteristike (npr. "Mistični kristal +1 inteligenca"). Lahko bi potem takšna orožja karakterji prodali v trgovini za kakšno manjšo vsoto. Za piko na i pa bi lahko dodali tudi kakšna "vražja" orožja ("Obsidijsko rdeče bodalo +1 spretnost, +1 moč, -2 hitrost).

Te karakteristike bi se kot sem omenil bile potemtakem morale nekoliko razširiti (Max. 10 ali pa brez zgornjega limita).

Zopet pač ideja, kjer pa bi morali admini poskrbeti da nebi ustvarjali vsemogočnih predmetov Smile
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeNed 20 Jan 2013 - 19:08

Dobiš stotine z orožjem in ko maš 100 stotinov lahko si dodaš točko. Tako da to že obstaja samo v drugačni obliki.
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeNed 20 Jan 2013 - 19:14

mm, ja, tko ko je metka rekla. Smile

poleg tega (sej ti bi to mogu vedet Wink) smo mel učasih sistem točk, ki celo ni imel zgornje limite - tak sistem je še vedno na eragonu - ampak se nam je zdelo, da ne igra neke posebne vloge. itak se tut zdej še vedno največ odloča na podlagi pisanja, kokr česa druzga, tle pa 0-3 točke pri vsaki sposobnosti samo pove, kolko jo ti obvladaš.

za artefakte, orožja in/ali oklepe ter ostale predmete s posebnimi sposobnostmi je pa tko, da jih že dajemo na nalogah. ne na vsakih, pa nikol niso isti, ampak sej štekaš. Wink poleg stotinov in denarja za dobro opravljeno nalogo dobiš tut unikaten predmet, ki ga lahko al prodaš za precej visoko ceno, alpa ga obdržiš in uporabljaš.

primer takih sodb lahko najdeš tukaj in tukaj Smile
Nazaj na vrh Go down
Degor
Škrat
Škrat
Degor


Male Prispevkov : 117
Registracija : 14/09/2008

Statistika
Status: Vojak
Denar: 7.520

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeNed 20 Jan 2013 - 19:18

Boah zakon Very Happy ful hudo napisano, ravno to kar sem imel v mislih. Pardon ker nisem prej tega bil opazil ^^
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeNed 20 Jan 2013 - 19:24

ni frke, sej zato smo tle. Wink drugač je pa lepo videt nekoga ki ma za spremembo dosti za povedat o naši ureditvi in pravilih.^^

tko se lahko stalno popravljamo, tko da če opaziš še kej bojo predlogi dobrodošli Wink
Nazaj na vrh Go down
Volke
Človek
Človek
Volke


Male Prispevkov : 96
Registracija : 19/01/2013

Statistika
Status: Berač
Denar: 6.530

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeSre 23 Jan 2013 - 13:04

Hmm okej imam še en predlog, morda vam ravno ne bo preveč všeč Very Happy Ampak sodeloval sem nekoč na enem tujem RPG forumu (Ninpocho Chronicles, še preden je bil shekan, če je nekomu znano), meli s vglavnem pravil in vsega res toliko, da si jih lahko bral po dva dni skozi.

No na tistem forumu sem zasledil eno tako kar praktično zadevo in sicer štetje postov. Nekako se da v kontrolni plošči izklopiti štetje postov uporabnikov v določenih temah (naprimer OFFTOPIC teme), tako da je naprimer uporabnikom kazalo samo poste, ki so jih napisali v RPG temah. Pač takrat, ko sem bil na njihovem forumu še aktiven sem dejansko videl, da folk skorajda ni kaj preveč spamal, po offtopic temah. No saj na tem forumu število postov itak ne igra nobene vloge v samem RPGjanju, če sem prav pregledal ampak ja, bi pa blo mogoče kaj vključiti noter. Morda kot kakšno nagrado v sami aktivnosti na forumu, čeprav sem še vedno za pravilo kjer kvaliteta izpodriva kvantiteto.
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeSre 23 Jan 2013 - 18:47

hmm, to glede nagrade za aktivnost smo bolj razmišljali kej v stilu pisca...nekega obdobja, ne vemo še kaj točno, ma to s posti je res brezveze. Smile

mislim da se tega ne da izklopit na tej predlogi, ker smo samo .forumotion, oni so pa verjetno meli svojo domeno, kar ti da ful več svobode pri omejitvah in nastavljanju zadev.

poleg tega, kakor si sam opazil, količina postov ne igra nobene vloge ne pri plači ne pri statusu ali čemer drugim, zato nima smisla spreminjat. Wink
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeČet 24 Jan 2013 - 15:06

Meni se zdi kul ideja. Neki takega sm tut js že enkrat razmislila.
Nagrade mogoče ne, samo tko da se vidi tapridne (:.
(bogve kje tam doli bi bla js xD)
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeČet 24 Jan 2013 - 18:28

jah ne! js ne nameravam tega narest iz totalno selfiš razlogov! xD

hočem bit u top 3 overall postersov. hah. neh, sej pomoje sm še vedn tm pr vrhu, ampak se nam res ne da ubatat s tem. Wink
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeČet 24 Jan 2013 - 18:36

Pomojem bolj taprvo, kot tadrugo.
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeČet 24 Jan 2013 - 18:54

no, no da ne bom jz privleku svojih spammerskih dosežkov na plan Wink bolš, da se kej tazga ne uvede xD
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeČet 24 Jan 2013 - 19:53

ane? vidiš, usi smo na boljšem Very Happy tudi ti, metka ;P
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeČet 24 Jan 2013 - 19:55

Dejansko ja. Sploh js. XD
Ampak to govorim zdej zelo objektivno Razz Vidiš kolko sm altruistična. Še sebe teptam za dobro foruma.
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeČet 24 Jan 2013 - 19:57

ja ma to ni altruizem, to je že mazohizem. zdej pa spamamo, tk da... čaf袢
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeNed 3 Feb 2013 - 9:21

1. Kakor sem pohvalila menjavanje izgleda glede na letni čas, bi jaz še nekaj predlagala. In sicer, da se naredi 4 fiksne izglede in se jih menjava po letnih časih, ne vedno nove. Tako bo forum izgledal bolj urejen, pa tudi meni je bil res všeč tisti jesenski izgled, tako da bi bilo lepo če bi še kdaj prišel nazaj. (: Pa tale zimski tudi.
2. Mislim, da bi bilo potrebno portal urediti, če ga že imamo. Tam v sredino je po mojem mnenju najboljše dati kaj aktualnega se dogaja na forumu (dogodki, naloge, tekmovanja, (izzivi Smile), kakpne zanimivosti o forestu. Nekja kaj bi privabilo nove člane. Vrgla bi tisto kdo je z nami ven, ki se mi zdi da ne paše preveč na portal. Top posters je kul (sploh ki je od tega meseca), latest topics je skori za pustit (čeprav sama ful nisem neki navdušena nad tem okenčkom, ampak je recimo uporaben), statistika je ok. (:
3. Predlagam, da bi bilo več tekmovanj. Tej izzivi so res hudi. Še vedno pogrešam tisto grafično tekmovanje (samo ne ga zdej nardit ki sem brez PSja XD). Kakšna nova tekmovanja bi bla res kul, samo bi blo treba dobit kakšno idejo, mogoče kej pogooglat al kako drugače najt nove ideje.
4. Nove slikice tam za opise ras. Zdej te mi res ne izgledajo estetsko, mogoče bi blo boljše da jih ni kot da so. Ker ene so tradicionalno, ene digitalno narjene, nepobarvane, ene večje, druge manjše in pol res ne izpade lepo. Sej ideja je bila da bi se narisalo?
5. Da bi forestčansko ljudstvo bolj sodelovalo v temi Za duhovno rast!

Sem imela še kak predlog, ma sem zdej pozabla hm. Neutral
Nazaj na vrh Go down
Varulv
Kobold
Kobold
Varulv


Male Prispevkov : 673
Starost : 30
Registracija : 11/02/2012

Statistika
Status: Berač
Denar: 8.000

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeNed 3 Feb 2013 - 10:24

zakaj fiksne letne čase? Men je ušeč, da se menjava Razz nevem zakaj bi biu kej manj forum urejen, če ma drugačne izgleda

Portal mamo? Men se je zdel to zmeri brezveze xP itak je bolš it takoj na forum pa si tam sam poiščeš ter prebereš ane

Pa sej tekmovanj je trenutno zdej dost s tem izivom - brezveze jih je k nevem kaj šopat spet, ker potlej zgubi tist občutek za unikatnost nagrad
Glede grafičnih je pa men useen al so al niso, ker itak nisem za taka grafična oblikovanja Razz

Okej, se strinjam ja slike bi lohka mau updejtal Smile če si že tok želiš tega grafičnega oblikovanja pa nej bo magar to tekmovanje, da se slike ras nariše
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeNed 3 Feb 2013 - 10:42

1. Meni se zdi ravno to neka prednost, da so izgledi vedno novi, sveži. Seveda bi bilo tudi za nas veliko manj dela, če bi se ponavljali. Bomo premislili tole, ni tako slaba ideja.
2. Ja, portal je takoj naslednji projekt, ampak do zdaj so bile kakšne prioritete glede tega kaj je za narest (akademije, tudi z izzivom je zdej polno dela). Vsekakor pa se zavedamo, da ga je treba uredit in ga tudi bomo, preden začnemo z novo serijo oglaševanja foruma. Hvala za komentarje.
Joj Tronir ker nismo meli že v Čveku totalnega prepira o tem. NI NAMENJEN TEBI. Ni ga treba gledat!
3. Kot je rekel Tronir, trenutno je vaše tekmovanje izziv, v nadaljevanju pa tudi že imamo nekaj idej. Če imaš tudi ti kakšno, jo z veseljem dodamo na spisek. Smile
4. Ja, plan je biu, da so te samo začasne in da Eva nariše nove. Moram potipat kako je s tem trenutno, ampak to je na vrsti sigurno za portalom.
5. Reci jim Smile
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeNed 3 Feb 2013 - 13:17

Aja še to malenkost sem hotla predlagat: glede cen v trgovinah da se ne bi toliko zaokrožale na 00 za zadnje dve cifri. Lahko bi bla tudi zlična od zadnja cifra različna od 0. Tako bi blo bolj življenjsko realno pa tudi bolj zabavno, ki ne bi imel vedno zaokroženo število denarja. Malenkost, ma se mi zdi zanimivo. ^^

Ma meni sta bila res všeč zadnja 2 izgleda in ker vem da je veliko dela je škoda da vidimo eno temo samo za 3 mesece.

Glede tekmovanj nisem mislila zdej trenutno. Tako nasploh jih je bolj malo. Lahko bi bilo kdaj kakšno več.


Drugače Tronir lej sej te nisem nič vprašala, če ti pač portal ni všeč ne hodi gor in konc. Pa tudi kaj se neki pizdiš za to grafično tekmovanje, sej ni treba da se ga udeležiš. Je blo že obljubljeno in meni in verjamem da še kakšnemu članu je čisto zabavno. Za bannerje sicer, ne za risanje. Če ti je pa problem nagrada, ki jo ubogi nimaš šanse dobit, ker se ti pač to ne da delat in te ne zanima al kaj jaz vem kaj, sej ni nujno da je denar al karkoli povezanega z RPGjem, lahko un ki zmaga dobi mogoč bannerček da je zmagu al kako tako malenkost. Pa že tako bo verjetno mu prineslo več naročil v izdelovalnici, kar je že tut dovolj in zavest da je zmagal.
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeNed 3 Feb 2013 - 13:50

Hm, to glede cen sem imela v glavi, da smo že naredili v zadnji prenovi trgovin. Zdaj ugotavljam, da smo samo napredovali od zaokroževanja na stotice do desetic. xD Trenutno ne bomo spet spreminjali cen, bo pa to ostal eden od projektov za prihodnost, oz. bodo takšne vse cene novih predmetov.

Te čisto razumem, tudi meni je tale izgled noro lep. Me pa zanima, o katerem jesenskem izgledu govoriš? Lani ga ni bilo. xD

Sej je mišljeno, da bo več tekmovanj tudi nasploh, to je zdaj pač začetek.^^
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeNed 3 Feb 2013 - 13:59

Ne sej predvsem za nove predmete je blo mišljeno ja. (: Je kar veliko dela spreminjanje cen tako.

Ok, verjetno je bil poleten? Tisti, ki je bil prozoren in mel za ozadje tak lep list. (: Mislim, da je bil to izgled pred tem ki ga imamo sedaj.

Nazaj na vrh Go down
Armadal
Admin
Admin
Armadal


Male Prispevkov : 7678
Starost : 28
Lokacija : Toasting in the summer sun.^^
Geslo : Scream, scream, like you would if I ravished your body.
Registracija : 02/02/2009

Statistika
Status: Morilec
Denar: 113.919

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeNed 3 Feb 2013 - 15:39

aaah ne metkič, tisto je biu spomladni izgled. Razz

glede tekmovanj se totalno strinjam, ki ful povleče folk. Smile

mja, portal mormo dodelat, se bomo lotli čimprej...

glede cen pa, ja bi blo bolj realistično sam res, komu se da pol na pamet odštevat še enice? Laughing
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitimeSre 10 Apr 2013 - 4:26

ker je delanje čokolina nadvse stimulativen postopek, še posebaj ob zbistrenih jutranjih mislih, mi je kapnilo zjutraj marsikaj na pamet vendar pa ni vse za vas
Razen tega, da bi lahko popestrili forestško politično sceno z dodatkom

Glede na dokaj srednjeveško umestitev s pridihom antike in dolgoletno vojno v deželi me čudi, da ni nikjer diktature - zato predlagam, da se uvede možnost, da igralec izvede državni/"mestni" udar ter prevzame, ob dovoljenju vodstva predhodno seveda sploh, kontrolo
Da bi se ohranil na oblasti bi moral opisovati postopke, ki bi med drugim poskrbeli tudi za njegovo *khm* narodno varstvo (npr. propaganda, policijska ura, zatiranje uporniške raje, itd.)

Tronir out.
Howk.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Predlogi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 6 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Predlogi
Nazaj na vrh 
Stran 6 od 7Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Forest :: Ogrevanje :) :: Obvestila, vprašanja, predlogi ...-
Pojdi na: