RPG Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dodajmo domišljiji sanje, razkošna krila in tvegajmo let :)
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Kultura in umetnost

Go down 
+19
Alaphos
Lyan
Artemis
Clarissa
Arbeah
Immer
Luthien
Sabriel
Belree
Anyxha
Amethyst
Framling
Ull
Armadal
Varulv
Tronir
Luciane
Eärédien
Leassi
23 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Next
AvtorSporočilo
Artemis
Kobold
Kobold



Prispevkov : 37
Registracija : 15/04/2012

Statistika
Status: Berač
Denar: 7.000

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimePon 16 Apr 2012 - 18:18

Sicer ne berem rada in niti nimam časa zdej... ampak ko bojo počitnice (poletne) si jo bom sposodla pa bom vidla... =)
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimePon 16 Apr 2012 - 18:20

ej verjemi vredno vsakega lista, ki ga prebereš Very Happy tud jz sm najprej mislu, da ne bom meu cajta pa te ... nekako kr potegne vase x)
Nazaj na vrh Go down
Artemis
Kobold
Kobold
Artemis


Female Prispevkov : 37
Registracija : 15/04/2012

Statistika
Status: Berač
Denar: 7.000

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimePon 16 Apr 2012 - 18:22

Ja sam ko mamo tolk testov še ta tedn pa naslednji pol med počitnicami morem seminarski 2 naredit do konca pol se pa sam še za maturo učim x-x Ful me je strah ampak upam da bo =)
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimePon 16 Apr 2012 - 18:32

sam optimistično gledaš pa je Smile ampak to že spada pod šolo bolj x)
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimePon 16 Apr 2012 - 18:33

Eh ne se sekirat preveč (čeprav pol se jaz drugo leto bom XD). Ampak veliko ljudi reče, da matura ni težka.
Kaj pa si izbrala, če si gimnazija?

Zanimivo pa, da ne bereš rada, glede na to da večina ljudi ki rada piše tako tematiko rada tudi bere.
Nazaj na vrh Go down
Artemis
Kobold
Kobold
Artemis


Female Prispevkov : 37
Registracija : 15/04/2012

Statistika
Status: Berač
Denar: 7.000

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimePon 16 Apr 2012 - 18:39

Bla sm na gimnaziji eno leto pa sm padla ko mi ni šla matematika pa slovenščina pol sm se odločla da grem drugam in se nisem več učila in sm mela popravca še biologijo pa fiziko... pa se menim tk z eno ko je bla na rojstnem dnevu od ene frendice pa reče kk pozna eno ko ma sošolko ko je bla na gimnaziji pa ni naredla zj pa inštruira druge pa sm js tk rekla aja kira pa to pa tk ona da ne ve da ni rekla pa js tk ja mogoč je mene misla XD pač skoz sm bla pdb zj sm pa odlična...

Na maturi mamo slovko, angleščino ali matematiko (sm zbrala angleščino), stroka pa seminarska naloga.

Drugač sm pa js ful ddrugačna... mam polno idej pa bi lahka napisala po mojem mnenju pet dobrih zgodb ampak da bi pa kej prebrala pa nikol... ne vem kk to... mama pa ful rada bere XD
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimePon 16 Apr 2012 - 18:57

no pol pa le poprau uno, da začneš pisat - potrebujemo kobolde Wink
Nazaj na vrh Go down
Artemis
Kobold
Kobold
Artemis


Female Prispevkov : 37
Registracija : 15/04/2012

Statistika
Status: Berač
Denar: 7.000

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimePon 16 Apr 2012 - 19:05

Ja sam če ne vem kaj je treba popravit... Leassi je rekla da je treba neki popravit pa da bo napisala v tisti temo kolker js razumem sam še vedno ni nič...
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimePon 16 Apr 2012 - 19:24

po zsju nej bi ti poslala? pa ti njo kontaktiraj, ker je pozabla mogoče x)
Nazaj na vrh Go down
Artemis
Kobold
Kobold
Artemis


Female Prispevkov : 37
Registracija : 15/04/2012

Statistika
Status: Berač
Denar: 7.000

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimePon 16 Apr 2012 - 19:26

No pol pa bom... Pa itak bi rada opis spremenila ker sm našla eno lepšo fotko za avatar zdej... =)

Pa tut mislim da je bolj primerna...

A je kdo za kak RP pol ko bom sprejeta?
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimePon 16 Apr 2012 - 19:36

no pol pa le uredi ane Very Happy

pa ne zaidemo povsem s teme ... ker filem letos ste/ga najbolj pričakujete?
Nazaj na vrh Go down
Belree
Moderator
Moderator
Belree


Female Prispevkov : 2622
Starost : 26
Lokacija : Lossernach
Geslo : If you speak not, you cannot speak evil.
Registracija : 27/12/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 40.750

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimeTor 17 Apr 2012 - 12:40

nah men pa igra prestolov preprost ni. nevem ne potegne mi, sem tri dele prebrala (okej se prebila čez), za usakega posebi plačala astronomsko zamudnino, pole mi jih je pa še fotr nabavu ki je od nekje privleku pa so mi ušeč xS
Nazaj na vrh Go down
Lyan
Čarovnica
Čarovnica
Lyan


Female Prispevkov : 1084
Starost : 26
Lokacija : S pivom v roki, kje pa!
Geslo : Torture is just one of my little guilty pleasures...
Registracija : 19/02/2009

Statistika
Status: Morilka
Denar: 16.120

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimeTor 17 Apr 2012 - 13:44

Mau si faliu Tronir, tole niso filmi, ma dobro xD

Ameriška Pita: Obletnica. Definitiuno Very Happy ampak ga pa nism šla še gledat, čeprou se bomo pomoje ta konc tedna družba nabral pa šli Wink

Drgač je pa men osebno Pesem ledu in ognja tut ful fajn in komi čakam peti del to poletje =D
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimeTor 17 Apr 2012 - 14:26

Seveda da so filmi, ker je to Kultura in umetnost. Smile

Haha, mi gremo dones gledat Ameriško pito. xD Sej niso nek višek umetnosti ampak so totalno zabauni filmi. Very Happy
Sicer pa, a veste un filing k napišeš 600 besed dolg esej z naslovom Lepota je hrana za dušo in dobiš za to od šole 40€ na Jokerju za Kolosej? No, js po novem vem .. xD
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Framling
Čarovnik
Čarovnik
Framling


Male Prispevkov : 166
Lokacija : Valinor
Geslo : It's the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more.
Registracija : 30/12/2010

Statistika
Status: Pomočnik
Denar: 17.230

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimeTor 17 Apr 2012 - 15:09

Absolutno najbolj željno pričakujem Hobit: Nepričakovano potovanje, katerega pa se bom še moral načakati do decembra. Pred desetletjem me je Lotr tako zagrabil, da je zaznamoval moje odraščanje, filme sem si pogledal že neštetokrat, knjige prebral tudi mnogokrat, tako da filma za nič na svetu ne bi zamudil. Izredno sem vesel, da bo igralska zasedba vključno z režiserjem Jacksonom in njegovo ekipo ista, tako da se lahko nadejamo res epskega filma. Tudi če oskarjev tokrat ne bo, ne bo zato prav nič manj prijetno gledati. Smile

Pri Pesmi ledu in ognja pa sem bil nenavadno muhast. Vmes mi je bilo všeč, potem mi spet ni bilo, zdaj mi spet je. Ravnokar berem četrto knjigo, pogledal pa sem že tudi prvo sezono in bolj ko se poglobim v ta svet, rajši ga imam. Samo malo manj kruto bi lahko bilo včasih. Smile
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimeTor 17 Apr 2012 - 15:31

meni je rauno to všeč, da ker vsa ta krutost pristona - naredi vso zadevo še bolj realno Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Artemis
Kobold
Kobold
Artemis


Female Prispevkov : 37
Registracija : 15/04/2012

Statistika
Status: Berač
Denar: 7.000

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimeTor 17 Apr 2012 - 16:16

Ravnokar sm pogledla na internetu Revenge of the ninja zdej gledam pa še Goemon-a... Ful jača filma... Zgleda da sm spet začela palit na ninje <3 (pa ne mi s kakimi bedarijami kot je naprimer naruto uletet ker to je pa res kr neki... bunch of ninja wannabes >=( )
Nazaj na vrh Go down
Belree
Moderator
Moderator
Belree


Female Prispevkov : 2622
Starost : 26
Lokacija : Lossernach
Geslo : If you speak not, you cannot speak evil.
Registracija : 27/12/2010

Statistika
Status: Morilka
Denar: 40.750

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimeTor 17 Apr 2012 - 16:42

ahhh. pita =) ta vikend s taborniki najbrž^^ kar pomeni de bomo iz dvorane letel spet xD hihi, kt da so stari deset let se nekateri obnašajo ponavad Smile ampak sej se mirijo. počas. usaj večina haha Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Amethyst
Čarovnica
Čarovnica
Amethyst


Female Prispevkov : 4421
Starost : 29
Lokacija : Behind your back.
Geslo : Manipulate me, if you can!
Registracija : 28/06/2008

Statistika
Status: Ropar
Denar: 37.421

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimeSre 18 Apr 2012 - 13:30

hah, kero pohotno ljudstvo tuki. Lea - keš za spis z naslovom lepota je hrana duše greš porabit za ameriško pito hahaha. A bo kje objawljen tale spis da bomo lahko pogledal?
Ma pomojem se Ameriške pite ne splača gledat v kinu. Raje si pobereš pa tko pregledaš. Raje dam dnar za kakšn drug film.

Včeraj sem gledala Pisma svetemu Nikolaju in me je kar pozitivno presenetil, saj sem pričakovala bolj nek osladen božični film, pa sploh ni bil. Ne rećem, da ni bilo romantike, a je vsak izmed likov imel neko težavo, tako da
same zgodbe likov niso preveč srečne, ampak so določeni komentarji likov zelo duhoviti, kar ustvari tako prijetno okolje. Všeč mi je bilo tudi, da so bili vključeni otroci in se ni film vrtel samo okoli podraslih. Kar vredu film, ki sicer ni nevem kako izstopal, ampak lep za ogledat. Mogoče še komentar režiral ga je slovenec Mitja Okorn, dogaja se pa na poljskem. Igralci tudi govorijo poljski, kar mi je bilo všeč, čepav ponavadi ne maram preveč če ne govorijo v angleščini. (odvisno od jezika no.)
Nazaj na vrh Go down
Varulv
Kobold
Kobold
Varulv


Male Prispevkov : 673
Starost : 30
Registracija : 11/02/2012

Statistika
Status: Berač
Denar: 8.000

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimeSre 18 Apr 2012 - 13:59

jz pa komi čakam film Iron sky Very Happy mešanica vesolcou, temne strani lune, invazije na zemlo in nacijeu xD

Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin
Leassi


Female Prispevkov : 8330
Starost : 29
Lokacija : Lossarnach
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimeSre 18 Apr 2012 - 14:11

Sej ful ni nek baš esej, ne vem kaj jim je blo tok všeč. xD Drugač ga pa nisem porabla, ker mi je nekdo plačal karto Very Happy Sej to je v bistvu prva Ameriška pita ki sm jo vidla v kinu, tut meni se ne zdi vredno ;D
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Immer
Čarovnica
Čarovnica
Immer


Female Prispevkov : 119
Starost : 28
Geslo : Life's a bitch and then you die. Any questions?
Registracija : 26/01/2012

Statistika
Status: Vojak
Denar: 29.500

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimeSre 18 Apr 2012 - 16:57

No ja vsi k so Pito vidl so mi rekl da ni nič posebnga tak da bo tistih pet eurou kr lepo ostal pr men. umm ja neki fhol me vleče v kino ampak vsi bi neki gledal ta titanik in nič druzga&men se zdi preprosto patetično da si greš v kino gledat film ki so ga že vidu -.-
Nazaj na vrh Go down
Artemis
Kobold
Kobold
Artemis


Female Prispevkov : 37
Registracija : 15/04/2012

Statistika
Status: Berač
Denar: 7.000

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimeSre 18 Apr 2012 - 17:48

Mi smo s šolo šli gledat pisma sv. nikolaju pa je ful dober film... ni glih za otroke ampak ja x3 ni slab
Nazaj na vrh Go down
Varulv
Kobold
Kobold
Varulv


Male Prispevkov : 673
Starost : 30
Registracija : 11/02/2012

Statistika
Status: Berač
Denar: 8.000

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimeSre 18 Apr 2012 - 19:17

kaj natančneje ga pa nardi tko posebnega?
Nazaj na vrh Go down
Artemis
Kobold
Kobold
Artemis


Female Prispevkov : 37
Registracija : 15/04/2012

Statistika
Status: Berač
Denar: 7.000

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimeSre 18 Apr 2012 - 20:56

A sm rekla da je kej posebnega? o.o Pač pravim da mi je biu kul =P
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Škrat
Škrat
Tronir


Male Prispevkov : 5111
Starost : 30
Lokacija : Lahkih nog in težke sekire naokrog
Geslo : Hec mora bit! :D
Registracija : 17/06/2010

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 10.440

Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitimeSre 18 Apr 2012 - 21:30

no zakaj pa je biu kul? Razz
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kultura in umetnost - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kultura in umetnost   Kultura in umetnost - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kultura in umetnost
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 28Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Forest :: Skok v realnost :) :: Čvek-
Pojdi na: